Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille  (Przeczytany 8875 razy)

Kalleye

  • Gość
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Czerwiec 2012, 14:21:00 »
Dobry grafik powinien dopasować kolory tak, aby na każdym ekranie dobrze było je widać...

Uważasz się za dobrego grafika jak w twoich szablonach nie mogę się nic rozczytać? To jest już czepianie się czemu nikt nie powie sweet nic lub werewolfgirl jak u nich nic nie widać to znaczy że są złymi grafikami. Niee bo każdy u nich zamawia i nikt nie może się przyczepić. Nawet dobry grafik nie dopasuje kolorów do wszystkich kolorów monitora bo u mnie wygląda inaczej a gdzie indziej już nie widać. :( + Nie sądzę że jest potrzeba wyciągać tutaj moje brudy z tamtego roku. Bo nie ma sensu jak teraz robię prace swoją i moje portfolio jest ciągle updatowane. Na CreativeDezgin.pl już pojawił się nowy szablon więc zapraszam do przeglądania.

Nigdy nie powiedziałam, że jestem dobrym grafikiem. NIGDY. Dużo mi brakuje do bycia dobrym grafikiem. A to że inni mają o mnie taką, a nie inną opinię w tym względzie, to ich sprawa, co o mnie myślą mi to zwisa. Sama traktuje grafikowanie jako hobby, a nie sposób zarobkowania... Co do kolorów, kiedyś ktoś mądry (a tylko mądrych się cytuje), że jeśli chcę być dobrym grafikiem, to muszę popracować nad czytelnością.  Co jakbyś chciał wiedzieć wzięłam sobie do serca i staram się robić czytelniejsze wyglądy. Ale nie kryję się tym, że mam inne ustawienia ekranu, bo mam możliwość sprawdzenia tego na kilku komputerach, zresztą kto Ci broni wziąć komputer rodzica, sprawdzić w szkole, czy aby na pewno kolory są poprawne.

Ale co tam, zjechałeś mnie i na pewno poprawiłeś sobie samoocenę. Cieszę się niezmiernie.

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Czerwiec 2012, 16:00:23 »
Nawet nie wiesz jak poprawiłem sobie samo ocenę. Połowa osób tutaj ma taką radość. Ale ja nie wyrzucam z siebie negatywów tutaj tylko proszę was o nie ocenianie książki po okładce zdarzył mi się niefortunny szablon ale poprawiłem się i sadze że to się liczy. Ale ktoś popełni błąd w przeszłości i jest totalnie skreślony. Jak bym nie wiedział że szablon nie jest dobry i nie jest czytelny dla innych użytkowników nie zmienił bym go. Tylko że reszta grafików o których wspomniałem powyżej ma jeszcze gorzej dobrane kolory a nic tam nie pisze jak bym chciał mógł bym tutaj krytykować wszystkich ale to nie ma sensu bo staram się widzieć pozytywami a nie negatywami ale nie ważne. Nie rozumiem tego całego konkurowania na tym forum kto ma lepiej a kto ma gorzej nie jestem fenomenem i zdaje sobie z tego sprawę czasami bardziej niż byście o tym myśleli. Ale to że przyjmowałem darmowe zamówienia w przeszłości i ich nie wykonywałem nie oznacza tego że jestem zły czy całe życie będzie tak a nie inaczej. Staram się poprawić CreativeDezign to dla mnie forma rehabilitacji po opiniach które zostały do mnie doklejone dawno temu. Więc nie widzę potrzeby zbiorowego pisania że "Nie wywiązuje się z zamówień" bo połowa z was to wie i to tylko zaśmiecanie mojego tematu. Nie zmuszam nikogo do niczego chcą zamówić niech zamawiają nie chcą to nie muszą jestem takiego zdania. A na koniec powiem "Nie jestem dobrym grafikiem" nikt z nas nie jest, są fenomeni ale niestety jest ich mało a fenomeni się cenią. Dziękuje i mam nadzieje że to przeczytacie. To nie mój pamiętnik lub wytłumaczenie tylko apel o zrozumiałość użytkowników tego forum.

*Wiem pisze brzydko po polsku ale no cóż już się nie zmienię.


Everless

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Czerwiec 2012, 16:09:14 »
Dobra , dajcie mu spokój
Sracie się o jakies głupie kolory , chłopak ma prawo się pomylić
nikt nie jest idealny i nie powinniscie oskarżać go o to , że źle zrobił szablon
każdy wyraża swoją wizję artystyczną jak chce i nie powinniscie czepiać się go o te kolory

Mojito

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
    • LMFAO
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Czerwiec 2012, 16:45:43 »
Dobry grafik powinien dopasować kolory tak, aby na każdym ekranie dobrze było je widać...
wychodzi na to, że na przykład Sweet nie jest dobrym grafifkiem ,bo na niektórych jej layach muszę zaznaczać tekst by widzieć cokolwiek. A wszyscy szanują jej pracę więc wtf.

szablon do galerii na lmfaofans.net miałam  wciągu dwóch dni:) i jestem zadowolona, bo działa i ogółem grafika super.myślę, że Kamil się wyrobił i na prawdę fajne prace robi i warto mu dac szanse.

  reminds me of you ♥
   Pixie Lott ♥ LMFAO ♥  Nina Dobrev ♥  Gossip Girl ♥ TVD


Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Czerwiec 2012, 22:46:20 »
Ojjj... Znowu pisze lecz ja dostałem ostatnio nagane że "Dobry grafik powinien dopasować kolory tak, aby na każdym ekranie dobrze było je widać..." a tutaj coś świeżego i kompletnie nie widocznego dla mnie i dla innych sądzę że nie tylko ja powinienem dostawać takie nagany... Dziękuje ale to chyba faworytyzm na tym forum się szerzy dziękuje za błyskotliwe uwagi. http://gleeclub.pl/


Drew

  • Gość
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Czerwiec 2012, 23:02:44 »
Ojjj... Znowu pisze lecz ja dostałem ostatnio nagane że "Dobry grafik powinien dopasować kolory tak, aby na każdym ekranie dobrze było je widać..." a tutaj coś świeżego i kompletnie nie widocznego dla mnie i dla innych sądzę że nie tylko ja powinienem dostawać takie nagany... Dziękuje ale to chyba faworytyzm na tym forum się szerzy dziękuje za błyskotliwe uwagi. http://gleeclub.pl/
u mnie wszystko bardzo dobrze widać

kejtlin

  • Gość
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Czerwiec 2012, 23:05:45 »
u mnie wszystko bardzo dobrze widać

Kalleye

  • Gość
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Czerwiec 2012, 23:11:21 »
Boże, własnego zdania mieć nie można, bo każdy tutaj święty i nietykalny ;/

Nie wiem po jakie licho drążysz temat, napisałam to co uważam za słuszne, a ty się z tym nie musisz zgadzać. Myślisz, że co? Że jak będziesz podawał po kolei teraz kto tutaj źle dopasował kolory, to każdy będzie zamawiał tylko i wyłącznie u ciebie? Jeśli zapracowałeś sobie na negatywne oceny wcześniejszym niewywiązywaniem się z umów, to teraz musisz pracować dwa razy ciężej by pozbyć się tej metki. No ale jeśli widzisz tylko to jaki jesteś dobry i będziesz pokazywał, że każdy jest beznadziejny to daleko nie zajedziesz.

I u mnie wszystko widać na gleeclub.pl!

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Czerwiec 2012, 23:13:12 »
Ojjj... Znowu pisze lecz ja dostałem ostatnio nagane że "Dobry grafik powinien dopasować kolory tak, aby na każdym ekranie dobrze było je widać..." a tutaj coś świeżego i kompletnie nie widocznego dla mnie i dla innych sądzę że nie tylko ja powinienem dostawać takie nagany... Dziękuje ale to chyba faworytyzm na tym forum się szerzy dziękuje za błyskotliwe uwagi. http://gleeclub.pl/
u mnie wszystko bardzo dobrze widać

Aż patrzyłem na dwóch monitorach i sorry ale na żadnym nie widać ... tzn. widać mozna to przeczytać ale strona ma być wygodna i przyjazna dla użytkownika a jeśli ja ledwo coś odczytuje to na pewno tam już nie wrócę.

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Czerwiec 2012, 00:06:54 »
Kalleye kim ty jesteś by mi wytykać moje błędy jak nie masz co robić to komentuj swoje prace bo to dla mnie hipokryzm em-watson jest kompletnie nie czytelne więc nie wiem o czym ty mówisz że wzięłaś sobie coś do serca... Moja sprawa co tu publikuje ale sam Evan mówi że nic nie widzi to może napisz to w temacie sweet... Ale i tak tego nie zrobisz bo jest moda na sweet. Wiesz dzięki takim ludziom jak ty to forum jest o wiele gorsze i pyzatym moja metka to nikogo z was sprawa i nie sądzę że to co napisze tutaj daje mi extra promocje... Wytykaj błędy innym a nie mi jest więcej osób jak ci wymieniłem do wytykania błędów dziękuję! Za błyskotliwe odpowiedzi jak to moje prace są nieczytelne a prace innych są prawie identyczne...

Jak myślisz że będę się tobie podlizywał jak niektórzy tutaj grubo się mylisz...


Lory

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Czerwiec 2012, 01:53:53 »
Ej no, make websites not wars! :)

Po to powstało między innymi to forum (poprawcie mnie, jeżeli się mylę), aby móc się szkolić i pracować nad swoimi pracami - a to oznacza przyjęcie zarówno słodkich pochwał jak i gorzkiej krytyki, a jeżeli ktoś nie potrafi pogodzić się z tą drugą, to nie powinien w ogóle godzić się na to, żeby inni jego prace oceniali - albo rybki alko akwarium. A wychodzenie z założenia "co z tego, że ja robię źle, skoro inni robią gorzej"... Cóż, trzeba sobie wtedy odpowiedzieć na jedno zaje,iście ważne pytanie - czy chce się być lepszym od gorszych czy najlepszym ;)?
Moim zdaniem ciężko jest określić, co definiuje dobrego grafika, bo dobry grafik... potrafi wszystko - profesjonalną szatę graficzną i w paincie zrobi, jeżeli będzie musiał, a photoshop dla niego gra i śpiewa. Nie sądzę, żeby wśród naszej forumowej społeczności był ktokolwiek, kto zasłużył sobie na miano profesjonalnego grafika... To przecież wymaga lat doświadczeń, wielu kursów, a nie posklejania kilku zdjęć, wrzucenia akcji i dodania napisów (nie twierdzę, że to nie jest "coś", bo też to swoich umiejętności wymaga, ale do profesjonalizmu to jak stąd na Filipiny), a przecież wszyscy robimy to dla zabawy, prawda? Jeżeli ktoś robi to dla czystego zysku, to trochę mi go szkoda...
I proszę Was - nie rozmawiajcie o nieobecnych :) To naprawdę nie jest w porządku... Fan-Strefa to stosunkowo mała społeczność, więc powinniśmy się trzymać razem, a nie obrabiać tyłki tym, których tu nie ma, bo mają taki, siaki i owaki layout na stronie. Jak jest nieczytelny dla kogoś, to się o tym informuje administrację strony, a nie cały świat z wyjątkiem administracji. 

Kalleye

  • Gość
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #26 dnia: 22 Czerwiec 2012, 07:18:45 »
Ej, Kamil, tak dla jasnosci to ja nie moge slowa powiedziec co mysle i mam sie zajac soba (wlasne ograniczyles mi wolnosc slowa hahahaha), ale TY mozesz obrabiac sweet dupę zamiast zając się sobą? Sory, ale ja nie ogarniam...

Żegnam, bo naprawdę słowa już tutaj nie można powiedzieć.

Poza tym em-watson ma stary szablon i wiem, ze wiele pozostawia do zyczenia ;p

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #27 dnia: 22 Czerwiec 2012, 08:45:42 »
Kalleye kim ty jesteś by mi wytykać moje błędy jak nie masz co robić to komentuj swoje prace bo to dla mnie hipokryzm em-watson jest kompletnie nie czytelne więc nie wiem o czym ty mówisz że wzięłaś sobie coś do serca... Moja sprawa co tu publikuje ale sam Evan mówi że nic nie widzi to może napisz to w temacie sweet... Ale i tak tego nie zrobisz bo jest moda na sweet. Wiesz dzięki takim ludziom jak ty to forum jest o wiele gorsze i pyzatym moja metka to nikogo z was sprawa i nie sądzę że to co napisze tutaj daje mi extra promocje... Wytykaj błędy innym a nie mi jest więcej osób jak ci wymieniłem do wytykania błędów dziękuję! Za błyskotliwe odpowiedzi jak to moje prace są nieczytelne a prace innych są prawie identyczne...

Jak myślisz że będę się tobie podlizywał jak niektórzy tutaj grubo się mylisz...


Nie wiem o co poszło bo szczerze mówiąc wisi mi to i nie chce mi się czytać poprzednich postów ale chyba każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii ! Poza tym dzięki krytyce stajesz się lepszy a gdy cały czas ktoś ci słodzi po prostu zatrzymujesz się w miejscu.

Drew

  • Gość
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #28 dnia: 22 Czerwiec 2012, 09:20:40 »
Mógłbym napisać co najmniej serial na podstawie tego wątku. Napiszę coś więcej jak wrócę, bo muszę iść po dziecko.

Tak, więc nie rozumiem jak można napisać moda na Sweet czy moda na kogokolwiek? Bo to wcale nie jest tak... Jeżeli komuś podoba się grafika Sweet, a nie jest ona zła, to ją kupi. Mimo, że jest bardzo dużo osób, które się tym zajmują. Sweet, akurat o niej jest mowa, robi dobrą grafikę i to w dobrej cenie, dlatego ludzie u niej zamawiają, być może raz na jakiś czas nie fortunnie dobierze kolory i gdyby pokazała tą pracę na forum to ktoś by napisał, że źle dobrała kolory bo teksty są mało widoczne.
Komentując tą Twoją wypowiedzieć o podlizywaniu się Kalleye. Na prawdę nie wiem dlaczego d. Nie wiem skąd to wziąłeś, ja się jeszcze nie spotkałem z czymś takim. Nie wiem również dlaczego się tak denerwujesz za to, że ktoś obiektywnie ocenia Twoją pracę, bo na tym to polega i uwierz mi, że nikt sobie samooceny  nie poprawi tym, że źle oceni Twoją pracę. I tak jak powiedziała Kalleye, że zaufanie jest bardzo ciężko odzyskać.
Pokazując pracę na forum musisz się nastawić na różną krytykę. Nie możesz oczekiwać, że nikt w tym przypadku nie powie nic o czytelności strony.
Podejrzewam, że teraz wyjdę na osobę, która podlizuje się Kalleye, czy innym użytkownikom, ale ja nie mam żadnych korzyści z tego, że napisałem to co napisałem. Staram się tylko obiektywnie ocenić sytuację, która tutaj powstała.

Tak, wiem że powtórzyłem wypowiedzi innych użytkowników.
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec 2012, 11:15:37 wysłana przez Alex »

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Czerwiec 2012, 11:13:32 »
Nie ograniczyłem ci wolności słowa tylko powiedziałęm ci jak ci się nie podoba to nie przebywaj na moich stronach to tyle... Poza tym nie zależy mi na tym forum już mam dużo zamówień od zagranicznych portali więc po co mam się wk**iać tutaj.


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Czerwiec 2012, 11:13:32 »