Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Aid_than # Kłaniam się nisko  (Przeczytany 1637 razy)

Aid_than

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Aid_than # Kłaniam się nisko
« dnia: 31 Styczeń 2014, 20:54:05 »
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Mam na imię Michał ,mieszkam na Śląsku. Na forum jestem z czystego przypadku, ale mam nadzieję że zostanę na dłużej. Aktualnie uczę się w Technikum ,a swoją przyszłość wiąże z podróżami. Jestem także (aż wstyd się przyznać ) serialomaniakiem. Oglądam między innymi Teen Wolf , Reign , The Vampire Diaries , The Originals , Once Upon a Time .
Jeśli chodzi o książki to czytam w zasadzię samą fantastykę , nie licząć mojej ulubionej trylogii susan collins ,,Igrzysk śmierci"
Muzyka? rock(zwłaszcza alternatywny) , reggae i oczywiście POP. Niestety nie przepadam za rapem.
W przeszłości zajmowałem się trochę grafiką , ale stwierdzam że nie mam do tego talentu. Dziś więc tworzę tylko dla zabawy ,a kto wie może w przyszłości coś zaskoczy :o .
Moi ulubieni aktorzy to przede wszystkim Phoebe Tonkin , Max i Charlie Carvers i Dylan O'brian.
Jeśli macie do mnie jakieś pytania to walcie śmiało.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Aid_than # Kłaniam się nisko
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2014, 21:00:45 »
Witaj Michale. Fajnie, że wpadając na forum zdecydowałeś się założyć konto i napisać kilka słów o sobie. Uwierz mi, nie tylko Ty jesteś serialomaniakiem. :) Też oglądam "Pamiętniki Wampirów" i muszę nadrobić ostatnie 2 odcinki bo przegapiłem powrót serialu po przerwie. Też rozważałem obejrzeć jakiś odcinek "The Originals" - ale uważałem, że TVD jest dla mnie wystarczające. Wspomniałeś, że w przeszłości zajmowałeś się grafiką. Mógłbyś pokazać jakieś próbki swoich prac? :) Mam nadzieję, że będziesz aktywnym użytkownikiem forum i spodoba Ci się tu.
Do you want more?


Aid_than

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Aid_than # Kłaniam się nisko
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Styczeń 2014, 21:19:46 »
Myślę że z zaaklimatyzowaniem się na forum nie będzie problemu. Przewiduje zostać tu na dłużej:) .Co do prac zaraz postaram się coś odkopać, ale ostrzegam że głowy nie urywa.
***
Ostatnio The Vampire Diaries zaczyna robić się coraz bardziej męczące z tymi ciągnącymi się wątkami wokół Kathrine i trójkąta miłosnego , dlatego The Orginals to było dla mnie odbicie od tej dołującej rutyny.Zwłaszcza po ostatnim odcinku. Po za tym taki powiew świeżości , nowe wątki , niewyjaśnione historie z przeszłości i naturalnie nowi aktorzy utrzymują mnie dalej przed porzuceniem TVD .Tak więc polecam ci , jeśli tylko będziesz miał podobne odczucie co do pamiętników.
***
Ok, ale nie bd tutaj zanudzać ,tylko biorę się za poszukiwania jakiejś pracy.
***
EDIT
Znalazłem niestety tylko dwie prace. Starsze muszą gdzieś być zapewne na którymś z moich pendrive'ów. Nie wiem dlaczego jedna z sygnatur mi się strasznie rozpikselowała po umieszczeniu w internecie...W każdym razie nic nadzwyczajnego :



« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń 2014, 22:31:21 wysłana przez Aid_than »

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Aid_than # Kłaniam się nisko
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Luty 2014, 18:47:52 »
Nie są złe. Próbuj dalej :) Dziś obejrzałem odcinek 11 TVD i czekam do jutra jak obejrzę na spokojnie 12 :) kurczę, dlaczego Klaus nie jest z Caroline? :(
Do you want more?


Drew

  • Gość
Odp: Aid_than # Kłaniam się nisko
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Luty 2014, 19:13:29 »
Witaj na forum :D

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Aid_than # Kłaniam się nisko
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Luty 2014, 19:25:20 »
Witaj na forum ;)

Masz jakąś stronkę? ;>

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Spencer

  • Gość
Odp: Aid_than # Kłaniam się nisko
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Luty 2014, 19:29:52 »
Witaj :)

Aid_than

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Aid_than # Kłaniam się nisko
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Luty 2014, 20:14:24 »
***PA_BLO***
Postanowiłem spróbować raz jeszcze , oto dzisiejsze efekty. Chociaż dalej są dość amatorskie , to mnie się nawet spodobały :



Co do TVD , to mnie odcinek zawiódł:). Co do Nick'a i Caroline to zgadzam się że do siebie pasują. Mogli by być razem, ale najpierw musiała by zapomnieć o  kilku kwestiach z przeszłości , powalczyć trochę z Klausa reputacją ( ewentualnie wyłączyć emocje  8) ) i mogli by razem spróbować .Ja jednak nie mogę wybaczyć mu zabicia Jenny ...
***Drew***Spencer***
Ja również was witam :)
***Channah***
Cześć , aktualnie żadnej niestety nie posiadam . Ale kto wie co przyszłość przyniesie. Na dzień dzisiejszy za mało się znam na sprawach technicznych z tym związanych , chociaż nie obce mi jest redagowanie^^.
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2014, 12:35:02 wysłana przez Aid_than »

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Aid_than # Kłaniam się nisko
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Luty 2014, 15:30:00 »
Witaj na forum ;)

Co do seriali - myślę, że przynajmniej ok. 60% społeczności forum ma ten sam "nałóg". Ja wierna pozostaję "Sherlockowi", "Suits" i "Kościom", chociaż do niedawna oglądałam też PLL :)

Co do prac - radzę założyć osobny wątek w dziale "Grafika", tam na pewno więcej osób doda dla Ciebie porady, wskazówki, opinie :)

Aid_than

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Aid_than # Kłaniam się nisko
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Luty 2014, 21:27:03 »
@Zuzolinda
Również witam :) . Moja znajoma ogląda Scherlock'a , próbuje mnie do niego przekonać . Może jednak się skusze ;) . Co do działu , to przemyślę to jeszcze ;). Na razie wolę trochę poćwiczyć, ale dzięki za radę .

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Aid_than # Kłaniam się nisko
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Luty 2014, 22:43:56 »
@Zuzolinda
Również witam :) . Moja znajoma ogląda Scherlock'a , próbuje mnie do niego przekonać . Może jednak się skusze ;) . Co do działu , to przemyślę to jeszcze ;). Na razie wolę trochę poćwiczyć, ale dzięki za radę .

Zachęcam serdecznie, bo naprawdę warto! ;) Powodzenia!

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Aid_than # Kłaniam się nisko
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Luty 2014, 22:43:56 »