Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów  (Przeczytany 39459 razy)

Sweetkowa

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 5
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • MileyRayCyrus
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #210 dnia: 21 Styczeń 2012, 18:55:33 »
Stefan jakie miał zaszklone oczy kiedy Elena mu powiedziała *-*

To tak jak ja :D Jak on wstał i poszedł sobie to normalnie się wzruszyłam, boże do mnie to ciągle nie dociera co się z nim stało. Szkoda mi go. Poza tym tak jak wy cieszę się z powrotu Elijaha i jakoś tak sądzę, że dużo się teraz pomiesza w serialu i mam nadzieję, że jednak stanie po stronie Stefana. Do tego jeszcze coraz bardziej mnie intryguje dr. Fell, jestem ciekawa tej postaci.

♥ Love does that, it changes us...

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #211 dnia: 21 Styczeń 2012, 20:48:14 »
Stefan jakie miał zaszklone oczy kiedy Elena mu powiedziała *-*

To tak jak ja :D Jak on wstał i poszedł sobie to normalnie się wzruszyłam, boże do mnie to ciągle nie dociera co się z nim stało. Szkoda mi go. Poza tym tak jak wy cieszę się z powrotu Elijaha i jakoś tak sądzę, że dużo się teraz pomiesza w serialu i mam nadzieję, że jednak stanie po stronie Stefana. Do tego jeszcze coraz bardziej mnie intryguje dr. Fell, jestem ciekawa tej postaci.

Otóż to! Ja jestem bardzo ciekawa tej czwartej trumny oO'

Cassie.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #212 dnia: 22 Styczeń 2012, 08:17:49 »
początek trochę mroczny, no i oczywiście związany z trumną. swoją drogą bardzo ciekawi mnie co w niej jest..
scena w kuchni. Damon, Elena i Bonnie. ,,Całowaliśmy się i teraz zrobiło się dziwnie''. Mina Bonnie - coś w stylu ,,słucham? O.o''. no a ta minka Damona.. awww! <3
poświęcenie Tylera dla Caroline.. coś niesamowitego. widać że on ją naprawdę kocha. ale strasznie mi go szkoda. musi go to wszystko dużo kosztować. no i w sumie Caro też. ta przemiana, łamanie kości..
stanowczość Stefka podczas rozmowy z Klausem, była mega, kocham takiego Stefana <3
jestem ciekawa co w końcu zrobi ta matka Bonnie. czy naprawdę chce jej pomóc, czy tylko udaje. i zaciekawiło mnie też to, że to właśnie ona uśpiła Mikela. sądzę że czegoś się jeszcze w tym kierunku dowiemy.. lub tez nie xd no a tego Jamiego (czy jak mu tam) nie trawię -.-
akcja dr. Fell z Damonem.. no myślałam że ją zabije! jak ona mogła?! :O
potem przywiązana Elena, konający Stefan, uśpiona Bonnie, no i na dodatek przemiana Tylera, czyli jeden z momentów w którym serce biło szybciej.
waleczna Elka walnęła Jamiego, haha, kocham tę scenę! <3
następnie Damon wchodzi do tego domu, a tam Klaus. cóż za suprajs!

scena w której Elena powiedziała Stefanowi o pocałunku z Damonem.. smutna, wręcz taka, przy której trzeba płakać. ale z drugiej strony uświadamiająca nam, że Stefek dalej kocha Elene. to było widać w jego oczach, gdy usłyszał o pocałunku. a to, że odszedł, już wgl przekonuje że ta miłość nie umarła, bo widać, że było mu z tym ciężko. a gdyby Elena już nic dla niego nie znaczyła, to pewnie by się tym nie przejął. ten moment był też trudny dla Eleny, bo musiała się zdobyć na odwagę i powiedzieć mu o tym.
dobrze że dalej jest wobec niego szczera, bo przecież to jego naprawdę kocha.
potem jeszcze ta rozmowa.. łzy w oczach Stefana (no i w moich też). ukazuje ona że on jednak nie upadł aż tak nisko. dalej posiada uczucia i nie do końca jest 'Stefkiem rozpruwaczem'. widać że żałuje tego co zrobił Elenie, byleby tylko zmanipulować Klausa.  miło patrzeć jak ta dwójka, znów szczerze rozmawia. i te słowa ,,nie zasługuje na Ciebie Eleno. żaden z nas nie zasługuje'' - znowu łamią serce.
ta rozmowa Bonn z mamą.. wtedy też płakałam. nie wyobrażam sobie żeby moja mama odeszła ode mnie, tak jak to zrobiła mama Bonnie.
pocałunek Fell i Alarica.. aww. ale i tak nienawidzę tej typiary :D coś mi się wydaje że ona chce wykorzystać Ricka.. i tylko o to jej chodzi.
gdy była mowa o Jennie, od razu zebrało mi się na wspomnienia i znów w oczach pojawiły się łezki. tęsknie za nią, była taką ciepłą postacią.. Jenna, come back please!
potem pytanie Damona ,,z Eleną wszystko ok?'' i Stefek nie wytrzymał. no i to kolejne potwierdzenie na to, że on ją dalej kocha, że to uczucie dalej w nim jest.

odcinek jednym słowem boski. mający dużo ciekawych wątków, wzruszający i ciekawy.
no i oczywiście jego plusem jest powrót Elijaha, tęskniłam za nim.. <3
Stelena ♥ Delena ♥

Dusia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #213 dnia: 22 Styczeń 2012, 19:20:03 »
Niestety po wielu komplikacjach odcinek obejrzałam dopiero dzisiaj;( Fakt był boski, z jednej strony trochę większe nadzieje pokładałam w scenie gdzie Stefano został poszczelony (widziałam ją w zajawce i już ułożyłam swoją historię :D) Serce mi się ścisnęło gdy Elena powiedziała Stefano o pocałunku z Damonem, jestem ciekawa co się teraz stanie, jednak moim zdaniem Stefano nie przestanie kochać Eleny. I ta ostatnia scena Damon: "co z Eleną" Stefano ta mina, odwrót i uderzenie. Nie mam słów poprostu boska. Jestem ciekawa co stanie się na balu, który ma być w 14 odcinku, ale to dopiero za 2 tygodnie;/

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #214 dnia: 23 Styczeń 2012, 01:09:20 »
A ja wam mówię, Stefan nadal kocha Elene i zawsze będzie ją kochać.I na odwrót ona kocha go - on kocha ją.Mały romans z Damonem by nie zaszkodził, ale oni są dla siebie stworzeni i tyle :) moim zdaniem przynajmniej.Mama Bonnie jest dla mnie jakaś... ee dziwna? Raz chce jej pomagać, raz nie wszystko jest takie pogmatwane.A co do 4 trumny stawiam na pierwszego oryginalnego doppelgangera! Matko gdyby tam na serio była pierwszy doppelganger chyba bym umarła:D to byłby świetny wątek.Na wielu forach są plotki o tym i, że ma nazywać się Charlotte, ale wiecie to tylko takie tam domysły więc no:D

Cassie.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #215 dnia: 24 Styczeń 2012, 19:50:04 »
'Jak Meredith Fell jest powiązana z Loganem Fell?
Są kuzynami.'

czyli jednak dobrze myślałam że to jakaś rodzinka! :D
Stelena ♥ Delena ♥

Dodo

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 174
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #216 dnia: 24 Styczeń 2012, 21:30:32 »
ja myślę, że jak Meredith Fell ma być serialową wersją tej Meredith z książki to nie będzie zła. chociaż, kto tam wie. SPOILER podobno Tyler w 13. odcinku znika i nie będzie go przez 5. następnych odcinków. nie ma Tylera, Jeremiego to może wątek Matta w końcu rozwiną, oby. czekam na to 3 sezony :)
Naley:
"We should go for a walk.
- Want to?
- It's pouring outside.
Exactly.
Let's go."
OTH Always & Forever

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #217 dnia: 25 Styczeń 2012, 13:54:04 »
Stefan jakie miał zaszklone oczy kiedy Elena mu powiedziała *-*

To tak jak ja :D Jak on wstał i poszedł sobie to normalnie się wzruszyłam, boże do mnie to ciągle nie dociera co się z nim stało. Szkoda mi go. Poza tym tak jak wy cieszę się z powrotu Elijaha i jakoś tak sądzę, że dużo się teraz pomiesza w serialu i mam nadzieję, że jednak stanie po stronie Stefana. Do tego jeszcze coraz bardziej mnie intryguje dr. Fell, jestem ciekawa tej postaci.

Aleeee Elijah mnie zaskoczył o.O ;D
Stefan nadal kocha Elenę i koniec! Bez dyskusji bo to prawda <3

Świetny odcinek :*

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

Smiley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #218 dnia: 08 Kwiecień 2012, 14:48:30 »
Ja myślę, że nieważne co się stanie przez kolejne sezony, i tak Stefan i Elena na końcu będą razem :) Takie powiązanie pierwszego z ostatnim sezonem, o :D Według mnie Damon w ogóle nie pasuje do Eleny. Niektórzy mówią, że przeciwieństwa się przyciągają-ja tak nie uważam. Przerabiałam to sama xDD

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #219 dnia: 08 Kwiecień 2012, 15:32:43 »
Wiesz może być tak jak w książce. Z tego co pamiętam na końcu wybiera Damona

Smiley

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 139
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #220 dnia: 08 Kwiecień 2012, 15:39:35 »
Jak ma wybrać Damona to niech już lepiej wybierze Matta xD

jasmine

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Jasmine Villegas Polska
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #221 dnia: 08 Kwiecień 2012, 22:56:19 »
Jak ma wybrać Damona to niech już lepiej wybierze Matta xD

POPIERAM. Uwielbiam Damona, nie wyobrażam sobie ani jednego odcinka bez niego, ale nie chce go z Eleną. Dlatego mocno kibicuje "Stelenie" :D
"Im just a simple girl living out my dream :)"  / Jasmine Villegas, Miley Cyrus, Pixie Lott, MaRina, Rita Ora,Katy Perry, Chris Brown, Eminem, Drake, Jessica Stroup, Ashley Benson, Nina Dobrev, Jessica Lowndes, Sophia Bush♥

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #222 dnia: 16 Kwiecień 2012, 17:53:58 »
Stefan najlepszy :) i ładne ciacho z niego i milutki :P a Damonowi trochę brak manier

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #223 dnia: 20 Kwiecień 2012, 19:12:46 »
Właśnie obejrzałem najnowszy odcinek. Jestem w szoku. Ta cała akcja z Rebekah, matką pierwotnych i co najważniejsze Delena :)
Do you want more?


Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #224 dnia: 20 Kwiecień 2012, 19:19:59 »
jej a ja całkiem zapomniałam o moich wampirach ;(( jutro zobaczę na pewno :)

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #224 dnia: 20 Kwiecień 2012, 19:19:59 »