Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Castle  (Przeczytany 696 razy)

Kalleye

  • Gość
Castle
« dnia: 18 Czerwiec 2012, 16:16:57 »
Cytuj
Po tym, jak seryjny morderca dokonał zbrodni naśladując fabuły jego powieści, pisarz Richard "Rick" Casle (Nathan Fillion), otrzymał od burmistrza Nowego Jorku pozwolenie na przyłączenie się do zespołu dochodzeniowo-śledczego wydziału zabójstw nowojorskiej policji. Borykający się z kryzysem twórczym autor wielu kryminalnych bestselerów podąża za śledczymi poszukując inspiracji do dalszego pisania. Obdarzony poczuciem humoru Rick szybko zyskuje aprobatę męskiej części zespołu, dłużej przyjdzie mu zabiegać o poparcie szefowej grupy - detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Policjantka dostrzega potencjał w nowatorskich metodach śledczych pisarza, a Castle wnosi do zespołu kontakty z socjetą Nowego Jorku, pokłady nieskrępowanego policyjnym protokołem twórczego myślenia oraz wieloletnie doświadczenie w tworzeniu wiarygodnych fikcyjnych postaci, co czyni go twórcą trafnych profili psychologicznych przestępców.
Okazuje się, że wykrywanie zbrodniarzy nie jest jedynym celem tego niepoprawnego, bogatego playboya. Atmosfera zagęszcza się, gdy staje się jasne, że Castle przygotowuje kolejną serię pikantnych powieści kryminalnych, których postać głównej bohaterki wzoruje na Kate Beckett.

Ogląda ktoś? Ja zaczęłam ostatnio oglądać go 'tak na serio' choć od 2 lat oglądałam pojedyncze odcinki na jakimś Universal Channel czy czymś :D
Serial jest niekiedy przekomiczny, a raczej postacie, w szczególności Ryan i Esposito, no o Castle'u nie wspominając.
Jak ktoś nie ogląda to polecam :)

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: Castle
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Czerwiec 2012, 19:39:49 »
serial oglądam dla samego oglądania, jest kiepski- są lepsze z tego gatunku, strasznie mnie razi szablonowość tego serialu




Kalleye

  • Gość
Odp: Castle
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Czerwiec 2012, 22:04:59 »
Fakt, jest szablonowy, jak wiekszosc seriali tego typu, ale jest na tyle lekki, ze nadaje sie na odglupianie po 8 godzinach prania mozgu xD

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Castle
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Czerwiec 2012, 22:04:59 »