Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: [sprzedam] Szablon pod wordpressa  (Przeczytany 5574 razy)

patrycjaap94

  • Gość
[sprzedam] Szablon pod wordpressa
« dnia: 17 Luty 2015, 19:00:25 »
P.S - z gory sorry za zły dzial, ale lepszego nie znalazłam.

Sprzedam szablon pod wordpressa, który skodowany jest przeze mnie.
Cena wywoławcza: tylko 100zł
Ogolnym zamysłem miała być przejrzystość, elegancja i szablon nieprzeładowany skryptami i zdjęciami(co jest czestym problemem na f-s). Rozwijane menu w ccs5, trochę canvasa dla ożywienia :)  Wszystko działa, testowane 2 dni
W cenie jest grafika wg. zamowienia + logo!

nie patrzcie na to co jest obecnie, bo się niedogadałam z administratorkami...no chyba ze ktoś robi stronę o Iggy Azalei. :)
Szkoda mi troche poswieconego czasu, wiec szablonu nie 'wrzucam do szuflady'.

Jeśli jest ktoś zainteresowany to najlepiej prosiłabym o kontakt majlowy: patrycjaap94@gmail.com


Podgląd: https://www.dropbox.com/s/1wpavkv4y1urzv5/prezentacja.png?dl=0
Zainteresowana osoba dostanie wgląd do DEMO LIVE, bo nieukrywam troszę to sie rozni od obrazka na podglądzie (duzo lepiej :))

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Luty 2015, 19:22:35 »
Czy ja dobrze rozumiem, w cenie 100zł jest SAMA grafika (wedle zamówionej postaci) czy do tego też kod? Bo moim zdaniem za taką propozycję cena 100zł jest za duża. Po za tym nie wiem czy strony FanStrefy są przeładowane grafiką i skryptami. Taki jest urok stron typu fansite. :)
Do you want more?


patrycjaap94

  • Gość
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Luty 2015, 19:28:19 »
w cenie jest wszystko :)
Kod+grafika+logo :) Tylko grafika wg. zamowienia, bo nikt nie chce chyba dostac grafiki z Iggy jak ma np. stronę o Eminemie, right?

Czy cena jest duża? Chyba tylko na tym forum. Bo kodowanie jest od zera, grafika też. Nie jest to szablon z darmowych i wrzucona grafika pod niego :)

A wiem jak stoją wordpressy. Bo ceny chłamu zaczynaja sie od 700zł+



Edit: i wykonanie ekspresowe, bo 'klienkta' po 2 dniach dostała kod i szablon.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Luty 2015, 19:57:14 »
Szablony pod WordPress od 700zł? Gdzie? Gotowe pakiety gdzie szablon jest dostosowany do urządzeń mobilnych, tabletów i zwykłego PC to koszt około 60-70$ co w przeliczeniu na złotówki nie stanowi tak kolosalnej kwoty za coś bardzo porządnie skodowanego. Zobacz: http://themeforest.net/popular_item/by_category?category=wordpress A tych szablonów raczej nie można nazwać chłamem.
Szablony robione przez naszych grafików i koderów też nie są zamówieniami opierającymi się o darmowy kod z podstawioną grafiką. Każde zamówienie jest inne a co za tym idzie kod musi być dostosowany indywidualnie i nie ma mowy o powielanym schemacie.
Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że wszystkie elementy dynamiczne są robione przez Ciebie od zera czyli sama od początku tworzysz pliki JavaScript nie opierając się o schemat znaleziony gdzieś w sieci, podobnie z PHP. Masz rację, na tym forum cena 100zł jest czymś kosmicznym dla wielu użytkowników (bo nawet ceny jakie proponują nasi koderzy niektórym wydają się za wysokie).
Do you want more?


Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Luty 2015, 20:16:26 »
Vectorową Iggy też robiłaś sama? (pytam z czystej ciekawości po wypowiedzi, że grafika jest robiona od zera)
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

patrycjaap94

  • Gość
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Luty 2015, 20:19:02 »
Odnośnie tego linku, są to szablony robione 'na ilość'. Nie masz do niego praw autorskich, nie zawsze możesz je zmieniać. Wiesz, że szablon jak ten co kupujesz może mieć każdy za 50 dolcow.
Szablony 'na zamowienie' pod Worpdressa, a szczegołnie portale wordpressowskie SĄ CHOLERNIE DROGIE. http://allegro.pl/strona-internetowa-portal-cms-faktura-vat-4max-i5023457537.html :)

Bo w cenie  jest przede wszystkim czas poświecony na zrobienie tego :)

Wordpress jest opensource, wiec uzywajac samego wordpressa uzywasz juz czyjegos kodu. Skrypty php są zaimplementowane do wordpressa wiec nie mogę od nowa pisac funkcji, bo wyszło by na to ze pisze nowy cms. :)



Skrypty php czy java? Tak potrafię je pisać woli ścisłości :)

P.S Ja absolutnie nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo wiem ze są osoby, którym zależy na poprawności kodu i dbają o to by szablony nie wczytywały się 2h. :)
Bo jesli ktoś wstawia tekst w obrazek, a ma możliwość wrzucenia go do div'a to coś nie tak :)
Dzisiaj napatoczyłam się na fajny przykład. Pewna osoba zrobiła diva o nazwie containerkreska a w niego pod background-image obrazek z kreską czarną na 1px...
w3schools nie boli :)

@Liza: Nie popadajmy ze skrajnosci....

Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Luty 2015, 20:24:09 »
Takie są realia na tym forum, że stronami fansite zajmują się młodzi ludzie. Z tego co się orientuję to graficy (włącznie ze mną) biorą za szablon pod wordpress 40-70 zł. Dla niektórych nawet to jest za dużo i chcieliby za darmo ;-)
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

patrycjaap94

  • Gość
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Luty 2015, 20:26:13 »
To niech ktoś nie popada w samouwielbienie stawiając się na tym samym miejscu z ludźmi którzy kodują z głową :)

albo niech popada ale w tym samym czasie niech sie uczy :) Bo każdy od czegoś zaczynał. A to jest taki biznes w którym cały czas trzeba sie uczyć :)

Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Luty 2015, 20:29:26 »
A kto tutaj popada w samouwielbienie? ;-)
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

patrycjaap94

  • Gość
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Luty 2015, 20:32:54 »
Wielu, którzy myślą ze potrafią wszystko a tak nie jest
A palcami wytykac nie wolno, bo to brzydko i niekulturalnie :>
Choc ta pani tego postu pewnie nie zobaczy :)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Luty 2015, 20:37:22 »
Rozumiem co masz na myśli patrycjaap94, ale najpierw trzeba wziąć pod uwagę jeden bardzo istotny fakt. WordPress to platforma blogowa, która rządzi się własnymi prawami, których nie da się przeskoczyć. Wszystkie kody (która odpowiadają za funkcje bloga) są ogólnodostępne i praktycznie cała zabawa w kodowaniu WordPress Template polega na CSS. Przykład z Allegro dotyczy czego innego. Jest to oferta na zaprojektowanie niezależnej strony internetowej, która nie opiera się na WP tylko zewnętrznym silniku postów stosowanym na stronach www profesjonalnych przedsiębiorstwach. To jest kolosalna różnica. A skoro mowa o zamówieniach pod WP to tu też jest istotny podział na odbiorcę. Jeśli zaprojektowany szablon ma być oparty na WP i być stroną fanowską (jak w tym przypadku) to nie można oczekiwać, że będę kierował się cennikiem jakbym kodował szablon jakiejś firmy bo poświęcam mu sporo czasu. Szablony fansite rządzą się swoją polityką i cennikiem a strony (te profesjonalne) swoim i nie można ich mylić. Owszem, można zaczerpnąć ideę aby fansite wyglądał profesjonalnie ale nadal on pozostaje fansitem. Co innego strony gwiazd, które z reguły muszą być reprezentatywne ale ich nie można zaliczyć do stron fanowskich.

Po za tym ceny profesjonalnych pakietów często obejmują dodatkowe usługi jak pozycjonowanie, wszelkiego rodzaju integracje itp. Nasze projekty fansite nigdy takiego czegoś nie oferowały, więc nie możemy mówić tu o kwotach 100zł lub więcej. Co innego gdybym zaproponował wykonanie pełnego szablonu WP (zachowując zgodność i kompatybilność z wyszukiwarkami), dodatkowo zaoferował pomoc w pozycjonowaniu lub optymalizacji i responsywności - wtedy możemy mówić o wyższym wynagrodzeniu.
Do you want more?


patrycjaap94

  • Gość
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Luty 2015, 20:42:45 »
Dlatego nie mów, że 100zł to duża kwota, bo absolutnie nie jest wygórowana, moim zdaniem.
Ja znam swoją wartość i wiem ile czasu na to poświęcam :) A to jest sprawa indywidualna.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Luty 2015, 20:59:02 »
Dlatego nie mów, że 100zł to duża kwota, bo absolutnie nie jest wygórowana, moim zdaniem.
Ja znam swoją wartość i wiem ile czasu na to poświęcam :) A to jest sprawa indywidualna.
Nie jest duża pod warunkiem, że po za samym szablonem WP oferujesz coś z dodatkowych usług jakie wymieniłem wyżej. Bo jak na sam szablon na fansite to nadal podtrzymuje, że 100zł to dużo. Z resztą tak jak wspominałaś każdy ceni się indywidualnie a w miarę popularności grafika/kodera rośnie również wycena jego usług.
Do you want more?


Pituz

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Luty 2015, 00:09:24 »
Po za tym ceny profesjonalnych pakietów często obejmują dodatkowe usługi jak pozycjonowanie, wszelkiego rodzaju integracje itp.
Pozycjonowanie jest troszeczkę droższe niż 1000 zł.
Dlatego nie mów, że 100zł to duża kwota, bo absolutnie nie jest wygórowana, moim zdaniem.
Ja znam swoją wartość i wiem ile czasu na to poświęcam :) A to jest sprawa indywidualna.
Nie jest duża pod warunkiem, że po za samym szablonem WP oferujesz coś z dodatkowych usług jakie wymieniłem wyżej. Bo jak na sam szablon na fansite to nadal podtrzymuje, że 100zł to dużo. Z resztą tak jak wspominałaś każdy ceni się indywidualnie a w miarę popularności grafika/kodera rośnie również wycena jego usług.
Wszystko za darmo , pozycjonowanie jeszcze za domenę hosting i SEO wyłożyć,
praktycznie cała zabawa w kodowaniu WordPress Template polega na CSS.
Jeżeli ktoś przerabia tylko kolorki i grafiki a nie układy newsów,podpisów,ilości zawartości newsa na stronie głównej, dodawaniu miejsc na widgety i rejetrowaniu nowego menu i wielu innych, widziałem dużo takich templatów że nawet rozwijanego menu nie miały ... Więc prawdziwe templaty powstają we krwi i robaczkach z PHP.
Dziękuje Pozdrawiam .

B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Luty 2015, 11:23:51 »
moim skromnym zdaniem wygląd strony nie jest zbytnio zaawansowany, wrecz na podstawowym poziomie. cena kosmos.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: [sprzedam] Szablon pod wordpressa
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Luty 2015, 11:23:51 »