Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Początkujący celeBRYTA  (Przeczytany 6141 razy)

Vegas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #45 dnia: 17 Sierpień 2013, 21:32:10 »
nie próbujesz dalej z grafiką że taka 'cisza'? ;)
JULA

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #46 dnia: 17 Sierpień 2013, 21:33:08 »
nie próbujesz dalej z grafiką że taka 'cisza'? ;)

Na razie brak czasu :< chęci i wgl..

Vegas

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #47 dnia: 17 Sierpień 2013, 21:37:06 »
rozumiem. :)
JULA

!Maddie!

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #48 dnia: 19 Luty 2014, 18:23:01 »
Bez przesady. ;)
Według mnie twoje prace są okay.
Widać, że wiele starań w to wkładasz. :P
Praktyka prawie zawsze czyni mistrza kotek!

♡    l  o  v  e    a  l  w  a  y  s    w  i  l  l    r  e  m  e  m  b  e  r     ♡

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #49 dnia: 12 Kwiecień 2014, 14:32:54 »
Jak widzicie miałem trochę przerwy, ale to dlatego, że się szkoliłem w dalszym działaniu w programie Photoshop. Kilka dni temu przestał działać, przez co musiałem na nowo się przyzwyczajać do wersji Portable, bo innej nie znalazłem.

Tutaj prezentuję nagłówek na główną, nie dokończony:



Link: http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=IXW8

Nie mam już dalej co do niego pomysłu, dlatego pozostawiłem tak jak jest.

I grafika do galerii mojej strony - HoneyOFC.pl



Link: http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=725U

Śmiało mogę stwierdzić, że jestem z tej pracy dumny, będzie online ;)

Jeszcze zrobiłem tą wersję, ale z wtopionym tłem



Link: http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=SBXZ

Dajcie znać co myślicie, co poprawiać itd.. ;)
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień 2014, 14:42:11 wysłana przez celeBRYTA »

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Kwiecień 2014, 16:36:56 »
podoba mi sie ten ostatni naglowek z postacia wtopiona w tle, lecz ramka z wiadomoscia powitalna nie bardzo mnie zachwyciła niestety...

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #51 dnia: 12 Kwiecień 2014, 16:54:32 »
podoba mi sie ten ostatni naglowek z postacia wtopiona w tle, lecz ramka z wiadomoscia powitalna nie bardzo mnie zachwyciła niestety...

Mi też najbardziej opdoba się ta wersja. Co do powitalnej, hmm nie wiem jak może ona jeszcze wyglądać, ale pokombinuje

Tutaj macie z napisami pod postacią, bo zapomniałem tego na pocżatku zorbić
http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=IXDV

B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #52 dnia: 12 Kwiecień 2014, 17:13:21 »
Nie podoba mi się wycięcie osoby, może dodaj jakiś efekt? cień ... cokolwiek. Nie podoba mi się zbyt mocny cień wewnętrzny w napisie HONEYOFC.PL. Zauważ Honey zasłania Ci napisy w ramce.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #53 dnia: 12 Kwiecień 2014, 18:06:10 »
Mi wyjątkowo podoba się wycięcie postaci. Widać, że musiałeś troszkę nad tym posiedzieć. Zauważam też, że umiesz już posługiwać się podstawowymi efektami jak cień, cień wewnętrzny, płaskorzeźba w taki sposób aby nie było to takie amatorskie. Jednak i tu sprawdza się powiedzenie co za dużo to nie zdrowo. Uważam, że efekt żłobienia w wiadomości powitalnej jest niekonieczny. Fajnie się on prezentuje w nawigacji, ale w wiadomości to już za dużo. Napis HONEY (moim zdaniem) powinien być zrobiony jakąś większą i bardziej wyeksponowaną czcionką o jasnej barwie. Użycie czerwieni/różu za bardzo zlewa się z tłem i nawet te cienie tego nie ratują. Gdybyś miał więcej pomysłów na ten nagłówek, dodałbyś jakieś inne efekty jak zdjęcie w tle, jakieś dodatkowe komunikaty aby zapełnić prawą stronę to myślę że powstałby całkiem fajny projekt. A teraz porównując ten nagłówek z Twoimi poprzednimi pracami to widzę postęp, bo zwracasz uwagę na szczegóły, tylko nadal brakuje Ci tego wyczucia aby mieć w głowie cały pomysł na zagospodarowanie przestrzeni roboczej, ale to przyjdzie z czasem gdy będziesz przeglądał projekty innych :)
« Ostatnia zmiana: 12 Kwiecień 2014, 18:07:52 wysłana przez PA_BLO »
Do you want more?


celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #54 dnia: 12 Kwiecień 2014, 19:00:59 »
Mi wyjątkowo podoba się wycięcie postaci. Widać, że musiałeś troszkę nad tym posiedzieć. Zauważam też, że umiesz już posługiwać się podstawowymi efektami jak cień, cień wewnętrzny, płaskorzeźba w taki sposób aby nie było to takie amatorskie. Jednak i tu sprawdza się powiedzenie co za dużo to nie zdrowo. Uważam, że efekt żłobienia w wiadomości powitalnej jest niekonieczny. Fajnie się on prezentuje w nawigacji, ale w wiadomości to już za dużo. Napis HONEY (moim zdaniem) powinien być zrobiony jakąś większą i bardziej wyeksponowaną czcionką o jasnej barwie. Użycie czerwieni/różu za bardzo zlewa się z tłem i nawet te cienie tego nie ratują. Gdybyś miał więcej pomysłów na ten nagłówek, dodałbyś jakieś inne efekty jak zdjęcie w tle, jakieś dodatkowe komunikaty aby zapełnić prawą stronę to myślę że powstałby całkiem fajny projekt. A teraz porównując ten nagłówek z Twoimi poprzednimi pracami to widzę postęp, bo zwracasz uwagę na szczegóły, tylko nadal brakuje Ci tego wyczucia aby mieć w głowie cały pomysł na zagospodarowanie przestrzeni roboczej, ale to przyjdzie z czasem gdy będziesz przeglądał projekty innych :)

O tak zgadzam sie, mam jeszcze problem z zagospodarowaniem "terenu". Ale mam nadzieje, ze w końcu i to mi bedzie wychodziło. Dziękuje za komplementy, bo długi czas siedziałem w photoshopie :) zwracam uwagę na szczegóły przy tworzeniu, bo gdy sam zamawianiem bardzo zwracałem na nie szczegóły. Co do wyciętych postaci, to tak trochę nad tym siedziałem i uważam, ze jak na pierwsze razy to poszło mi nieźle. Myśle, ze z projektu na projekt bedzie mi szło coraz lepiej.

Nie podoba mi się wycięcie osoby, może dodaj jakiś efekt? cień ... cokolwiek. Nie podoba mi się zbyt mocny cień wewnętrzny w napisie HONEYOFC.PL. Zauważ Honey zasłania Ci napisy w ramce.

Nad postacią sporo czasu siedziałem, cienie masz na każdym szablonie prócz pierwszego. A cos ci sie podoba ?


celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #55 dnia: 13 Maj 2014, 16:24:20 »
Pochwalę się małym? sukcesem. Dziś Honey wrzuciła na swojego instagrama moją pracę ;)



praca online: http://honeyofc.pl/galeria
post Honey online: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2vjpk76&s=8#.U3Iq-YF_vec

B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #56 dnia: 15 Maj 2014, 11:25:36 »
Fatalnie wygląda zakodowane.

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #57 dnia: 17 Maj 2014, 17:59:26 »
Bo kodowanie jest nieskończone.

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #58 dnia: 17 Maj 2014, 19:36:53 »
Bo kodowanie jest nieskończone.

W takim razie zwracam honor.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Początkujący celeBRYTA
« Odpowiedź #58 dnia: 17 Maj 2014, 19:36:53 »