Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów  (Przeczytany 38979 razy)

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #195 dnia: 09 Styczeń 2012, 22:20:37 »
ważne, że był pocałunek Deleny <3

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #196 dnia: 09 Styczeń 2012, 23:57:04 »
Dla mnie odcinek był super.Nie mogę się doczekać kiedy dowiemy się co/kto jest w tych trumnach Klausa.Scenarzyści mówią, że to wpłynie na dalszą fabułę serialu.O matko, mam nadzieję, że będzie tam pierwszy doppelganger! No i oczywiście kluczowy punkt odcinka.. Pocałunek Deleny! Wreszcie się doczekaliśmy:D:D Chociaż jestem całym sercem za Steleną, to Delene też uwielbiam i pocałunek był epicki.Ale szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie Eleny z Damonem.. oni ze Stefanem są dla siebie stworzeni noo.Mam nadzieję, że Stefcio się opamięta czy coś.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #197 dnia: 10 Styczeń 2012, 11:39:39 »
... Nie mogę się doczekać kiedy dowiemy się co/kto jest w tych trumnach Klausa.Scenarzyści mówią, że to wpłynie na dalszą fabułę serialu.O matko, mam nadzieję, że będzie tam pierwszy doppelganger! ...
ja też xD
Do you want more?


Dusia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #198 dnia: 10 Styczeń 2012, 15:28:54 »
Dla mnie odcinek był super.Nie mogę się doczekać kiedy dowiemy się co/kto jest w tych trumnach Klausa.Scenarzyści mówią, że to wpłynie na dalszą fabułę serialu.O matko, mam nadzieję, że będzie tam pierwszy doppelganger! No i oczywiście kluczowy punkt odcinka.. Pocałunek Deleny! Wreszcie się doczekaliśmy:D:D Chociaż jestem całym sercem za Steleną, to Delene też uwielbiam i pocałunek był epicki.Ale szczerze powiedziawszy nie wyobrażam sobie Eleny z Damonem.. oni ze Stefanem są dla siebie stworzeni noo.Mam nadzieję, że Stefcio się opamięta czy coś.
Katie!!! Nareszcie znalazłam osobę, która kibicuje Stefano i Elenie. Wg. mnie ta para jest o wiele lepsza, niż gdyby Elena była z Demonem! Tak jak ty mam nadzieję, że Stefano wreszcie się opamięta, bo szczerze mówiąc, to ich związek jest wątkiem, który mnie najbardziej interesuje;p

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #199 dnia: 14 Styczeń 2012, 02:25:42 »
co do 11 odcinka.. może i Klaus jest tym złym, ale tak naprawdę skrywa dobre serce, chociażby ta akcja z Caroline! podoba mi się Klaus w takiej wersji :D
widzę, że Stefan się rozkręca ;> niby mówi, że Elena go nie obchodzi. ale pewnie po tym wszystkim powie jej, że musiał kłamać by Klaus uwierzył i że ją kocha :D i znów będzie Stelena :)

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #200 dnia: 14 Styczeń 2012, 12:19:36 »
Z odcinka na odcinek jest coraz lepiej.Nie podoba mi się ta cała doktor Fell.Mogę się założyć, że to ona zabiła tego Briana czy jak mu tam.Że też Alaric zawsze musi się w coś wplątać xD.Co do Stefana.. to myślałam, ze go normalnie zamorduje za tą akcję z Eleną i samochodem.Matko a jak Elena wysiadła z samochodu ryczałam jak głupia.Jak Stefek się nie opamięta to mu chyba coś zrobię.No i Klaus i Caroline<3 O boże, najlepsza scena ever.Nawet do głowy mi nie przyszło, że przyjdzie sam z siebie i bedzie chciał ją uratować(no dobra w sumie miał w tym ukryty cel), po mimo, że prawdopodobnie to co powiedział Caroline nie było do końca szczere to i jak totalnie pokochałabym tą parę :D Pojawiły się stillsy z 14 odcinka i w tym odc. będzie jakiś bal i jest fotka Caroline Klausa jak tańczą, normalnie aww;D tylko boję się, żeby nic nie stało się Caroline bo z drugiej strony on może ją wykorzystać do swoich celów.

Sweetkowa

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 5
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • MileyRayCyrus
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #201 dnia: 14 Styczeń 2012, 13:55:24 »
Co do Stefana.. to myślałam, ze go normalnie zamorduje za tą akcję z Eleną i samochodem.Matko a jak Elena wysiadła z samochodu ryczałam jak głupia.Jak Stefek się nie opamięta to mu chyba coś zrobię.
ON SIĘ MUSI OPAMIĘTAĆ!
Jejku jak była ta akcja w tym samochodzie to mama mi weszła do pokoju i mówiła że mam się uciszyć haha bo darłam się 'NIEEEEEEEEEEE! CO TY ROBISZ!!!???" takie emocje, że masakra :D Czekam na kolejny odcinek z niecierpliwością chcę już zobaczyć tą scenę z Tylerem i ojcem Caroline. W zwiastunie 12 odcinka jest dużo ciekawych scen, oj czuję, że będzie się działo.
♥ Love does that, it changes us...

Dusia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #202 dnia: 14 Styczeń 2012, 15:06:09 »
Szczerze mówiąc ten odcinek był 1000 razy lepszy od poprzedniego. Ta akcja gdy Stefano chciał zamienić Elenę w wampira <boska!!!>, na początku piszczałam i nie wierzyłam, że może to zrobić, ale z każdą sekundą stawało się to coraz realniejsze. Jednak myślę, że Stefano nigdy by tego nie zrobił, bo wie, że Elena znienawidziła by go na zawsze, a on ją kocha i dla jej ochrony udaje, że nienawidzi (dobra trochę zaplątałam). Po wszystkim, jak Elena wysiadła z samochodu i po tym co powiedziała ryczałam jak głupia. W zajawce następnego odcinka widziałam, że ktoś poszczelił Stefano, a Elena przy tym stała, jestem ciekawa co się z tego rozwinie. Aaa prawie zapomniałam o tej akcji z Caroline i Klausem. Na początku myślałam, że ją zabije, albo będzie chciał coś w zamin, ale to co powiedział i zrobił było piękne. Pomimo wszystko w moich domysłach uważam, że może zrobił to by mieć kontrolę nad jej umysłem. Kto wie? Może okaże się, że przez to, że ona wypiła jego krew, on teraz może ją kontrolować. (Tak jak to było z Stefano i Tylerem), a może poprostu nasz Klausik się zakochał...:D

Cassie.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #203 dnia: 15 Styczeń 2012, 16:41:34 »
według mnie ta doktor Fell nie będzie po stronie wampirków i coś wykręci :D jeszcze się może okazać że ona z Klausem w zmowie jakiejś.. :O no a co do Steleny.. jejku. scena z jednej strony wzruszająca (bynajmniej dla mnie) a z drugiej łamiąca serce na kilka kawałków. oglądałam ją już kilka razy i za każdym razem płakałam. smutno patrzeć jak miłość która potrafiła ,,przenosić góry'' w sumie się zakończyła. Stefan w głębi serca dalej kocha Elene, bo jak sam Klaus powiedział 'taka miłość się nie kończy' (czy coś takiego).
Ugryzienie Caroline przez Tylera.. masakra. nigdy nie przepadałam za Tylerem, jakoś nie potrafię go strawić. kiedy już wszystko ok i Caro postanawia dać mu nową szanse, ten ją gryzie, no co za.. ^^
najpiękniejszą sceną tego odcinka jest zdecydowanie ,,walka'' Caroline ze śmiercią. coś mi się wydaje że Klaus i Caro zbliżą się do siebie.. i to bardzo. jak to powiedziała Julia Plec - Klaus jest zdolny ulegać miłości i ją sabotować.

a tak wgl, oglądała któraś z Was już scene z kolejnego odcinka? :D
mina Bonnie - bezcenna!
' - co jest między wami?
- całowaliśmy się i teraz jest dziwnie. życzę miłej podróży. '
ach ten Damon.. ♥
Stelena ♥ Delena ♥

Dusia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #204 dnia: 16 Styczeń 2012, 18:49:23 »
Cassie miałam dokładnie tak jak ty;) Po obejżeniu całego odcinka kilka razy cofałam się do sceny Steleny i Klausa z Caroline. Obie te sceny wywarły na mnie niesamowite wrażenie.
no a co do Steleny.. jejku. scena z jednej strony wzruszająca (bynajmniej dla mnie) a z drugiej łamiąca serce na kilka kawałków. oglądałam ją już kilka razy i za każdym razem płakałam. smutno patrzeć jak miłość która potrafiła ,,przenosić góry'' w sumie się zakończyła. Stefan w głębi serca dalej kocha Elene, bo jak sam Klaus powiedział 'taka miłość się nie kończy' (czy coś takiego).
Świetnie ujęte, jak bym czytała własne myśli (tylko o wiele razy lepiej ubrane w słowa ;p)

Cassie.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #205 dnia: 18 Styczeń 2012, 07:06:08 »
tak wgl to ostatnio sobie wspominałam stare odcinki i na myśl przyszedł mi Logan Fell. i tak myślałam, myślałam i nagle 'Fell?!' :D może między dr. Fell a Loganem jakieś więzy rodzinne są? hm? :P
Stelena ♥ Delena ♥

Dusia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #206 dnia: 18 Styczeń 2012, 19:04:30 »
Tak, tak jak teraz sobie myślę to naprawdę coś takiego było ;) Możesz mieć racje, rodzina czy nie i tak jej nie lubię coś czuję, że dużo namiesza w Mystic Falls ;p
Ps. Ja ostatnio też miałam fazę na stare odcinki i po raz nie wiem już który zaczęłam oglądać pierwszą serię;)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #207 dnia: 21 Styczeń 2012, 12:48:05 »
Strasznie się cieszę, że Elijah wrócił xD Jak myślicie, będzie chciał pomóc Klausowi czy stanie po stronie Stefana?
Do you want more?


Bee

  • Gość
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #208 dnia: 21 Styczeń 2012, 12:51:34 »
Jeden z lepszych odcinków ostatnio. Super, że Elijah wrócił, ale boję się że znowu Klaus go przechytrzy :<

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #209 dnia: 21 Styczeń 2012, 13:03:54 »
Jeden z moich ulubionych odcinków. Stefan jakie miał zaszklone oczy kiedy Elena mu powiedziała *-* a ostatnia scena, cudo *-* widać, że mu ciągle zależy na Elenie, ale ciężko mu się przyznać i to jego "żaden z nas na Ciebie nie zasługuje" aaaaa. Więc odcinek pozytywny jak dla mnie XD

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #209 dnia: 21 Styczeń 2012, 13:03:54 »