Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Prace Isabelle_  (Przeczytany 10317 razy)

Isabelle_

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #45 dnia: 04 Czerwiec 2012, 19:25:53 »
jest akcja na zdjęciach, bardzo delikatna. :)

Darakse

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #46 dnia: 04 Czerwiec 2012, 19:34:38 »
jest akcja na zdjęciach, bardzo delikatna. :)
aha, to przepraszam. w każdym razie dałabym mocniejszą.

daga

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #47 dnia: 04 Czerwiec 2012, 19:38:00 »
jest akcja na zdjęciach, bardzo delikatna. :)
aha, to przepraszam. w każdym razie dałabym mocniejszą.

Niestety też nie spostrzegłam tej akcji,za co przepraszam. Jednak proponowałabym na przyszłość użyć jakiejś mocniejsze akcji jednak bez przesady :)

Isabelle_

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #48 dnia: 05 Czerwiec 2012, 22:37:04 »
jest akcja na zdjęciach, bardzo delikatna. :)
aha, to przepraszam. w każdym razie dałabym mocniejszą.

Niestety też nie spostrzegłam tej akcji,za co przepraszam. Jednak proponowałabym na przyszłość użyć jakiejś mocniejsze akcji jednak bez przesady :)

okej okej, postaram się. :) dopasowywałam taką, by pasowała do zdjęcia, a że większość jakoś dziwnie przyciemniała zdjęcia, mimo iż była jasna, to wzięłam tą. :) jutro zrobię coś nowszego, może się uda.

daga

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #49 dnia: 06 Czerwiec 2012, 11:50:52 »
jest akcja na zdjęciach, bardzo delikatna. :)
aha, to przepraszam. w każdym razie dałabym mocniejszą.

Niestety też nie spostrzegłam tej akcji,za co przepraszam. Jednak proponowałabym na przyszłość użyć jakiejś mocniejsze akcji jednak bez przesady :)

okej okej, postaram się. :) dopasowywałam taką, by pasowała do zdjęcia, a że większość jakoś dziwnie przyciemniała zdjęcia, mimo iż była jasna, to wzięłam tą. :) jutro zrobię coś nowszego, może się uda.

Fakt faktem większość akcji przyciemnia zdjęcia :)

Isabelle_

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Czerwiec 2012, 15:18:07 »
jest akcja na zdjęciach, bardzo delikatna. :)
aha, to przepraszam. w każdym razie dałabym mocniejszą.

Niestety też nie spostrzegłam tej akcji,za co przepraszam. Jednak proponowałabym na przyszłość użyć jakiejś mocniejsze akcji jednak bez przesady :)

okej okej, postaram się. :) dopasowywałam taką, by pasowała do zdjęcia, a że większość jakoś dziwnie przyciemniała zdjęcia, mimo iż była jasna, to wzięłam tą. :) jutro zrobię coś nowszego, może się uda.

Fakt faktem większość akcji przyciemnia zdjęcia :)

no niestety tak. :) ale zawsze coś się znajdzie. :)
EDIT: Wiem, że zupełnie to nie pasuje, ale mnie się takie coś podoba. Akurat skończyłam to, to pracuję nad normalnym szablonem.:)
http://s6.ifotos.pl/img/Bez-nazwy_rwaqrnw.png
druga wersja: http://s6.ifotos.pl/img/Bez-nazwy_rwaqrep.png
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2012, 16:43:51 wysłana przez Isabelle_ »

Darakse

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #51 dnia: 06 Czerwiec 2012, 17:11:44 »
nie dodałaś tutaj żadnych efektów. np. żłobienia itd. oraz widać kawałki tła na włosach Seleny.

+ nie zgodzę się, mnie się wydaje właśnie, że jest więcej akcji, które rozjaśniają zdjęcia, koloryzują je. ale chyba nie przyciemniają.

daga

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #52 dnia: 06 Czerwiec 2012, 20:34:48 »
Cóż zdaje mi się,że lepszy efekt wyszedł na szablonie z teksturą. Nie bawiłaś się cieniami ani żłobieniem. Szkoda..był by lepszy efekt. Czcionka despeinada mi tu nie pasuje. Kolorystyka też trochę nie bardzo..A png'sy z Seleną są źle wycięte więc nie powinnaś ich używać. :D sama je ściągnęłam z Deviantart'a ale nie używam ich bo są okropnie wycięte. Przed Tobą jeszcze dużo pracy :)

celeBRYTA

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 699
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Britney Spears
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #53 dnia: 06 Czerwiec 2012, 21:08:42 »
Poprzednia praca była lepsza ta mi się nie podoba

Darakse

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 144
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #54 dnia: 06 Czerwiec 2012, 21:27:52 »
wycięcie nie jest wcale złe, trzeba po prostu umieć "wtłopić" postać w tło.

Isabelle_

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #55 dnia: 06 Czerwiec 2012, 21:58:37 »
Cóż zdaje mi się,że lepszy efekt wyszedł na szablonie z teksturą. Nie bawiłaś się cieniami ani żłobieniem. Szkoda..był by lepszy efekt. Czcionka despeinada mi tu nie pasuje. Kolorystyka też trochę nie bardzo..A png'sy z Seleną są źle wycięte więc nie powinnaś ich używać. :D sama je ściągnęłam z Deviantart'a ale nie używam ich bo są okropnie wycięte. Przed Tobą jeszcze dużo pracy :)

no bo w sumie w robieniu szablonów do galerii, to nie jest ciekawe u mnie. wolę robić te na stronę główną. do galerii prawie nigdy nie robiłam. no Daga, te png'sy są właśnie z dA, tylko tego nie napisałam. a złapałam jakieś pierwsze lepsze, które były ładne i w dobrej jakości. :> wiem, ze są źle wycięte, ale mi się szukać nie chciało już. w sumie, ten szablon cienki jest, już nie będę odwoływała się do galerii. :D będę robiła te zwykłe. ale dziękuję za rady. :D

daga

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #56 dnia: 07 Czerwiec 2012, 12:52:51 »
Cóż zdaje mi się,że lepszy efekt wyszedł na szablonie z teksturą. Nie bawiłaś się cieniami ani żłobieniem. Szkoda..był by lepszy efekt. Czcionka despeinada mi tu nie pasuje. Kolorystyka też trochę nie bardzo..A png'sy z Seleną są źle wycięte więc nie powinnaś ich używać. :D sama je ściągnęłam z Deviantart'a ale nie używam ich bo są okropnie wycięte. Przed Tobą jeszcze dużo pracy :)

no bo w sumie w robieniu szablonów do galerii, to nie jest ciekawe u mnie. wolę robić te na stronę główną. do galerii prawie nigdy nie robiłam. no Daga, te png'sy są właśnie z dA, tylko tego nie napisałam. a złapałam jakieś pierwsze lepsze, które były ładne i w dobrej jakości. :> wiem, ze są źle wycięte, ale mi się szukać nie chciało już. w sumie, ten szablon cienki jest, już nie będę odwoływała się do galerii. :D będę robiła te zwykłe. ale dziękuję za rady. :D

No włąśnie też je ściągnęłam bo wydawało się ,że są ładne. a jak zaczęłam robić szablon z nimi to okazało się,że to kicha. :D Trzymam kciuki za nowe lepsze prace! :)

Isabelle_

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #57 dnia: 07 Czerwiec 2012, 15:45:30 »
kiepskie były, ale teraz podjęłam się robienia swoich pngsów. :D
http://s6.ifotos.pl/img/DEBBYpng_rwqxssn.png
z debby jak to z debby, nie chciałam robić z seleną, to zrobiłam z nią, a potem okazało się, że nie mam co dodawać na nagłówek. zupełnie pusto miałam po prawej stronie, haha. :> wypełniłam czymś tam. próbowałam użyć żłobienia, ale nie pasowało to zupełnie. macie może jakieś rady na napisy te małe? strona główna, galeria..? jak je ozdabiać tym żłobieniem i fazą? bo mi zawsze coś nie pasuje, i robię byle co.. wgl, zbiorę do kupy pytania, bo mam ich jakieś kilka. :D
- co robić z napisami, w sensie jak ustawiać w opcjach mieszania? jaka czcionka do nich najlepsza?
- jak robicie szablony - projektujecie czy z głowy? macie na to jakiś sposób?
wgl nigdy nie mogę się pozbierać po tych szablonach.. na moje oko są płaskie. :(

Diana

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #58 dnia: 07 Czerwiec 2012, 18:03:28 »
Praca nie bardzo mi się podoba, nie przemawiają do mnie te kolory. Po za tym troszkę bardziej wtopiła bym w tło zdjęcie obok biografii Debby i zmieniła kolory napisów w ramkach i nawigacji na delikatnie jaśniejsze. Najbardziej w pracy podoba mi sie akcja na zdjęciu pod napisem: "Debby Ryan Polska" :)

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #59 dnia: 07 Czerwiec 2012, 18:21:36 »
praca nie bardzo przypadła mi do gustu, nie ma tu ani ładu, ani składu...
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Prace Isabelle_
« Odpowiedź #59 dnia: 07 Czerwiec 2012, 18:21:36 »