Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille  (Przeczytany 8876 razy)

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« dnia: 28 Maj 2012, 23:58:07 »
Okej witam ponownie! Było dużo pracy ze szkołą i testami "Uffff..." co za ulga że już koniec więc postanowiłem rozpocząć nowy rozdział w którym się zdyscyplinuje i będę robił prace od razu by nie odwlekać jak to robiłem przedtem w tej chwili otworzyłem CreativeDezign.pl nowy projekt graficzny pod lepszą nazwą oraz grafiką. Zrobiłem parę zamówień już w tej chwili do galerii LmfaoFans.net/galeria oraz AdeleFan.fan-strefa.pl z których klienci byli bardzo zadowoleni. Niestety na AdeleFan nie ma ostatnich zdjęć iż był problem z fetchem który mam zamiar rozwiązać jutro. Grafikę robię od razu chyba galeria LmfaoFans zajęło około półtorej godziny. Więc zapraszam do zamawiania oraz oglądania działów które przygotowałem na creativedezign.pl.

CreativeDezign.pl/portfolio   <----Moje portfolio z ostatnimi oraz starszymi pracami.
CreativeDezign.pl/iconcenter   <----Icon Center który niestety w tej chwili nie posiada wielu ikonek.

Oraz dział Multimedia który znajduje się na stronie głównej dziękuje! Jakieś pytania proszę napisać do mnie na maila admin@creativedezign.pl oraz tutaj na PW. Cennik znajdziecie na stronie głównej.

Chciał bym także dodać że zawiodłem wiele osób tutaj i za wszelkie nieporozumienia przepraszam nawet. Sebixes nie złość się już nie chciałem zrobić problemu oraz mam nadzieje że Godney ci się podoba. Dziękuje!


celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Maj 2012, 00:00:54 »
Okej witam ponownie! Było dużo pracy ze szkołą i testami "Uffff..." co za ulga że już koniec więc postanowiłem rozpocząć nowy rozdział w którym się zdyscyplinuje i będę robił prace od razu by nie odwlekać jak to robiłem przedtem w tej chwili otworzyłem CreativeDezign.pl nowy projekt graficzny pod lepszą nazwą oraz grafiką. Zrobiłem parę zamówień już w tej chwili do galerii LmfaoFans.net/galeria oraz AdeleFan.fan-strefa.pl z których klienci byli bardzo zadowoleni. Niestety na AdeleFan nie ma ostatnich zdjęć iż był problem z fetchem który mam zamiar rozwiązać jutro. Grafikę robię od razu chyba galeria LmfaoFans zajęło około półtorej godziny. Więc zapraszam do zamawiania oraz oglądania działów które przygotowałem na creativedezign.pl.

CreativeDezign.pl/portfolio   <----Moje portfolio z ostatnimi oraz starszymi pracami.
CreativeDezign.pl/iconcenter   <----Icon Center który niestety w tej chwili nie posiada wielu ikonek.

Oraz dział Multimedia który znajduje się na stronie głównej dziękuje! Jakieś pytania proszę napisać do mnie na maila admin@creativedezign.pl oraz tutaj na PW. Cennik znajdziecie na stronie głównej.

Chciał bym także dodać że zawiodłem wiele osób tutaj i za wszelkie nieporozumienia przepraszam nawet. Sebixes nie złość się już nie chciałem zrobić problemu oraz mam nadzieje że Godney ci się podoba. Dziękuje!

Godney mi się podoba, nie złoszczę się ale mnie wtedy zdenerwowałeś. Ale nie będę się tu rozpisywał bo nie ma sensu by każdy wiedział o naszym konflikcie

Aga

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Maj 2012, 13:52:13 »
Szablon na stronie za jasny i nic nie widać :/
Ile kosztuje kodowanie z grafiką pod Wordpress'a?

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Maj 2012, 19:29:26 »
Szablon na stronie za jasny i nic nie widać :/
Ile kosztuje kodowanie z grafiką pod Wordpress'a?

U mnie widać wszystko wyraźnie. A cennik masz tutaj http://creativedezign.pl/?page_id=14 masz tam kodowanie z grafiką z flashem 23zł bez 20zł

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Maj 2012, 23:30:37 »
Może i jesteś dobrym grafikiem, ale szczerze nie polecam. Nie raz słyszałam, że nie wywiązujesz się z zamówień, obiecujesz coś a potem nagle nie masz czasu/nie możesz i tak w kółko. Brak odpowiedzialności, ot co.

kejtlin

  • Gość
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Maj 2012, 08:32:07 »
Może i jesteś dobrym grafikiem, ale szczerze nie polecam. Nie raz słyszałam, że nie wywiązujesz się z zamówień, obiecujesz coś a potem nagle nie masz czasu/nie możesz i tak w kółko. Brak odpowiedzialności, ot co.

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Maj 2012, 09:09:50 »
Szablon na stronie za jasny i nic nie widać :/
Ile kosztuje kodowanie z grafiką pod Wordpress'a?

U mnie widać wszystko wyraźnie. A cennik masz tutaj http://creativedezign.pl/?page_id=14 masz tam kodowanie z grafiką z flashem 23zł bez 20zł

U mnie również żle widać ... musze zaznaczyć text aby go przeczytać.

Ponadto raz zamowiłam i bardzo cieszyłam sie z zamowienia ;) Niestaty trwło to troche czasu no ale.. ;)
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Maj 2012, 23:21:12 »
Napisałem ten temat by zacząć od nowa więc V oraz Clodagh nie ma sensu zaśmiecać ten temat iż chodzi mi o wypowiedzi aktualnych klientów. Oraz nie biorę i nie zawracam sobie głowy braniem darmowych zamówień bo na to nie mam czasu.
Może i jesteś dobrym grafikiem, ale szczerze nie polecam. Nie raz słyszałam, że nie wywiązujesz się z zamówień, obiecujesz coś a potem nagle nie masz czasu/nie możesz i tak w kółko. Brak odpowiedzialności, ot co.

Jak bym nie chciał się zmobilizować to bym nie marnował czasu na robienie CreativeDezign.pl oraz działów + mam nowych klientów którzy są zadowoleni z mojej pracy. Na przykład Starly z Lmfaofans.net
Nie będę się tłumaczył z starych dziejów co odwalałem bo każdy wie jak było ale teraz jest inaczej. Już niedługo więcej prac. Pozdrawiam Camille

A jeśli chodzi o widoczność to zależy od monitora. Jak jest bardzo jaskrawy to kremowa grafika będzie się oczywiście zlewała.
« Ostatnia zmiana: 31 Maj 2012, 23:23:15 wysłana przez Camille »


Kalleye

  • Gość
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Czerwiec 2012, 14:45:03 »
Dobry grafik powinien dopasować kolory tak, aby na każdym ekranie dobrze było je widać...

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Czerwiec 2012, 15:58:48 »
Dobry grafik powinien dopasować kolory tak, aby na każdym ekranie dobrze było je widać...

claire

  • Gość
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Czerwiec 2012, 13:43:37 »
nie zamawiałam i po tym co słyszałam od innych, cóż... może się zmienił ale wolę nie ryzykować./

Everless

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Czerwiec 2012, 13:01:13 »
Podziwiam twoje portfolio z zapartym tchem
jestes swietnym grafikiem i jesli będe prowadził stronę to na 100 % cos od Ciebie zamówie :)

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Czerwiec 2012, 12:37:40 »
Dobry grafik powinien dopasować kolory tak, aby na każdym ekranie dobrze było je widać...

Uważasz się za dobrego grafika jak w twoich szablonach nie mogę się nic rozczytać? To jest już czepianie się czemu nikt nie powie sweet nic lub werewolfgirl jak u nich nic nie widać to znaczy że są złymi grafikami. Niee bo każdy u nich zamawia i nikt nie może się przyczepić. Nawet dobry grafik nie dopasuje kolorów do wszystkich kolorów monitora bo u mnie wygląda inaczej a gdzie indziej już nie widać. :( + Nie sądzę że jest potrzeba wyciągać tutaj moje brudy z tamtego roku. Bo nie ma sensu jak teraz robię prace swoją i moje portfolio jest ciągle updatowane. Na CreativeDezgin.pl już pojawił się nowy szablon więc zapraszam do przeglądania.


Nickole

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Czerwiec 2012, 12:45:40 »
Dobry grafik powinien dopasować kolory tak, aby na każdym ekranie dobrze było je widać...

Uważasz się za dobrego grafika jak w twoich szablonach nie mogę się nic rozczytać? To jest już czepianie się czemu nikt nie powie sweet nic lub werewolfgirl jak u nich nic nie widać to znaczy że są złymi grafikami. Niee bo każdy u nich zamawia i nikt nie może się przyczepić. Nawet dobry grafik nie dopasuje kolorów do wszystkich kolorów monitora bo u mnie wygląda inaczej a gdzie indziej już nie widać. :( + Nie sądzę że jest potrzeba wyciągać tutaj moje brudy z tamtego roku. Bo nie ma sensu jak teraz robię prace swoją i moje portfolio jest ciągle updatowane. Na CreativeDezgin.pl już pojawił się nowy szablon więc zapraszam do przeglądania.

Mikaela

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Czerwiec 2012, 13:42:04 »
Szczerze? Poczekam na opinię innych ale mysle,że każdy zasługuję na drugą szansę, nowi klienci na pewno będą się pojawiać.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #14 dnia: 20 Czerwiec 2012, 13:42:04 »