Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Jest już teledysk do "Heart Attack" !  (Przeczytany 964 razy)

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Jest już teledysk do "Heart Attack" !
« dnia: 11 Kwiecień 2013, 21:47:45 »


KLIKNIJ I OBEJRZYJ

W sieci pojawił się już teledysk do pierwszego singla promującego najnowszy album ("Heart Attack") od DEMI LOVATO. Teledysk obejrzano już 2,6 mln. razy !

Jak wrażenia ?

*Zdjęcie z UPLOADU (nie moje).
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Jest już teledysk do "Heart Attack" !
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2013, 21:51:45 »
Nie podoba mi się. Prawie takie same sceny w całym teledysku, tylko,ze się powtarzają. Jedyny to plus - fajna zabawa z światłem.
Wszystko siedzi w twojej głowie.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Jest już teledysk do "Heart Attack" !
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwiecień 2013, 22:04:27 »
Karen, jestem tego samego zdania co Ty. Piosenka zapowiadała się bardzo dobrze. Przyjemnie jej się słuchało i liczyłem na coś ostrzejszego. A tu taka wtopa. No cóż, teledysk nie podoba mi się i uważam, że pomysł na wykorzystanie ciągle tych samych ujęć jest nudny. Piosenka jest żywa, a tu taki nieciekawy teledysk. Plusem jest to, że Demi wyglądała ślicznie w czarnym stroju (ale nie w tych scenach z zespołem). Z pewnością gdybym zobaczył ten klip w TV to bez wahania przełączyłbym na inny kanał. Piosenkę nadal mogę słuchać, ale pewien niesmak po klipie pozostał.
Do you want more?


LiskaLiz

  • Gość
Odp: Jest już teledysk do "Heart Attack" !
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Kwiecień 2013, 15:36:01 »
spodziewałam się czegoś lepszego o tym nagłaśnianiu tego teledysku. trudno - może następny będzie lepszy

Madney

  • Gość
Odp: Jest już teledysk do "Heart Attack" !
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Kwiecień 2013, 20:17:25 »
Jestem na nie i jak przedmówcy oczekiwałem na jakąś bombę.. a tu nawet iskry nie poszły.. myślę że to najgorszy teledysk Demi. Jedną ciekawą sceną jest "wyłonienie" się Demi ze śluzu.. według mnie tej sceny powinno być więcej szczególnie w refrenie gdzie powinna pojawić się większa energia.. krótkie sceny, pełne hałasu.. ożywiły by to.. a nie otwarte usta w 3 scenach.. coś takiego.. scena z zespołem wyciągnięta jak z nieudanych polskich produkcji..

duumbhead

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Jest już teledysk do "Heart Attack" !
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwiecień 2013, 13:47:35 »
Karen, jestem tego samego zdania co Ty. Piosenka zapowiadała się bardzo dobrze. Przyjemnie jej się słuchało i liczyłem na coś ostrzejszego. A tu taka wtopa. No cóż, teledysk nie podoba mi się i uważam, że pomysł na wykorzystanie ciągle tych samych ujęć jest nudny. Piosenka jest żywa, a tu taki nieciekawy teledysk. Plusem jest to, że Demi wyglądała ślicznie w czarnym stroju (ale nie w tych scenach z zespołem). Z pewnością gdybym zobaczył ten klip w TV to bez wahania przełączyłbym na inny kanał. Piosenkę nadal mogę słuchać, ale pewien niesmak po klipie pozostał.

we will always love you Cory ♥

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Jest już teledysk do "Heart Attack" !
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwiecień 2013, 13:47:35 »