Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille  (Przeczytany 8899 razy)

Drew

  • Gość
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #30 dnia: 22 Czerwiec 2012, 11:37:42 »
Nie ograniczyłem ci wolności słowa tylko powiedziałęm ci jak ci się nie podoba to nie przebywaj na moich stronach to tyle... Poza tym nie zależy mi na tym forum już mam dużo zamówień od zagranicznych portali więc po co mam się wk**iać tutaj.
Znowu potwierdziłeś fakt, że nikt nie może powiedzieć złego słowa odnośnie Twojej grafiki.

Mikaela

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #31 dnia: 22 Czerwiec 2012, 11:38:31 »
Uważacie,że jest to dobry temat żeby dyskutować o tym kto jest dobrym grafikiem? To temat w którym Camille reklamuje swoją stronę i siebie jako grafika,a nie o to czy dobierane kolory są widoczne ;/

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Czerwiec 2012, 12:29:39 »
Uważacie,że jest to dobry temat żeby dyskutować o tym kto jest dobrym grafikiem? To temat w którym Camille reklamuje swoją stronę i siebie jako grafika,a nie o to czy dobierane kolory są widoczne ;/

Przepraszam jak Mikaela powiedziała tutaj jest o zamówieniach a nie pokazywania pracy. Pokazywanie i krytykowanie prac jest w dziale grafika... więc nie wiem po co tutaj piszecie chcecie mnie skrytykować piszcie pod moim tematem w dziale grafika.

Nie ograniczyłem ci wolności słowa tylko powiedziałęm ci jak ci się nie podoba to nie przebywaj na moich stronach to tyle... Poza tym nie zależy mi na tym forum już mam dużo zamówień od zagranicznych portali więc po co mam się wk**iać tutaj.
Znowu potwierdziłeś fakt, że nikt nie może powiedzieć złego słowa odnośnie Twojej grafiki.

Po prostu jak komuś się nie podoba po co ogląda... Moje zdanie i je wyraziłem nie zabrałem głosu kalleye tylko nie wiem po co ta krytyka i hipokryzm która się szerzy akurat w tym temacie. Nie mówię że moje prace są idealne nawet nie wiecie jaki jestem krytyczny co do swoich prac najlepsze jest to że napracujesz się a tu osoba napisze nic nie widać strona jest zła nie zamawiaj to mnie nurtuje jak tak można moja opinia poprzednia była z darmowych prac przyjmowałem je nie myśląc o moim czasie i pracach szkolnych to nie znaczy że teraz jak już nie mam szkoły nie będę robił layów na czas Mojito już się wypowiedziała co do moich serwisów... Dziękuje i apeluje jak już krytykujecie to w moim temacie graficznym nie tutaj


Drew

  • Gość
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Czerwiec 2012, 12:34:01 »
Po prostu jak komuś się nie podoba po co ogląda... Moje zdanie i je wyraziłem nie zabrałem głosu kalleye tylko nie wiem po co ta krytyka i hipokryzm która się szerzy akurat w tym temacie. Nie mówię że moje prace są idealne nawet nie wiecie jaki jestem krytyczny co do swoich prac najlepsze jest to że napracujesz się a tu osoba napisze nic nie widać strona jest zła nie zamawiaj to mnie nurtuje jak tak można moja opinia poprzednia była z darmowych prac przyjmowałem je nie myśląc o moim czasie i pracach szkolnych to nie znaczy że teraz jak już nie mam szkoły nie będę robił layów na czas Mojito już się wypowiedziała co do moich serwisów... Dziękuje i apeluje jak już krytykujecie to w moim temacie graficznym nie tutaj
Sorry, ale muszę to napisać. Jeśli nie chcesz czytać krytyki na temat swoich prac to po co je umieszczać? Bo jeśli mają znajdować się tylko pozytywne opinie to nie ma sensu grafiki dawać do oceny i zgodzę się z tym, że ten dział nie jest to wyrażania swoich opinii.

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Czerwiec 2012, 15:36:35 »
Kto to powiedzial ze unikam krytyki nie wrecz przeciwnie a dzial zamowienia to wizytowka designerow a nie miejsce krytyki takie jest moje zdanie a jak komus sie nie podoba to po co tam wchodzi dla mnie to nie ma sensu. Pisze bez znakow bo jestem na telefonie


Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #35 dnia: 22 Czerwiec 2012, 18:16:30 »
Pokazywanie i krytykowanie prac jest w dziale grafika...

Dokładnie! To samo sama sobie powiedziałam, kiedy Ty przytoczyłeś pracę Sweet, na której niby czegoś tam nie widać. Rozumiem, że nie lubisz jak ktoś Ciebie krytykuje, ale zakładając ten temat to było do przewidzenia, bo nie wszyscy jesteśmy we wszystkim dobrzy... Poza tym samooceny sobie nie powiększysz tym, że masz zamówienia ze stron zagranicznych. Jak już wspomniałeś: jak Ci się nie podoba to nie przebywaj tutaj.

Marleejova

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 3
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Miley Ray Cyrus
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #36 dnia: 22 Czerwiec 2012, 19:11:25 »
Najlepiej by było gdybyście na tym etapie zakończyli dyskusję, bo nic nie da, że się będziecie 'kłócić'. To tylko psuje atmosferę na forum.
MileyRayCyrus.pl

Qabi

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 213
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
    • Justyna-Steczkowska.Com
Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Czerwiec 2012, 19:17:52 »
Tak sobie czytałam ten temat i tak po pierwsze Camille widzę ogromne postępy od tego co pamiętam było na początku, brawo ci za to! Ale trochę samokrytyki i szacunku dla innych ci potrzeba? Nie każdemu zawsze wychodzą idealne szablony i każdy ma prawo żeby się tutaj wypowiedzieć zgodnie z tym jak czuje, musisz to szanować, tak samo inni będą szanować twoje zdanie.

Kolejna sprawa, czasami jest trudno dogodzić wszystkim z kolorami, rozmiarami itp. Jeden może widzieć tekst, drugi nie! Czasami naprawdę jest z tym spory problem, tak więc nie rzucajcie się tak o to.

Ostatnia sprawa po jaką CHOLERE wy się kłócicie? Co to ma niby pokazać? Musimy być razem, osobiście wkurza mnie coś takiego, tym bardziej że jest to pierwsze i jedyne takie miejsce dla nas, osób które tworzą Fansajty w Polsce! Potrzebujemy siebie!

Jak tekst jest zbyt chaotyczny, wybaczcie ;p Kochajcie się <3
« Ostatnia zmiana: 22 Czerwiec 2012, 19:21:38 wysłana przez Qabi »

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: CreativeDezign.pl <--- Projekt Camille
« Odpowiedź #37 dnia: 22 Czerwiec 2012, 19:17:52 »