Nasze zainteresowania > Książki

Harry Potter - J. K. Rowling

(1/5) > >>

`kaniejka:


--- Cytuj ---Harry Potter to osierocony chłopiec, który jest wychowywany przez wujostwo. W dniu swoich jedenastych urodzin dowiaduje się, że jest czarodziejem, a jego rodzice również posiadali magiczną moc i zostali zamordowani przez budzącego w tamtych czasach strach czarodzieja. Chłopiec trafia do Hogwartu i tam zdobywa przyjaciół, rudego Rona Waesleya i inteligentną Hermionę Granger. Musi jednak stawić czoło niebezpieczeństwom czyhającym na niego i jego przyjaciół.
--- Koniec cytatu ---
Seria składająca się z 7 tomów

Czym nowsza tym lepsza. Uwielbiam Więźnia Azkabanu ze względy na Syriusza i Lupina . na Końcówce 6 ryczałam jak bóbr a jak przeczytałam rozdział Opowieść Księcia z IŚ to moja mina wyglądała tak ;OOOOOOO
No normalnie takiego czegoś się nie spodziewałam i za to wielki + dla pani Rowling
Przyznam bez bicia strasznie broniłam się przed przeczytaniem książek teraz je kocham <3

Bee:
Przeczytałam wszystkie, jednak strasznie zawiodło mnie zakończenie.

Drew:
Przeczytałem wszystkie.. Najbardziej podobała mi się 6 część :) A najmniej "Czara Ognia"

Morrighan:
Książę półkrwi wymiata. Jednak Rowling rozczarowała mnie z zakończeniem. Totalnie psuje większość dzieła.

Kalleye:
A ja bez obijania w bawełnę powiem, że liczyłam na triumf Voldka xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej