Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Jen's Studio  (Przeczytany 4114 razy)

Jen

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Scarlett!
Jen's Studio
« dnia: 14 Lipiec 2011, 16:51:54 »
Pomyślałam, że wypada coś pokazać. Proszę się nie przerazić i nie krzyczeć, ostrzegam nie jestem dobra w te klocki, ale czasami z nudy coś tam stworze. Tak jak i dziś. Z Kirsten Dunst . Co myślicie ? Proszę o brutalną szczerość  ;D

Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipiec 2011, 16:58:43 »
nawet ładnie. ja bym tylko rozjaśniła tło w kilku miejscach i może zrobiła węższa nawigację. a tak poza tym całkiem fajnie ; D


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

Jogi

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 271
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Dakota-Johnson.pl
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipiec 2011, 17:34:36 »
nawet ładnie. ja bym tylko rozjaśniła tło w kilku miejscach i może zrobiła węższa nawigację. a tak poza tym całkiem fajnie ; D

dokładnie. wystarczy, że tło trochę rozjaśnisz i zmniejszysz ramkę. Ja bym jeszcze zmniejszyła krycie pasków na nawigacji. A poza tym jest naprawdę świetny. Od jakiego czasu zajmujesz sie grafiką?
♥  Dakota-Johnson.pl  ♥ 

Jen

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Scarlett!
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lipiec 2011, 17:49:02 »
Od jakiego czasu zajmujesz sie grafiką?
od jakichś dwóch, trzech lat. :)

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lipiec 2011, 18:50:39 »
Podoba mi się:) Ale moim zdaniem to tło pod powitalną chodzi mi o tą karteczkę z kółkami, to ja bym zmniejszyła te kółka bo są za duże.I tak samo nawigacje bym zmniejszyła bo jest za szeroka.Ogólnie uważam, ze gdybyś wszystko przesunęła trochę na dół i napis dała na górę było by fajniej bo tak koło napisu jest pusto, a tak wszystko by było zapełnione.Hmm, i w sumie to bym też chyba zmieniła kolor tła ; > Na jakiś żywszy.Się rozpisałam xDD Ale ogólnie bardzo fajny layout;]

Jen

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Scarlett!
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lipiec 2011, 19:27:26 »
Podoba mi się:) Ale moim zdaniem to tło pod powitalną chodzi mi o tą karteczkę z kółkami, to ja bym zmniejszyła te kółka bo są za duże.I tak samo nawigacje bym zmniejszyła bo jest za szeroka.Ogólnie uważam, ze gdybyś wszystko przesunęła trochę na dół i napis dała na górę było by fajniej bo tak koło napisu jest pusto, a tak wszystko by było zapełnione.Hmm, i w sumie to bym też chyba zmieniła kolor tła ; > Na jakiś żywszy.Się rozpisałam xDD Ale ogólnie bardzo fajny layout;]
no te kóleczka wyszly za szerokie troche bardzo xd i własnie też mysle że mogłam dac jakiś piżdzący kolor na tło. xd ale trudno. xd

Naughty

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 9
    • Zobacz profil
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Lipiec 2011, 14:26:12 »
Ja rozjaśniłabym bardziej tło, zmiejszyła kółeczka w powitalnej i powiększyła napisy w nawigacji, poza tym fajnie ;)
PHOEBE-TONKIN.FAN-STREFA.PL | DDLOVATO.PL | ARIANA-GRANDE.FAN-STREFA.PL [wkrótce]

Kalleye

  • Gość
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Lipiec 2011, 14:44:40 »
To tak jak osoby przede mną uważam, że te kółeczka są za duże. Dziwnie wygląda ten obraz główny, dziwnie bo 'wystaje' za nawigację. Osobiście nie podoba mi się Museo użyte informacji o filmie 'Melancholia' oraz ustawienia zastosowane na czcionce z wiadomości powitalnej, sama preferuję Arial 11px, w wyjątkowych sytuacjach 12 px bez żadnych wygładzeń. Wydaje mi się zrobiłaś za wysokie pole na wpisy z twittera (no chyba że dodasz jeszcze jakiś tekst). Tekst Kristen Dunst Polska wstawiłabym nad nagłówkiem, bo pod dziwnie wygląda. No i kolor tła nie za fajny - ale to już wiesz xD

Ogółem nie jest źle, bo praca mi się podoba. Szkoda tylko, że taka mdła kolorystycznie.

I jeśli mogę zapytać jak nazywa się ta czcionka którą napisałaś Kristen Dunst Polska? Szukam jej i szukam, ale bez nazwy trochę trudno xd

Blair

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 247
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
    • Mój blog, mój świat.
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Lipiec 2011, 21:04:55 »
Jeśli chodzi o te kółeczka oraz czcionkę Museo, która została użyta o informacji o filmie Melancholia- to się zgadzam. Museo używam jedynie do nawigacji, a do zwykłych tekstów tak jak koleżanka powyżej Ariala bądź Tahome 10px,11px,12px bez żadnego wygładzania. A jeśli chodzi o kolor tła mnie się podoba, nie wiem czemu ludzie czują wstręt do szarego tła, przecież świetnie wygląda z tymi różowymi kwiatkami :)


Demetria Lovato ♡

Jen

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Scarlett!
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Luty 2012, 10:41:39 »
Naszła mnie wena. Długo nad tym pracowałam, prosiłabym o szczere opinie.
Grafika z Vanessą Hudgens

Drew

  • Gość
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Luty 2012, 12:22:25 »
Podoba mi :) Jedyne co bym zmienił to wielkość tych kółek w wiadomości powitalnej :P

Natalie

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • LikeaDoda.com
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Luty 2012, 12:50:59 »
Ten zielony znaczek z napisem "galeria zdjęć" mi do niczego nie pasuje, może jakby miał inny kolor to by inaczej wyglądało. I te kółeczka w wiadomości powitalnej nierówno są ułożone. ;) Poza tym to świetny jest! :)

_______________________________________
Teraz rozdaję ja, karty w które grasz.
Moje są zasady, czasem wygrać Ci daaam! 
www.LikeaDoda.com

Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Luty 2012, 16:56:27 »
Wielkość kółek w wiadomości powitalnej według mnie jest za duża, do tego są nierówno ułożone. Ta mała czcionka na samej górze na drewnianym tle jest trochę nieczytelna. Akcja przy zdjęciach w elite i tym obok (wideo?) jest zbyt jaskrawa, poza tym to zielone kółko w galerii zdjęć też. No i jeszcze nie podoba mi się ta tekstura obok Vanessy. Poza tym jest super. ;-)

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Luty 2012, 18:53:37 »
Praca ma coś w sobie, pozmieniałbym trochę, ale ogólnie to nawet mnie zainspirowała, szkoda że nie mam na tym kompie PS... bo jak będę już na innym to wena pryśnie ;P

panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Luty 2012, 02:58:45 »
Praca ładna, zielony kompletnie nie pasuje. Już żółty lepiej by wygądał, jak ma być "eye-catching" :)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Jen's Studio
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Luty 2012, 02:58:45 »