Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - adrianna

Strony: [1]
1
Dyskusja ogólna / Odp: Urodowe triki :)
« dnia: 16 Luty 2022, 08:57:22 »
Też od niedawna interesują się urodą. Tak w ogóle, to dowiedziałam się, że występuję u mnie cera normalna. Co ciekawe, przeczytałam również, że mam szczęście, bo taka skóra jest prosta w pielęgnacji. Przy okazji, dowiedziałam się, że w moim przypadku podstawą pielęgnacji są cztery kroki. Jak podaje ta https://bio-oil.com.pl/cera-normalna-czym-sie-charakteryzuje-i-jak-o-nia-dbac/ strona, są to kolejno demakijaż i oczyszczanie, tonizowanie, nawilżanie oraz ochrona UV. Jaki rodzaj cery wy macie? Jak wygląda u was pielęgnacja? Napiszcie:)

2
Dyskusja ogólna / Biznes subskrypcyjny
« dnia: 08 Luty 2022, 13:41:37 »
Czy biznes subskrypcyjny się opłaca? Z tego co czytam https://poland.payu.com/blog/biznes-subskrypcyjny/ sklepy internetowe notują 12% przychodu więcej. Czy osobom robiącym zakupy rzeczywiście to odpowiada? Różne aplikacje taksówek, czy z zamawianiem jedzenia, albo kupowaniem biletów są na tym systemie oparte. Patrząc z tej perspektywy rzeczywiście jest to wygodne dla użytkowania. Jednak, czy dla klientów sklepu jest to wygodna opcja i chcą z tego korzystać? Jak to u Was wygląda, jakie systemy płatnicze wprowadziliście?

3
Dyskusja ogólna / Antybiotykoterapia
« dnia: 02 Listopad 2021, 09:29:51 »
Hej! Czy wiecie może dlaczego lekarze przy zapisywaniu antybiotyków na przeróżne dolegliwości zalecają także stosowanie bakterii kwasu mlekowego - np. Acidolacu? Otóż okazuje się, że antybiotykoterapia wcale nie jest taka obojętna dla naszego organizmu. Powoduje chociażby wyniszczenie naturalnie występującej flory bakteryjnej w jelitach. Zajrzyj na stronę acidolac.pl żeby poczytać o tym nieco więcej - moim zdaniem warto się tematem zainteresować, ponieważ te bakterie mają wiele innych zastosowań

4
Dyskusja ogólna / Odp: Porady modowe..
« dnia: 22 Wrzesień 2021, 14:39:43 »
Dziękuję za informacje moi drodzy. Jestem miłośniczkom nie tylko mody, ale także urody. Czy któraś z was może też się do tego grona zalicza? Jeżeli tak to mam do was pytanie. Jak farbujecie włosy? Przyznam wam, że zbieram się do tego od dłuższego czasu. W tym https://www.ezebra.pl/pl/blog/jak-samemu-farbowac-wlosy-i-nie-oszalec-poradnik-1575030568.html poradniku przeczytałam, że nie warto robić radykalnej zmiany koloru samemu. Nie ukrywam, że właśnie chciałam rozjaśnić swoje włosy. Czy któraś z was może robiła coś takiego? Prosiłabym o informacje. Pozdrawiam was:)

5
Dyskusja ogólna / Odp: Jakie strony najczęsciej odwiedzasz ?
« dnia: 22 Wrzesień 2021, 10:17:51 »
Lubię zaglądać https://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Strona_g%C5%82%C3%B3wna tutaj, zawsze można dowiedzieć się czegoś nowego:)

6
Dyskusja ogólna / Odp: Pasze dla koni
« dnia: 22 Wrzesień 2021, 10:13:51 »
Ile to kosztuje?

Strony: [1]