Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Galeria - problem z dodawaniem zdjęć  (Przeczytany 1053 razy)

AnnC

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Galeria - problem z dodawaniem zdjęć
« dnia: 12 Luty 2011, 15:45:09 »
Witam wszystkich :)
Dopiero założyłam stronę na tym hoście i mam problem z galerią. Konkretnie z dodawaniem zdjęć: nie mogę ich dodać ani przez "dodaj plik" ani przez wsadowe wysyłanie. Przez wsadowe w ogóle nie pokazuje mi zdjęć jak chce dodać je do albumu (może coś chrzanie z chmodami, nie wiem od 2,5 roku prowadze inna strone na innym hoscie i tam od razu mi zmieniają i chyba wyszlam z wprawy) jednakże przez dodaj plik zdjecie tez sie nie dodaje i nie mam pomyslu, bo nigdy w zyciu nie bawiłam sie z galerią :( nie mialam przede wszystkim takiego problemu.

Prosze o pomoc !  ;D
Coppermine version: 1.4.18
http://nataszaurbanska.fan-strefa.pl/gallery/index.php

z góry dziękuję :) Pewne to jakaś błahostka (miejmy taką nadzieję :)


EDIT: Już wiem co jest nie tak, w ustawieniach dałam Image magic i nie chciało iść ;/   ale teraz jak nie bede miala magic to jak zrobic by dalo sie wgrywac HQ ;/ albo jak zrobić by to szło (Image magic)
« Ostatnia zmiana: 12 Luty 2011, 17:20:39 wysłana przez AnnC »

werewolfGirl

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Galeria - problem z dodawaniem zdjęć
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Marzec 2011, 09:09:50 »
ja mam podobny problem, z tym tylko, że wsadowo mogę dodawać ale normalnie już nie. Gdy ładuje fotkę to na końcu pisze "0 uploads were successful." a pod spodem "Exceeded filesize permitted by CPG." . I tak do wszystkich nawet najmniejszych zdjęć. Pomoże ktoś ?

Niulinka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Galeria - problem z dodawaniem zdjęć
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwiecień 2011, 16:31:21 »
To akurat łatwy problem do rozwiązania. W ustawieniach zmieniasz optymalną szerokość i ciężar zdjęcia.
Ja mam jednak gorszy problem.
Wgrywam zdjęcia do galerii i normalnie wyświetla się komunikat, że zdjęcie wgrano prawidłowo. Potem dodaję do albumu i tu nic. Nie ma tych zdjęć. Czy ktoś wie, co można z tym zrobić?

FactoryBoy

  • Fan Strefowicz
  • ******
  • Wiadomości: 1344
  • Reputacja: 21
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Last.fm
Odp: Galeria - problem z dodawaniem zdjęć
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwiecień 2011, 16:51:03 »
zrób update do 1.5 tam przy wrzucaniu  już są automatycznie dodawane fotki do albumu, jeden z wielu plusów

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Galeria - problem z dodawaniem zdjęć
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwiecień 2011, 16:51:03 »