Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Natalia Lesz - That Girl (2011)  (Przeczytany 750 razy)

Stranger

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Natalia Lesz - That Girl (2011)
« dnia: 29 Wrzesień 2011, 07:32:41 »

Najnowsze wydawnictwo Natalii Lesz to album „That Girl”.

Płyta powstała z udziałem międzynarodowego trio przyjaciół: Natalii Lesz, Hannah Sidibe i Nico Hartikaien. Zafascynowani rynkiem brytyjskim i zespołami takimi jak: Eurythmics, Depeche Mode czy La Roux, stworzyli tą płytę dokładnie taką, jaką sami chcieliby mieć w swojej kolekcji. Oprócz tego na płycie znajduje sie utwór „In Love” z gościnnym udziałem Symfonii Varsovii i dobrze wszystkim znany bonusowy track „Coś za coś” - z ponad 3 mln odsłon na You Tubie

Tym razem Wokalistka oddaje w ręce fanów nie tylko coś do posłuchania, ale też do zobaczenia – płyta pojawi się w dwupłytowej edycji CD+DVD. Na DVD będzie można zobaczyć ostatnie teledyski Natalii (That Girl, RadioAvtive i Coś za Coś) oraz materiały z planu sesji zdjęciowej z Nowego Yorku oraz z planu teledysku do singla „That Girl”.

Teledysk do singla „That Girl” powstał we współpracy z ciekawą, młodą grupą produkcyjną MESSRS. z Wielkiej Brytanii. Messrs. to zdobywcy wielu nagród w dziedzinie produkcji niszowych, ambitnych projektów filmowych. Zdjęcia powstały w Londynie, gdzie w tym czasie trwały zamieszki; na szczęście nie odwołano zdjęć i wszystko się udało. W klipie można zobaczyć cały przekrój brytyjskich subkultur.

„Na planie miałam swoją dublerkę, klip opowiada o fascynacji i pożądaniu do własnego alter ego… , z którym całuję się na końcu teledysku…” mówi Natalia.

Jak widać prace nad albumem to światowa kolaboracja, dźwięki powstawały pomiędzy Polską a Los Angeles, sesja zdjęciowa w Nowym Yorku, a teledysk w Londynie.

Po tej płycie możecie spodziewać się popu na światowym poziomie z dużą dozą wciąż modnej elektroniki. Autorką tekstów do większości utworów, które znajdą się na nowej płycie jest Natalia.

W Empiku ruszyła już przedsprzedaż, zakupić płytę można http://www.empik.com/that-girl-lesz-natalia,p1045318459,muzyka-p

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Natalia Lesz - That Girl (2011)
« dnia: 29 Wrzesień 2011, 07:32:41 »