Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Miley-Cyrus.com.pl  (Przeczytany 2782 razy)

panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: Miley-Cyrus.com.pl
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Grudzień 2010, 21:44:33 »
Wiesz.. jak dla mnie za dużej kreatywności u niej nie ma ;p przeważnie te same czcionki, powtarzające się elementy (teraz np. te 'ząbki' vvvvv lub kółeczko z > w środku)
coś podobnego jak mówią o Corsonie, otwiera .psd, zmienia zdjęcia, kolory, adres strony i gotowe xd

Sweetkowa

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 5
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • MileyRayCyrus
Odp: Miley-Cyrus.com.pl
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Grudzień 2010, 18:29:48 »
Wiesz.. jak dla mnie za dużej kreatywności u niej nie ma ;p przeważnie te same czcionki, powtarzające się elementy (teraz np. te 'ząbki' vvvvv lub kółeczko z > w środku)
coś podobnego jak mówią o Corsonie, otwiera .psd, zmienia zdjęcia, kolory, adres strony i gotowe xd

Ja mam to samo wrażenie :D, ale muszę przyznać, jest w tym dobra, jednak jej prace robią się już trochę nudne, ciągle to samo.

Kolejna strona ze świetnym szablonem, ale Ally potrafi nieźle skasować, za coś co się w ogóle nie wyróżnia. Prace Bartela/ Ally/Bee/Sweetkowej są niemal identyczne, lecz nie mogę powiedzieć, że są brzydkie, bo bardzo mi się podobają :)!!!

Mam nadzieję, że to nie było coś obraźliwego, mam to odbierać pozytywnie? ;)

A co do strony, to bardzo mi się podoba ramka z projektami, tak dokładnie opisane i w ogóle. Ale już coraz więcej stron o Miley Cyrus powstaje, nie sądzicie? już zaraz z 10 będzie ;p

♥ Love does that, it changes us...

panda

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 328
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TaffyDream
Odp: Miley-Cyrus.com.pl
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Grudzień 2010, 21:18:38 »
no tak, Sweetkowa, zgadzam się, mimo, że styl staje się nudny, to jest bardzo ładnie i estetycznie wykonany.

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: Miley-Cyrus.com.pl
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Grudzień 2010, 20:08:41 »
No stron o Ashley i Miley mamy pełno ale i tak wiekszosc siedzi na MileyCyrusWeb.net zawsze jak tam wchodze to jest z 20-30 online
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

Bartosz

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 441
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • HoneySkarbek.pl
Odp: Miley-Cyrus.com.pl
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Grudzień 2010, 21:20:28 »
Wiesz.. jak dla mnie za dużej kreatywności u niej nie ma ;p przeważnie te same czcionki, powtarzające się elementy (teraz np. te 'ząbki' vvvvv lub kółeczko z > w środku)
coś podobnego jak mówią o Corsonie, otwiera .psd, zmienia zdjęcia, kolory, adres strony i gotowe xd

Ja mam to samo wrażenie :D, ale muszę przyznać, jest w tym dobra, jednak jej prace robią się już trochę nudne, ciągle to samo.

Kolejna strona ze świetnym szablonem, ale Ally potrafi nieźle skasować, za coś co się w ogóle nie wyróżnia. Prace Bartela/ Ally/Bee/Sweetkowej są niemal identyczne, lecz nie mogę powiedzieć, że są brzydkie, bo bardzo mi się podobają :)!!!

Mam nadzieję, że to nie było coś obraźliwego, mam to odbierać pozytywnie? ;)

A co do strony, to bardzo mi się podoba ramka z projektami, tak dokładnie opisane i w ogóle. Ale już coraz więcej stron o Miley Cyrus powstaje, nie sądzicie? już zaraz z 10 będzie ;p


Nie, jesteś bardzo dobrą graficzką, ale po prostu wszyscy mają jeden styl, można policzyć na palcach jednej ręki top designerów, którzy są kreatywni i potrafią stworzyć coś nowego.

Sweetkowa

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 5
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • MileyRayCyrus
Odp: Miley-Cyrus.com.pl
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Grudzień 2010, 15:01:56 »
No stron o Ashley i Miley mamy pełno ale i tak wiekszosc siedzi na MileyCyrusWeb.net zawsze jak tam wchodze to jest z 20-30 online

No, tak.. :D dlatego czasami chcę zamknąć moją stronę bo już nie mam pomysłu na reklamację.. jedyna rzecz, która by pomogła to ta, jakby tej strony nie było.. :p Pomogło by to wielu stronom. xD np. na mileycweb.com było zawsze tak dużo osób, a teraz właśnie wszyscy na mcw.net siedzą.

♥ Love does that, it changes us...

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Miley-Cyrus.com.pl
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Grudzień 2010, 15:01:56 »