Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.  (Przeczytany 2059 razy)

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« dnia: 14 Marzec 2013, 21:08:02 »
CreativeDezign.pl -własnie wkroczyło w nową erę portali co oznacza że jako pierwsza osoba w Polskim Fan Site będę projektował portale.

Co to portal? - Portal to połączenie 2 skryptów które efektownie działają ze sobą tworząc łatwy dostęp do forum. Portal to połączenie strony oraz skryptu PHPBB3 który jest skryptem odpowiedzialnym za forum.

Czemu portal a nie Wordpress? - Otóż Wordpress jest bardzo stabilnym silnikiem lecz nie pozwala innym łatwego dostępu do forum które jest ważne dla stron o większej popularności.

Ile szablonów potrzebuje portal? - Portal potrzebuje jednego szablonu pod PHPBB3. Szablon będzie identyczny na stronie tak jak i na forum co pozwoli na szybki powrót na stronę główną oraz forum.

Co jeszcze proponuje portal? - Panel użytkownika na stronie głównej który pozwala szybki podgląd wiadomości ze strony z forum. Specjalna nawigacja która pozwoli użytkownikowi przeszukać całą stronę oraz forum. Oraz więcej pożytecznych opcji.

Jaka cena? - Portal jest bardziej zaawansowanym w kodowaniu skryptem. Zajmuje wiele czasu zakodować łatwy szablon. Cena jest 60zł za szablon zakodowany specjalnie pod portal. Niestety to nie jedyny koszt sama instalacja moda kosztuje 15zł. Instalacja modułu to około 30-40 min trzeba edytować wiele plików forum co zajmuje trochę czasu.

Cena jest dość wielka lecz na prawdę bardzo uzasadniona. Skrypt bardzo profesjonalnie wygląda i jest bardzo stabilny. Połowa stron oficjalnych wygląda własnie w ten sposób. Więc czemu nie wdrążyć tego w własną stronę i zaprezentować ją z najlepszej strony? Dziękuje i zapraszam do zamawiania lub zadawania pytań.


Santana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 263
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2013, 12:09:42 »
-.-'
Being part of something special makes you special

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marzec 2013, 12:35:53 »
wydaje mi sie ze to bedzie fajna sprawa, lecz chcialabym to najpierw u kogos zobaczyc ;)

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Marzec 2013, 13:17:02 »
Wiesz, nie wydaje mi się, żeby ludzie chcieli odejść od wordpressa, który moim zdaniem jest naprawdę dobrze funkcjonującym skryptem i dla amatorów i już bardziej zaawansowanych użytkowników stron. Dodatkowo forum nie jest aż tak ważnym elementem, żeby przerabiać dla niego całe forum, a logowanie do niego można zrobić również w wordpressie z tego, co gdzieś tam kiedyś zobaczyłam. Myślę, że osobne forum nie jest jakimś utrudnieniem, nawet wszystko jest takie poukładane, także szczerze wątpię, by to przeszło ;-)
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

Santana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 263
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marzec 2013, 14:23:13 »
Wiesz, nie wydaje mi się, żeby ludzie chcieli odejść od wordpressa, który moim zdaniem jest naprawdę dobrze funkcjonującym skryptem i dla amatorów i już bardziej zaawansowanych użytkowników stron. Dodatkowo forum nie jest aż tak ważnym elementem, żeby przerabiać dla niego całe forum, a logowanie do niego można zrobić również w wordpressie z tego, co gdzieś tam kiedyś zobaczyłam. Myślę, że osobne forum nie jest jakimś utrudnieniem, nawet wszystko jest takie poukładane, także szczerze wątpię, by to przeszło ;-)
Being part of something special makes you special

Rami

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 9
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Beyonce Polska
Odp: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marzec 2013, 15:10:22 »
Szczerze to kodowanie pod phpBB to już przeżytek. Rozumiem kodowanie stron pod IP.Board (np. http://www.ultramadonna.com/ prezentuję się bardzo ciekawie), który daje o wiele więcej możliwości lub pod SMF (z TinyPortal). Pomysł ciekawy, ale platforma niezbyt interesująca.
Poza tym Wodpress jest i będzie popularny, jest sporo rozszerzeń, gdzie można zrobić bridge i połączyć z forum (np. Wp-Forum, bbPress, Zingiri, Tal.ki Forum itd.).
Bardziej bym pomyślał o możliwości kodowania i wykonania szablonów dla Joomli, bo tutaj szybciej bym się zainteresował ofertą ;)

Viridiana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 169
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
    • mój tumblr
Odp: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Marzec 2013, 17:25:00 »
Szczerze nie wiem czy ludzie na to pójdą. Ja bym osobiście nie poszła. Wordpress wystarcza, a forum. Nie czarujmy sie, forum nigdy nie wypala, nikt go nie używa, więc szkoda zachodu.
you smile at the hope they call despair

kiedyś sobie byłam Kalleye :P

Santana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 263
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Marzec 2013, 19:56:18 »
Szczerze nie wiem czy ludzie na to pójdą. Ja bym osobiście nie poszła. Wordpress wystarcza, a forum. Nie czarujmy sie, forum nigdy nie wypala, nikt go nie używa, więc szkoda zachodu.
Being part of something special makes you special

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Marzec 2013, 20:47:30 »
Szczerze to kodowanie pod phpBB to już przeżytek. Rozumiem kodowanie stron pod IP.Board (np. http://www.ultramadonna.com/ prezentuję się bardzo ciekawie), który daje o wiele więcej możliwości lub pod SMF (z TinyPortal). Pomysł ciekawy, ale platforma niezbyt interesująca.
Poza tym Wodpress jest i będzie popularny, jest sporo rozszerzeń, gdzie można zrobić bridge i połączyć z forum (np. Wp-Forum, bbPress, Zingiri, Tal.ki Forum itd.).
Bardziej bym pomyślał o możliwości kodowania i wykonania szablonów dla Joomli, bo tutaj szybciej bym się zainteresował ofertą ;)
No ja podobnie właśnie. Pomysł fajny, ale wordpress czy joomla właściwie zmonopolizowały "rynek".  Fakt - dobra sprawa połączyć serwis z forum, szczególnie przydatne na serwisie kierowanym głównie do przekazywania informacji i rozprawiania o nich:) Ja jednak pozostaję wierna wp;)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Mojito

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
    • LMFAO
Odp: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Marzec 2013, 19:11:24 »
ciekawy pomysł, zobaczymy czy się przyjmie:) powodzenia życzę (nie ironia;p)
  reminds me of you ♥
   Pixie Lott ♥ LMFAO ♥  Nina Dobrev ♥  Gossip Girl ♥ TVD


Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Marzec 2013, 14:32:27 »
Wystarczy jedna wtyczka i mam połączoną stronę pod wp z forum :> (ten sam layout)

Wolverine

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Kwiecień 2013, 13:19:33 »
pomysł mi się podoba , czekam na przykład
It's my time , It's my moment

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: CreativeDezign.pl - Tworzy portale.
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Kwiecień 2013, 13:19:33 »