Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Topy i flopy Szymona  (Przeczytany 3667 razy)

Lolly

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
    • Harry Styles Fan
Odp: Topy i flopy Szymona
« Odpowiedź #30 dnia: 05 Wrzesień 2011, 21:50:37 »
Nie no, nigdy czegoś takiego nie widziałam :o

szymon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
    • UltraMadonna.com
Odp: Topy i flopy Szymona
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Luty 2012, 18:13:50 »
Może już nie pod domeną Fan-Strefy, ale ciągle działam graficznie. Ostatnio zrobiłem projekt na stronę poświęconą koncertowi Madonny w Polsce. Prosty, bez fajerwerków, ale jednak ciągle w nim czegoś brakuje. Może Wy podpowiecie mi czego...

http://www.upload.fan-strefa.pl/?di=2NYEK0

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Topy i flopy Szymona
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Luty 2012, 19:39:08 »
Fajnie zaplanowane, ale kolor ramek i postów całkowicie nietrafiony. Na Twoim miejscu postawiłbym wtedy całkowicie na prostotę komunikatów i zrobił tak, że będą one się wyróżniać tylko tytułami poszczególnych wpisów. Zrobiłbym układ jednokolumnowy, czyli same notki bez panelu bocznego. Bo w takich podstronach i tak chodzi tylko o przekazywanie aktualności. A jeżeli chcesz już koniecznie zrobić coś a'la panel boczny to doradziłbym aby nad wpisami był jeden główny (przyklejony) komunikat który zawierać będzie wszystko co miało się znaleźć w sidebarze. Kolor tytułów zrobiłbym "złoty" i wybrałbym czcionkę podstawową, bez żadnych wywijasów, najlepiej jaką typu bold. Poszczególne wpisy "możesz" oddzielić poziomą linią w postaci dolnego obrysu o kolorze szarym bądź dobranym zgodnie z kolorystyką na szablonie. Oto moje zdanie.
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Topy i flopy Szymona
« Odpowiedź #32 dnia: 07 Luty 2012, 19:39:08 »