Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Słoń  (Przeczytany 1646 razy)

Kailee

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
Słoń
« dnia: 16 Wrzesień 2011, 23:25:37 »
Cytuj
Słoń - jak sam mówi, słucha rapu od czasów podstawówki. Zaczął nagrywać w okolicach 1997 roku, ale woli za dużo nie wspominać o tamtym etapie swojej twórczości. W liceum nagrywał razem z PST. Były plany na wspólne projekty w przyszłości, ale niestety nic z tego nie wyszło. W roku 2001 poznał Shellera i rozpoczął z nim współpracę kawałkiem nagranym u Larwy "Hardkor Teknik". Następnymi nagrywkami były pojedyncze kawałki na solową płytę, która nigdy się nie ukazała oraz na wspólny projekt Shellera z Qlopem. 21 kwietnia 2008 r. pojawił się mixtape nagrany z Shellerem "Wyższa Szkoła Robienia Hałasu". Po wielkim sukcesie duetu, Słoń postanowił nagrać solówkę w stylu Horrorcore nazwaną "Chore Melodie". Premiera "Chorych Melodii" miała miejsce 15 maja 2009 roku. Był to wielki szok dla Polskiej sceny Rapowej, ale publika przyjęła tą płytkę z wielkim entuzjazmem. Jeszcze w tym samym roku po 5 miesiącach wyszła kolejna produkcja duetu Sheller/Słoń. Płytę nazwano "Unhuman Mixtape" (Unhuman - nazwa sklepu), której premiera miała miejsce 24 października 2009 roku. Natomiast 24 Września bieżącego roku ukazała się najnowsza produkcja z jego udziałem. Została stworzona przy współpracy Słoń/Mikser (MC/Producent) i nosi tytuł "DEM6N6L6GIA".

DYSKOGRAFIA:
Shellerini & Słoń - Wyższa Szkoła Robienia Hałasu [2008]
Shellerini & Słoń - Mistrz Tu Jest EP (feat. Kobra) [2008]
Słoń - Chore Melodie [2009]
Słoń - Ssij To EP [2009]
WSRH - Unhuman Mixtape [2009]
Słoń/Mikser - DEM6N6L6GIA [2010]
Słoń/Mikser - Wersy, Ludzie, Hip Hop [2010]
Słoń jest kontrowersyjnym artystą. Słuchając jego kontrowersyjnych piosenek [np. Love Forever, Syfilis] można stwierdzić, że jest polskim następcą - Necro amerykańskiego rapera i producenta, twórcy Death Rapu, mocniejszej odmiany horrorcore'u. Założyciel Psycho+Logical-Records. Słynie m.in. z kontrowersyjnych, bulwersujących i szokujących tekstów. Co o nim sądzicie? W gimnazjach w Wyszkowie robi ogromną furorę.

Vienna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Justin Bieber! ♥
Odp: Słoń
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Wrzesień 2011, 18:23:49 »
Uwieeelbiam Słonia ! Jego piosenki są mega, mam dwie jego ulubione piosenki są to: Bonus Track i Love Forever.. :D
kidrauhl is my life ♥
jbieber.pl

Schane

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 421
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Słoń
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień 2011, 16:55:42 »
Słoń... znam kilka jego piosenek, najbardziej w pamięci utkwiło mi Love Forever, ten tekst ;o
KATY PERRY AMANDA SEYFRIED PIXIE LOTT
Kate Winslet ♥ Shakira ♥ Lana Del Rey ♥ Natalie Portman ♥ Sandra Bullock ♥ Evan Rachel Wood

Charlie

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 811
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Rachel Anne McAdams Polska
Odp: Słoń
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Styczeń 2012, 20:26:55 »
Chyba jestem jakimś odludkiem mojego pokolenia, bo ne słucham rapu, nie wiem w ogóle kto to jest Słoń i szczególnie mnie to nie interesuje.

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: Słoń
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Styczeń 2012, 23:20:40 »
Chyba jestem jakimś odludkiem mojego pokolenia, bo ne słucham rapu, nie wiem w ogóle kto to jest Słoń i szczególnie mnie to nie interesuje.
Piona.Nie słucham takiej muzyki, nigdy nie słyszałam żadnej jego piosenki i jakoś mi z tego powodu nie przykro xD

Cassie.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Słoń
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Styczeń 2012, 20:02:58 »
Słoń... znam kilka jego piosenek, najbardziej w pamięci utkwiło mi Love Forever, ten tekst ;o

dokładnie.
Stelena ♥ Delena ♥

Benia

  • Gość
Odp: Słoń
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Kwiecień 2012, 19:34:44 »
Jego przekazy w piosenkach są dziwne,np. w " love forever " .

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Słoń
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Kwiecień 2012, 19:34:44 »