Nasze zainteresowania > Seriale

American Horror Story

(1/7) > >>

`kaniejka:



--- Cytuj ---Akcja skupia się na rodzinie Harmonów (Britton, McDermott i ich nastoletnia córka, grana przez Taissę Farmigę), którzy kupują duży, stary dom w Los Angeles. Mówi się, że posiadłość jest nawiedzona i była miejscem wielu morderstw. Rodzina ma problemy - Vivien i Ben są psychologami. Ona kiedyś zdradziła męża z jednym ze studentów medycyny. Wciąż pracują nad zaufaniem. Niedawno Vivien poroniła, co także jest kluczowe w jej wewnętrznych problemach.
--- Koniec cytatu ---

Zachary Quinto zagra tam w minimum 4 odcinkach ! <3
bardzo klimatyczny serial podoba mi się, muzyka jest b.dobra tak jak i ujęcia. Akcja z tą sprzątaczką jest nieźle pokręcona . a te przebłyski przy napisach końcowych sa genialne

Kalleye:
Oglądam. Fajne, aczkolwiek trochę nie ogarniam, szczególnie tej sprzątaczki (szczególnie czy ona żyje czy nie xD Bo ta babka co ma dziecko z Downem jakiś tekst do niej "chcesz bym cię znowu zabiła".)

PA_BLO:
Właśnie zastanawiam się nad ewentualnym oglądaniem tego serialu. Może ktoś z Was go ogląda i poradzi. Jest sens poświęcenia czasu na ta produkcję i czy wciąga?

`kaniejka:

--- Cytat: PA_BLO w 12 Listopad 2011, 22:54:29 ---Właśnie zastanawiam się nad ewentualnym oglądaniem tego serialu. Może ktoś z Was go ogląda i poradzi. Jest sens poświęcenia czasu na ta produkcję i czy wciąga?

--- Koniec cytatu ---

zdecydowanie to jest epickie !
btw dzisiaj była premiera w polskiej telewizji

@Kalleye ona jest martwa


jak Evan Peters nie dostanie Emmy za role Tate'a to pozabijam !

Kalleye:

--- Cytat: `kaniejka w 12 Listopad 2011, 23:56:14 ---@Kalleye ona jest martwa

--- Koniec cytatu ---

Tak zaczaiłam. Tam ze 3/4 ludziów jest martwych tak na moje oko xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej