Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów  (Przeczytany 41213 razy)

Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #105 dnia: 29 Kwiecień 2011, 23:05:05 »
Hmm... Może Bonnie zdoła uratować Damon. A co do osoby która zginie, nie mam zielonego pojęcia, kto to może być.

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #106 dnia: 29 Kwiecień 2011, 23:20:38 »
Ja cie sunę : o
normalnie co to byłby odcinek gdybym się nie popłakała XD
szkoda  mi było Stefana gdy przyszedł Klaus :c Jezu, ale gdzie Damon ugryziony przez wilkołaka :o
To się w pale nie mieści. I tak go pewnie uratują, za dużo wnosi do serialu. A Jenna? Szkoda mi jej, nie dawno dopiero się dowiedziała, a tu już bierze w tym udział : o No, ale tydzień minie szybko w środę do szkoły to tam szybko minie. : D

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #107 dnia: 30 Kwiecień 2011, 10:49:30 »
OMG ... Jenna ... Damon ... Klaus. Nawet nie przyszło mi na myśl, że Jenna mogłaby być wampirzycą. Może Isobel powróci, bo coś mi się zdaje, że ta jej śmierć była sterowana przez Klausa a on tak łatwo nie odpuści. Bo skoro wszystko ma się wydarzyć w pełnię to coś mi się zdaje, że to się nie uda i będą czekać do kolejnej a Klaus ucieknie i powróci z czasem. W ogóle jaki motyw z tą siostrą Luki, że niby ona nie została porwana tylko sama chciała służyć Klausowi?

Zwiastun 2x21
http://www.youtube.com/watch?v=muztsp2qAkI&feature=player_embedded
« Ostatnia zmiana: 30 Kwiecień 2011, 11:41:47 wysłana przez PA_BLO »
Do you want more?


Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #108 dnia: 30 Kwiecień 2011, 12:34:46 »
Jaaacie, ten zwiastun teraz nie daje mi spokoju : o

Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #109 dnia: 30 Kwiecień 2011, 13:05:41 »
Jeezuuu, ja chcę go już zobaczyć!

Edit: Czy w końcu wydarzy się coś między Damonem i Eleną w The Vampire Diaries?

"Coś" to takie szerokie pojęcie. Możemy zawęzić je do tego: między Damonem (Ian Somerhalder) i Eleną (Nina Dobrev) w pozostałych dwóch odcinkach wydarzy się coś czego fani oczekują. Wydarzy się też coś czego fani nie przewidują. Niejasne? Może. Ale założymy się, że jesteście bystrymi fanami TVD, którzy mają jakieś pomysły. -  Vampirediaries.pl

Może zobaczymy wreszcie jakąś pierwszą porządną scenę między Deleną <3 Ja bardzo bym chciała.
« Ostatnia zmiana: 03 Maj 2011, 13:00:55 wysłana przez Zoey »

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #110 dnia: 06 Maj 2011, 21:55:51 »
Jak tam po 21 odcinku? Ja myślałem, że na końcówce to padnę i będę ryczał.
Do you want more?


Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #111 dnia: 06 Maj 2011, 21:58:44 »
Ja ryczałam jak bóbr dosłownie.Jak oni mogli to zrobić? Jenna.. w ogóle Elijah... nie spodziewałam się, że wykręci taki numer :| Jestem ciekawa co oni teraz bez niego wykombinują.A Damon? On nie może umrzeć, bez niego to nie to samo. Z resztą sądzę, że scenarzyści nie uśmiercą głównego bohatera więc nie ma czym się martwić :D

Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #112 dnia: 06 Maj 2011, 22:10:57 »
Ja też ryczałam, a to się nigdy nie zdarza. Mgłabym podlać moje umierające kwiatki tą fontanną z moich oczu. A co do odcinka to skomentuje to tak :
Jenna - Nieee!
Josh - ??
Damon - Nie umrze!!!!
Stefan - Może wreszcie się wyrobi i skończy być przynudzającym, marszczącym czoło przydupasem.
Ellijah - wk***ił mnie ale i tak jest boski.
Klaus - I po h*** mu być wampowilkiem?!

Ogółem : WTF?

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #113 dnia: 06 Maj 2011, 22:15:46 »
Mi John strasznie zaimponował decydując się na ten czar, który rzuciła na niego Bonnie. Skończyło się jak skończyło, ale chociaż raz udowodnił że jest ojcem Eleny. Kurde, niech Caroline i Tyler będą razem - strasznie pasują do siebie, pomimo tego że ich związek to istne niebezpieczeństwo ze względu na ich naturę. Jak myślicie, kto teraz zajmie się Eleną i jej bratem? Może Rick?
Do you want more?


Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #114 dnia: 06 Maj 2011, 22:21:25 »
No właśnie, kto się nimi zajmie? Oboje są w końcu niepełnoletni.
Zaciekawił mnie wpis pewnego użytkownika forum.vampirediaries.pl Może Damon powróci jako człowiek? Mógłby wtedy dać Elenie dzieci, dom, rodzinę i wszystko inne czego nie mógłby Stefan.  Btw. widzieliście zwiastun kolejnego odcinka [ jest na vampirediaries.pl ]? Damon chce pocałować Elene, a ona wyskakuje z tym swoim 'Nie, Damon! '. Jaka głupia, nigdy w życiu bym go nie odepchnęła xdd

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #115 dnia: 06 Maj 2011, 22:56:22 »
No właśnie widziałem zwiastun, tez mnie zaciekawił. Mi wydaje się, że Damon będzie chciał pocałować Elenę, gdyż będzie miał jakieś omamy i retrospekcje z dawnych lat jak jeszcze spotykał się z Kat. Po za tym, Stefan chyba poprosi Bonnie aby połączyła się z Emily i ta zdradziła jej jak wyleczyć ugryzienie wilkołaka ... ale Emily najwyraźniej nie będzie zależało na tym aby wyleczyć Damon'a i jego śmierć będzie jej na rękę.
Do you want more?


Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #116 dnia: 07 Maj 2011, 12:21:50 »
Odcinek był niesamowity. *_* Cieszę się, że Bonnie nie umarła, ale Elijah mnie wkurzył. Strasznie naiwny jest, a Klaus to manipulator jak Kath. Szczerze mówiąc to pierwszy raz cieszyłam się z powrotu Johna. To było niezwykłe co on zrobił dla Eleny. Najgorszy moment to była końcówka odcinka. To było naprawdę smutne.

Tak właściwie cieszę się z powrotu Emily. Niby na jeden odcinek, ale wiem, że pomoże Damonowi. Szkoda mi go, nie chciałabym, aby skończył jak Rose... Ale Damon to główna postać. Trzeci sezon bez Damona to nie to samo. <3  :D

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #117 dnia: 07 Maj 2011, 17:05:48 »
Damon na bank przeżyje...
Jeny a wkurzył ten Elijah serio : | Taki naiwny jest, że szok. Przez cały odcinek płakałam jak bób :o John bardzo się poświęcił, widać tak na prawdę, że bardzo mu na Elenie zależało. a Jenna? Szkoda jej, na prawdę nie mogłam patrzeć jak ją zabijał. Biedny Jeremi i Elena teraz zostali bez nikogo. Stefan bardzo fajnie się zachował, wiedział ile Jenna znaczyła dla Eleny.Ogólnie to czekam na następny odcinek ; d

Bee

  • Gość
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #118 dnia: 12 Maj 2011, 20:50:14 »
Chcę już nowy odcinek! A Damon PRZEŻYJE <33

Zoey

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 546
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #119 dnia: 13 Maj 2011, 12:55:48 »
Ja już się doczekać nie mogę. Na szczęście już dziś wieczorem powinny być napisy.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #119 dnia: 13 Maj 2011, 12:55:48 »