Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Sweet - Grafika i html  (Przeczytany 6007 razy)

Michelle

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Luty 2012, 22:50:45 »
Polecam! Udana "transakcja" :p

RudeBoy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Luty 2012, 17:28:21 »
Piękne szablony, szybka i miła współpraca, a ceny bardzo niskie. Gorąco polecam!

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Marzec 2012, 09:32:50 »
Piękne szablony, szybka i miła współpraca, a ceny bardzo niskie. Gorąco polecam!
Zgadzam się z opinią i zamówię jeszcze nie raz :)

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #18 dnia: 10 Marzec 2012, 09:50:14 »
prace pomysłowe, szybko i bez problemów, polecam  ;)
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Ade20

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Marzec 2012, 17:10:10 »
Wszystko ładnie, pięknie, ale grafiki łudząco podobne do grafik Ally! dziewczyno! troche już to się nudne robi, czemu nie chcesz mieć własnego niepowtarzalnego stylu? Wszyscy którzy mnie zjadą za tą wypowiedź na pewno w skrytości ducha sądzą to samo, ale za bardzo lubią Sweet i jej niskie ceny żeby się do tego przyznać. Trochę obiektywizmu!

kejtlin

  • Gość
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Marzec 2012, 17:19:12 »
Wszystko ładnie, pięknie, ale grafiki łudząco podobne do grafik Ally! dziewczyno! troche już to się nudne robi, czemu nie chcesz mieć własnego niepowtarzalnego stylu? Wszyscy którzy mnie zjadą za tą wypowiedź na pewno w skrytości ducha sądzą to samo, ale za bardzo lubią Sweet i jej niskie ceny żeby się do tego przyznać. Trochę obiektywizmu!

Boże a ty po co konto tu założyłaś ? Żeby ludzi powyzywać ? : /  Z tego co widze to tylko to tu robisz..

Ade20

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Marzec 2012, 17:21:54 »
Nikogo nie wyzywam. Chyba nie znasz znaczenia tego słowa. I konstruktywnej krytyki nie umiesz przyjąć.

Drew

  • Gość
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Marzec 2012, 17:59:09 »
Nikogo nie wyzywam. Chyba nie znasz znaczenia tego słowa. I konstruktywnej krytyki nie umiesz przyjąć.
Tutaj wszyscy wiedzą, że większa część tej społeczności robi grafikę podobną do Ally. Więc wydaje mi się, że Twoja konstruktywna krytyka jest zbędna.

Sorry za offtop.

Ade20

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Marzec 2012, 18:09:07 »
Szkoda, że ta większa część nie próbuje nic w tej kwestii zmienić:(

Kalleye

  • Gość
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Marzec 2012, 18:25:03 »
Szkoda, że w tej kwestii zawsze zabierają głos osoby najmniej kompetentne w tej dziedzinie ;-)

Drew

  • Gość
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Marzec 2012, 18:38:13 »
Szkoda, że w tej kwestii zawsze zabierają głos osoby najmniej kompetentne w tej dziedzinie ;-)
Zgadzam się z Tobą w 100 % :)

Michelle

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Marzec 2012, 18:56:10 »
Wszystko ładnie, pięknie, ale grafiki łudząco podobne do grafik Ally! dziewczyno! troche już to się nudne robi, czemu nie chcesz mieć własnego niepowtarzalnego stylu? Wszyscy którzy mnie zjadą za tą wypowiedź na pewno w skrytości ducha sądzą to samo, ale za bardzo lubią Sweet i jej niskie ceny żeby się do tego przyznać. Trochę obiektywizmu!

Boże a ty po co konto tu założyłaś ? Żeby ludzi powyzywać ? : /  Z tego co widze to tylko to tu robisz..

Zgadzam się z Clodagh ;/ A jaka ta grafika miałaby być, żeby nie być podobna do Ally? Ally sama robi masówkę, taką jak każdy potrafi, więc nie przypisujmy, że to jej własny styl. Sweet jest sumienna, ma niskie ceny, a jej prace są coraz lepsze. Ja osobiście lubię u niej zamawiać :)

Ade20

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Marzec 2012, 19:14:41 »
Kalleye wierz mi że jestem bardzo kompetentna w tej dziedzinie...
Przykro mi, że was uraziłam. Osoba kreatywna umiała by coś wymyśleć Michelle, popatrz choćby na Skye. Jakoś nie zauważyłam żeby robiła to co Ally. Przepraszam za offtop, już więcej nie będę zabierała głosu w tej kwestii bo i tak wszyscy wiedzą lepiej.

Kalleye

  • Gość
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Marzec 2012, 19:30:37 »
Cóż, to może pokaż swoją mega oryginalną grafikę ogółowi co?
Sama oczywiście tez nie mam własnego stylu, ale nie kryję się z tym i próbuję coś z tym zrobić.
W ogóle zauważyłam, że większość twoich postów jest w dziale zamów grafikę. Czyżbyś próbowała się dowartościować albo jak?

Ade20

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Marzec 2012, 19:36:54 »
Nikomu nie muszę niczego udowadniać i nie potrzebuję się dowartościowywać, jak to określiłaś. Nie robię grafik dla fan-sitów, więc nie będę Ci demonstrować moich prac. Poprostu weszłam i zauważyłam, że prawie w co drugim temacie objeżdżacie jedną konkretną osobę a sami od niej kopiujecie i zdenerwowało mnie to. Też mam prawo głosu i mogę powiedzieć co myślę na ten temat, a Ty nie musisz na mnie najeżdżać, ja na Ciebie się nie rzucam z bezpodstawnymi oskarżeniami.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Sweet - Grafika i html
« Odpowiedź #29 dnia: 10 Marzec 2012, 19:36:54 »