Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Upadli - Kate Lauren  (Przeczytany 2163 razy)

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Upadli - Kate Lauren
« dnia: 07 Styczeń 2011, 20:31:34 »



Gdybyście nie mogli być z osobą, która jest waszym przeznaczeniem? Para kochanków. Starożytna wojna. Skazani na miłość, która nigdy się nie spełni. Przeznaczeniem niektórych aniołów jest Upadek.

Powieść "Fallen" jest historią 17 - letniej Lucy, która zaczyna naukę w Sword & Cross, niezbyt przyjaznej szkole w Savanie, stan Georgia. Chłopak dziewczyny zginął w dziwnych okolicznościach i Lucy bierze na siebie ciężar winy wynikający z jego śmierci. Podobnie jak ona inni uczniowie szkoły wydają się również posiadać swoje straszliwe sekrety. Lecz kiedy dziewczyna spotyka Daniela, niesamowitego ucznia, czuje, że jest sens przebywania w murach koszmarnej szkoły.


#1 Upadli - Fallen (December 8, 2009)
#2 Udręka - Torment (September 28, 2010)
#3 Pasja - Passion (June 14, 2011)
### Fallen In Love - Zakochani (4 opowiadania o drugoplanowych bohaterach serii Upadli ukaże się przed ostatnią 44 częścią  )
#4 Uniesienie - Rapture (Spring 2012)

mówcie co chcecie ,zawszę będę wolała Cam'a<3 bardziej niż Daniela !
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2012, 22:24:20 wysłana przez `kaniejka »




FactoryBoy

  • Fan Strefowicz
  • ******
  • Wiadomości: 1344
  • Reputacja: 21
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Last.fm
Odp: Upadli - Kate Lauren
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Styczeń 2011, 18:26:08 »
Czytałem pierwszą część i można powiedzieć że się zakochałem  ;) Nie czytam zbyt wiele książek i pewnie nie za bardzo znam się na tym co jest prawdziwym działem literatury ale dla mnie to książka jest świetna. Polecam wszystkim  ;) Lada dzień zamawiam Udrękę  :D

Kaniejka, usuń 3 akapit bo zdradzasz zakończenie pierwszej części!
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2011, 18:27:40 wysłana przez FactoryBoy »

Ellie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Upadli - Kate Lauren
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudzień 2011, 18:46:56 »
Kiedy byłam na wycieczce w warszawie, w galerii zauważyłam stoisko z książkami. Pomyślałam, ze kupię jakąś książkę mojej siostrze, musiałam się pośpieszyć i wybrałam tą, kosztowała mnie 35 zł, a moja siostra była ZACHWYCONA. Moja nauczycielka od religii coś tam mi mówiła jak zobaczyła okładkę, bo chodzę do Katolika, ale nie ważne co jest na zewnątrz, ważne co jest w środku. Myślę, że chciałbym ją przeczytać. Miałam zamiar do końca rokuu 2011 przeczytać z 6 książek, ale czytam zupełnie inne, tak właśnie wypełniam swoje postanowienia. ;p

Shaverce

  • Gość
Odp: Upadli - Kate Lauren
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudzień 2011, 19:05:56 »
świetna seria, jedna z moich ulubionych ;D

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Upadli - Kate Lauren
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Grudzień 2011, 19:05:56 »