Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Dyskusja ogólna / Odp: Nauka czytania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez koperta dnia 13 Kwiecień 2023, 22:47:19 »
Edukacja naszych dzieci jest najważniejsza dlatego trzeba wszystko zaplanować odpowiednio wcześniej. Mam nawet na myśli lokalizację w jakiej będziemy mieszkać. W większych miastach będzie dużo większy wybór szkół, co przełoży się na potencjalne wyniki w nauce. Oczywiście musimy też brać pod uwagę fakt, że każde dziecko uczy się w indywidualnym tempie. Porównywanie go do rówieśników nie jest dobrym pomysłem, a może przynieść efekt odwrotny od oczekiwanego. Warto jest zainteresować się tym jakie książki do czytania dla dzieci - https://czytamsobie.pl/ksiazki-do-nauki-czytania sprawdzą się najlepiej. Nowoczesne wydawnictwa stawiają na najnowsze odkrycia z dziedziny psychologii rozwoju, dlatego ich materiały mogą dać bardzo dużo korzyści.
2
Dyskusja ogólna / Odp: Nasze zwierzaki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez koperta dnia 11 Kwiecień 2023, 21:17:47 »
Zapewnienie odpowiedniego odżywiania będzie podstawą długowieczności. Musimy tylko brać pod uwagę to z jaką rasą mamy do czynienia ponieważ dieta może się diametralnie różnić. Na szczęście takie informacje można znaleźć bez problemu w internecie lub zapytac weterynarza. Na rynku znajdziemy wiele produktów, w różnych półkach cenowych. Oczywiście wybieranie tych najtańszych nie będzie dobre ponieważ zostały wyprodukowane z typowych odpadów produkcyjnych. Z drugiej strony to bardzo polecana jest karma dla psów Delcon - https://nosem.pl/kategoria-produktu/sucha-karma-dla-psa/karma-dla-psa-delcon/ co widać po jej opiniach. Co ciekawe to pies z pewnością będzie jej mniej potrzebował więc w rzeczywistości jest to opłacalna inwestycja.
3
Dyskusja ogólna / Nauka czytania
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anygood dnia 07 Kwiecień 2023, 19:32:19 »
Hej, macie może jakieś sprawdzone rozwiązania lub porady?
4
Dyskusja ogólna / Odp: Nasze zwierzaki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anygood dnia 07 Kwiecień 2023, 19:14:02 »
Jakie waszym zdaniem karmy są najlepsze dla psa?
5
Dyskusja ogólna / Odp: Samochody
« Ostatnia wiadomość wysłana przez anygood dnia 07 Kwiecień 2023, 19:08:19 »
Wszystko zależy od budżetu.
6
Dyskusja ogólna / Instalacja fotowoltaiczna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adrianna dnia 29 Listopad 2022, 08:27:49 »
Cześć Wam! Mamy na forum jakieś osoby, które są w trakcie albo już po montażu instalacji fotowoltaicznej w swojej firmie lub domu? Ja na razie jestem na etapie przeglądania ofert, bo wciąż waham się między https://www.hewalex.pl/oferta/kolektory-sloneczne/, a tradycyjnymi panelami słonecznymi. Z jednej strony zależy mi przede wszystkim na ogrzewaniu budynku i podgrzewaniu wody użytkowej, a z drugiej na pewno nie pogardziłabym również tańszą energią elektryczną. Może ktoś stosował oba te rozwiązania i ma jakieś porównanie?
7
Dyskusja ogólna / Odp: Samochody
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adrianna dnia 18 Listopad 2022, 07:46:51 »
Dołożyć, owszem, można, ale nie wszystkim się to będzie opłacać. Biorąc taki nowy samochód trzeba być niestety świadomym tego, jak szybko spada jego wartość nawet już w momencie opuszczania salonu. Ja wolałam się zdecydować na wynajem, dzięki temu nie jestem na stałe przywiązana do jednego modelu i po zakończeniu umowy mogę ponownie przebierać z nowości. Wiem, że https://mleasing.pl/ ma też całkiem dobrą ofertę pod kątem finansowania, więc jeśli prowadzisz firmę, to na pewno warto porównać sobie koszty obu tych rozwiązań.
8
Dyskusja ogólna / Odp: Logistyka w przedsiębiorstwie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adrianna dnia 14 Listopad 2022, 15:29:10 »
Na pewno nie jest to łatwy temat, zwłaszcza jeśli tak jak pracujecie w branży gastronomicznej i oferujecie w swoim lokalu możliwość złożenia zamówienia online. Co jak co, ale opóźniona dostawa jedzenia tragicznie wpływa na opinie klientów przy takim modelu biznesu, dlatego pod tym względem na pewno będę musiała popracować nad procedurami. Na https://www.restaumatic.com/blog/czas-oczekiwania-na-dostawe-jedzenia-jak-unikac-kryzysow/ przeczytałam, że warto od razu zainwestować w porządny system dostaw dla restauracji. Nigdy wcześniej nie używałam niczego takiego, może ma ktoś jakieś rekomendacje?
9
Sport / Higiena na siłowni
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adrianna dnia 01 Listopad 2022, 18:33:02 »
Czołem! Są tutaj jacyś Panowie, którzy regularnie ćwiczą albo uprawiają jakieś sporty? Przydałaby mi się pomoc z wyborem dezodorantu dla chłopaka, bo - żeby to delikatnie ująć - obecny się niestety nie sprawdza. Kupiłam mu taki z aloesem, ten z którego sama korzystam, mieli go w męskim dziale na https://www.ezebra.pl/pl/menu/pielegnacja/dezodoranty/dezodoranty-meskie/sztyfty-1584.html, więc stwierdziłam, że to jakiś uniseks. Do użytku na co dzień jest spoko, ale przy intensywnym wysiłku ewidentnie wymięka. Macie jakieś rekomendacje, czy lepiej od razu przerzucić go na antyperspirant?
10
Dyskusja ogólna / Odp: Jakie strony najczęsciej odwiedzasz ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adrianna dnia 01 Listopad 2022, 18:24:37 »
Z tego co widzę po zakładkach, to najczęściej odwiedzaną przeze mnie stroną będzie chyba https://www.ezebra.pl. Ale to mnie akurat nie dziwi, bo na początku pandemii mocno zakorzeniłam się w temacie pielęgnacji. I tak wszyscy siedzieliśmy w domach, więc było dużo czasu, żeby trochę nad sobą popracować. Teraz mam już w pełni dopracowaną rutynę, z której efektów jestem bardzo zadowolona, ale i tak lubię sobie czasem poserfować po Internecie w poszukiwaniu kosmetycznych nowości. Co jakiś czas zmieniają się składy albo dany produkt zostaje wycofany z produkcji, dlatego wolę mieć z góry przygotowane zastępstwo.
Strony: [1] 2 3 ... 10