Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: PSD By Camille z Christiną Aguilerą  (Przeczytany 10100 razy)

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« dnia: 11 Grudzień 2011, 21:26:48 »


POBIERZ KLIKAJĄC NA OBRAZEK

Ostatnio miałem w planach dodać dla was w całości zakodowany szablon po myślach że każdy będzie przywłaszczał sobie mój kod i że tagi nie zostaną w ramce pomyślałem. Ok! więc jak nie chce dać kodu dodam jakieś PSD. PSD które wam udostępniam daje tu tylko dla osób które nie umieją dobrze używać efektów i mają z tym trudności. Na pewno nie chciał bym widzieć mojego nagłówka na innej stronie z innym zdjęciem i podpisane pod kogoś innego. Więc proszę tak nie robić jeśli zobaczę kogoś robiącego tak będzie miał poważne konsekwencje swojego czynu. Dziękuje! I mam nadzieje że się wam on przyda!


Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Grudzień 2011, 21:31:46 »
Już widzę jak dział Grafika się rozbudzi i połowa prac będzie miała taką kolorystykę... ciekawe czemu... ;P


Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Grudzień 2011, 21:41:26 »
Eksperyment! Pożyjemy zobaczymy! mi nie zależy na PSD do tej pracy ale zobaczymy jak będzie.


Abbey

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Grudzień 2011, 21:59:10 »
No cóż, co jak co ale Bartel ma rację. Po za tym z chęcią ściągnę i pouczę się przy Twojej pracy bo niestety przy tworzeniu jakiejkolwiek pracy idzie mi okropnie, zawsze albo mam problemy jak ustawić cień albo co innego.

Lolly

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 258
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
    • Harry Styles Fan
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Grudzień 2011, 22:20:52 »
Dziękuję! Jutro pobiorę, bo nie umiem robić menu z dobrymi efektami :-*

fovsaken

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Grudzień 2011, 23:40:07 »
Ratujesz mi życie. Muszę wykonać szablon na stronę (głupia się sama zgłosiłam do tego ^^), a totalnie nie mam pomysłu i ogólnie nic mi nie wychodzi dzisiaj. Więc sobie chociaż kilka efektów zdjęć i ramek na nagłówku podpatrzę. Swoją drogą, skąd czerpiecie pomysły na szablony, że wciąż tworzycie coś nowego? Odkąd zrobiłam szablon na miawasikowska.fan-strefa.pl , który mi się względnie spodobał, nie jestem w stanie wymyślić nic ciekawego. A święta już idą ... ;/

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Grudzień 2011, 00:05:03 »
Słuchajcie jak podeślecie mi jakiś nagłówek który zrobiliście z mojego PSD mogę wam zawsze udostępnić więcej mam pełno nie użytych prac tutaj podaje więc zachęcam do kreatywności i nie tylko zmieniania głównej foty i napisów ale kolorystykę układ itp.

TUTAJ 10 PRAC KTÓRYCH NIE MAM ZAMIARU UŻYĆ! ZACHĘCAM DO KREATYWNOŚCI!



« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2011, 00:06:46 wysłana przez Camille »


Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Grudzień 2011, 09:00:17 »
Kamil, ode mnie wielki plus :) Pobrałam, ale uprzedzam, że nie mam zamiaru nic kopiować. Czasami jest dobrze po prostu popatrzeć, żeby wróciło natchnienie i wena :)

fovsaken

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Grudzień 2011, 14:49:38 »
Słuchajcie jak podeślecie mi jakiś nagłówek który zrobiliście z mojego PSD mogę wam zawsze udostępnić więcej mam pełno nie użytych prac tutaj podaje więc zachęcam do kreatywności i nie tylko zmieniania głównej foty i napisów ale kolorystykę układ itp.

TUTAJ 10 PRAC KTÓRYCH NIE MAM ZAMIARU UŻYĆ! ZACHĘCAM DO KREATYWNOŚCI!




Z tych wszystkich prac, które teraz pokazałeś, ta powyżej jest moją ulubioną. Niby mało jest zdjęć, ale są fajnie wykorzystane (zwłaszcza te zdjęcia w trójkątach - sama kiedyś chciałam zrobić coś takiego a'la trójkąt z wieloma zdjęciami, albo jakiś romb, ale kształt mi się nie podobał), mają ładną kolorystykę. Zastanawiam się jak to jest z tym pattern'sem na pasku z menu. U ciebie jest przechylony w lewo, a u mnie zawsze w prawo ;/ Jakaś podpowiedź jak to zmieniasz w PS? A może korzystasz w tym wypadku z jeszcze jakiegoś programu?

Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Grudzień 2011, 14:57:01 »
Słuchajcie jak podeślecie mi jakiś nagłówek który zrobiliście z mojego PSD mogę wam zawsze udostępnić więcej mam pełno nie użytych prac tutaj podaje więc zachęcam do kreatywności i nie tylko zmieniania głównej foty i napisów ale kolorystykę układ itp.

TUTAJ 10 PRAC KTÓRYCH NIE MAM ZAMIARU UŻYĆ! ZACHĘCAM DO KREATYWNOŚCI!




Z tych wszystkich prac, które teraz pokazałeś, ta powyżej jest moją ulubioną. Niby mało jest zdjęć, ale są fajnie wykorzystane (zwłaszcza te zdjęcia w trójkątach - sama kiedyś chciałam zrobić coś takiego a'la trójkąt z wieloma zdjęciami, albo jakiś romb, ale kształt mi się nie podobał), mają ładną kolorystykę. Zastanawiam się jak to jest z tym pattern'sem na pasku z menu. U ciebie jest przechylony w lewo, a u mnie zawsze w prawo ;/ Jakaś podpowiedź jak to zmieniasz w PS? A może korzystasz w tym wypadku z jeszcze jakiegoś programu?

Bo on ma pattern w lewo, a ty masz pattern w prawo. Jaki sobie ściągniesz w taką będziesz miała stronę

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Grudzień 2011, 15:24:16 »
Słuchajcie jak podeślecie mi jakiś nagłówek który zrobiliście z mojego PSD mogę wam zawsze udostępnić więcej mam pełno nie użytych prac tutaj podaje więc zachęcam do kreatywności i nie tylko zmieniania głównej foty i napisów ale kolorystykę układ itp.

TUTAJ 10 PRAC KTÓRYCH NIE MAM ZAMIARU UŻYĆ! ZACHĘCAM DO KREATYWNOŚCI!




Z tych wszystkich prac, które teraz pokazałeś, ta powyżej jest moją ulubioną. Niby mało jest zdjęć, ale są fajnie wykorzystane (zwłaszcza te zdjęcia w trójkątach - sama kiedyś chciałam zrobić coś takiego a'la trójkąt z wieloma zdjęciami, albo jakiś romb, ale kształt mi się nie podobał), mają ładną kolorystykę. Zastanawiam się jak to jest z tym pattern'sem na pasku z menu. U ciebie jest przechylony w lewo, a u mnie zawsze w prawo ;/ Jakaś podpowiedź jak to zmieniasz w PS? A może korzystasz w tym wypadku z jeszcze jakiegoś programu?

Jeśli tak ci się podoba moge ci go sprezentować. Chodzi mi o to że możesz pozmieniać zdjęcia itp i dać go na strone.


fovsaken

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Grudzień 2011, 15:27:21 »
Jeśli możesz mi go wysłać, to fajnie. Ale nie wykorzystam go na stronie. Raczej podpatrzę jak i co robisz. Nie chcę wykorzystywać cudzej pracy, tylko nauczyć się czegoś nowego :)

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Grudzień 2011, 15:31:27 »
To było pytanie podpucha hahaaaa ale dostajesz 6 heheee


Mikaela

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Grudzień 2011, 16:53:41 »
Nie pobieram ale dla niektórych to wielka pomoc :) Dlatego + dla Ciebie.

ilegaaal

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 556
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • TwilightFans.pl
Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Grudzień 2011, 19:17:43 »
Mi z kolei podoba się ta (http://imageshack.us/photo/my-images/822/lily4.png/) <3
ach, dziękuję również za PSD. Przyda się w nauce :)
 

TwilightFans.pl - od trzech lat, codziennie z Wami!

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: PSD By Camille z Christiną Aguilerą
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Grudzień 2011, 19:17:43 »