Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Automatycznie doklejane reklamy  (Przeczytany 21473 razy)

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Kwiecień 2012, 21:57:19 »
No dobra, to wtedy chyba wszystko jasne i jestem za tym automatem, ułatwi sprawę bo sam muszę dodać na teamhudgens w nowych działach reklamy i napisy o hoście, ale jakoś nie chce mi się xD

Mam nadzieję że możliwość wyłączenia skryptu dla strony będzie możliwe w przypadku galerii samej również, gdyż jak pisałem... wolałbym aby reklama tam pozostała w jednym miejscu na stałe, aniżeli wyłączać ją co chwile. No właśnie... muszę dodać reklamę na babyv, zapomniałem że nowy szablon jest xD
 

Bee

  • Gość
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #16 dnia: 08 Kwiecień 2012, 22:00:02 »
ja jestem za doklejanymi reklamami, jednak nie podoba mi się pomysł z automatycznymi linkami na stronę

Aga

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Kwiecień 2012, 09:28:43 »
Mnie się podoba ten pomysł bo sama zapominam czasami wstawiać reklamę.

Roxie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Kwiecień 2012, 18:40:51 »
Jestem jak najbardziej za  ;)
Użalając się nad przeszłością niszczysz sobie teraźniejszość .

kejtlin

  • Gość
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Kwiecień 2012, 20:01:41 »
ja jestem za doklejanymi reklamami, jednak nie podoba mi się pomysł z automatycznymi linkami na stronę

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Kwiecień 2012, 00:07:29 »
No dobra, to wtedy chyba wszystko jasne i jestem za tym automatem, ułatwi sprawę bo sam muszę dodać na teamhudgens w nowych działach reklamy i napisy o hoście, ale jakoś nie chce mi się xD

Mam nadzieję że możliwość wyłączenia skryptu dla strony będzie możliwe w przypadku galerii samej również, gdyż jak pisałem... wolałbym aby reklama tam pozostała w jednym miejscu na stałe, aniżeli wyłączać ją co chwile. No właśnie... muszę dodać reklamę na babyv, zapomniałem że nowy szablon jest xD

Niestety, ale nie będzie możliwości wyłączenia reklamy w galeriach ponieważ nie jestem w stanie kontrolować tylu stron pod względem tego czy ktoś ma reklamę czy nie, a przy zmianie wyglądu przeważnie zapominacie  o wstawieniu kodu tak jak to jest w przypadku babyv.pl :)

ja jestem za doklejanymi reklamami, jednak nie podoba mi się pomysł z automatycznymi linkami na stronę

Będą to dokładnie dwa linki. Jeden Host: Fan-Strefa.pl, a drugi Reklama, aby reklamodawcy mogli łatwiej dotrzeć do strony na której znajdą informację o tym jak mogą się reklamować na fan strefie. Jak dodamy automatyczne reklamy to z regulaminu zniknie punkt o umieszczeniu reklamy więc moglibyśmy go zastąpić umieszczeniem tych dwóch linków na wszystkich podstronach. Gorzej będzie z wdrażaniem tego punktu. Ma ktoś jakiś pomysł jak zachęcić użytkowników do tego?

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Kwiecień 2012, 11:39:47 »
Czyli mam rozumieć to tak, że jeżeli zgodzimy się na automatycznie doklejane reklamy to zniknie ten obowiązek z regulaminu ale w zamian będziemy zobowiązani do koniecznego udostępniania na każdej stronie/podstronie linków w postaci HOSTING/REKLAMA?

Mi taka opcja odpowiada, gdyż sam decyduje o tym jak stopce strony umieszczę te linki. Bo gdyby były dołączane automatycznie na dole, to niektórym mogłoby to troszkę zepsuć estetykę strony. Tylko właśnie jest problem w tym jak przekonać resztę do tego, że jest to najlepsze rozwiązanie.
Do you want more?


kejtlin

  • Gość
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Kwiecień 2012, 12:16:08 »
Czyli mam rozumieć to tak, że jeżeli zgodzimy się na automatycznie doklejane reklamy to zniknie ten obowiązek z regulaminu ale w zamian będziemy zobowiązani do koniecznego udostępniania na każdej stronie/podstronie linków w postaci HOSTING/REKLAMA?

Mi taka opcja odpowiada, gdyż sam decyduje o tym jak stopce strony umieszczę te linki. Bo gdyby były dołączane automatycznie na dole, to niektórym mogłoby to troszkę zepsuć estetykę strony. Tylko właśnie jest problem w tym jak przekonać resztę do tego, że jest to najlepsze rozwiązanie.

Mi również taka opcja odpowiada

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #23 dnia: 11 Kwiecień 2012, 12:18:03 »
Czyli mam rozumieć to tak, że jeżeli zgodzimy się na automatycznie doklejane reklamy to zniknie ten obowiązek z regulaminu ale w zamian będziemy zobowiązani do koniecznego udostępniania na każdej stronie/podstronie linków w postaci HOSTING/REKLAMA?

Dokładnie tak :)

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Kwiecień 2012, 18:13:26 »
A ja tam nie jestem zadowolony, na serio nie da się żeby w galerii umieszczało się reklamę nie zamykaną tylko na stałe? Ten skrypt skoro już taki mądry nie może wykryć instalacji coppermine?

No ale wolę sam umieszczać te linki do Hostingu i Reklamy. Więc to na plus.

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Kwiecień 2012, 18:39:02 »
A ja tam nie jestem zadowolony, na serio nie da się żeby w galerii umieszczało się reklamę nie zamykaną tylko na stałe? Ten skrypt skoro już taki mądry nie może wykryć instalacji coppermine?

No ale wolę sam umieszczać te linki do Hostingu i Reklamy. Więc to na plus.

Nigdy się wszystkim nie dogodzi :) Nie da się tak zrobić aby skrypt wykrywał instalację coppermine i dodawał wersję reklamy na stałe.

Lea

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Christina-Aguilera-Xtina.com
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #26 dnia: 15 Kwiecień 2012, 15:04:48 »
ja też to popieram - ułatwi nam to pracę :)

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Kwiecień 2012, 17:54:53 »
Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi. Myślę, że w tym tygodniu uda mi się powoli wprowadzać ten skrypt w życie ;) Zrobię tak jak pisałem wcześniej:
- reklamy będą doklejane automatycznie do wszystkich podstron,
- link Host i Reklama będą wymagane przez nasz Regulamin i będziecie mogli te linki wstawić tam gdzie Wam się podoba (na wszystkich podstronach)

 ;)

Kalleye

  • Gość
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Kwiecień 2012, 16:44:07 »
A jak ma wyglądać link do reklamy? Bo host to wiem ma przenieść na główną fan-strefy, a ten od reklam gdzie ma przenosić?

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Kwiecień 2012, 17:56:53 »
A jak ma wyglądać link do reklamy? Bo host to wiem ma przenieść na główną fan-strefy, a ten od reklam gdzie ma przenosić?

Wszystko będzie niedługo dokładnie opisane :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Automatycznie doklejane reklamy
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Kwiecień 2012, 17:56:53 »