Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Robienie nowej podstrony  (Przeczytany 634 razy)

ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Robienie nowej podstrony
« dnia: 02 Czerwiec 2012, 20:40:58 »
Cześć! Na mojej stronie planuję kilka niespodzianek, jednak mam pewien problem. Chciałabym stworzyć podstronę, ale nie taką typu fanlisting, iconceter itp. Miałaby to być podstrona, na której będzie inna grafika  niż na całej stronie, i ma się na niej znaleźć głównie tekst + kilka zdjęć. Mój problem polega na tym, że kompletnie nie wiem, jak to zrobić. Czytałam na forum i czytałam, że mam zainstalować coś odpowiedniego do danego działu, ale do takiego odrębnego również? Czy może stworzyć nową podstronę i pozmieniać coś w ustawieniach? Bardzo proszę o pomoc, jest to dla mnie bardzo ważne :)
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

claire

  • Gość
Odp: Robienie nowej podstrony
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec 2012, 21:14:23 »
robisz folder i nazywasz go jak chcesz podstronę a w nim plik index.html lub index.php i w nim dajesz kod albo dodajesz iframe np. menu.html (coś jak wordpresowski sidebar). Wszystko tak jak w wp ale sama pozycjonujesz wszystko :)

Kalleye

  • Gość
Odp: Robienie nowej podstrony
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Czerwiec 2012, 21:29:41 »
Możesz też w nowym folderze np. twilight - serio nie wiem o czym ta podstrona ma być to tak sobie strzelam wordpressa, zrobić szablon i normalnie co trzeba pisać w działach, a np. powitalną na główej jako wpis,

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Robienie nowej podstrony
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Czerwiec 2012, 21:29:41 »