Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Demi Lovato - Unbroken (2011)  (Przeczytany 6749 razy)

kejtlin

  • Gość
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Wrzesień 2011, 07:41:53 »
no ale ja w polsce nie mieszkam, miałam nadzieje że u mnie bd wcześniej ale nie ma -,-

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Wrzesień 2011, 11:26:27 »
Ja też nie jestem jakoś specjalnie przekonana. Może po kolejnych odsłuchaniach coś się zmieni, ale jak na razie "Unbroken" jest bardzo komercyjne i nieoryginalne. Zdecydowanie wolę "Here We Go Again".


komercyjne to jest wszystko zacznijmy od tego...
chyba ze dasz jej kase zeby nagrala tylko dla ciebie
Nie do końca się z Tobą zgodzę. Np. Beyonce - jej najnowsza płyta wszyscy kupują, ale nie dlatego, że piosenki były pisane dla ludzi. Piosenki były pisane dla Bey, a jej głos zniewala wszystkich, ot co. Z drugą płytą Demi było tak samo, teraz jest gorzej. Zgodzę się z Invisible, że spodziewałam się czegoś innego :)

Bee

  • Gość
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #17 dnia: 23 Wrzesień 2011, 17:06:13 »
Ja też nie jestem jakoś specjalnie przekonana. Może po kolejnych odsłuchaniach coś się zmieni, ale jak na razie "Unbroken" jest bardzo komercyjne i nieoryginalne. Zdecydowanie wolę "Here We Go Again".


komercyjne to jest wszystko zacznijmy od tego...
chyba ze dasz jej kase zeby nagrala tylko dla ciebie
Nie do końca się z Tobą zgodzę. Np. Beyonce - jej najnowsza płyta wszyscy kupują, ale nie dlatego, że piosenki były pisane dla ludzi. Piosenki były pisane dla Bey, a jej głos zniewala wszystkich, ot co. Z drugą płytą Demi było tak samo, teraz jest gorzej. Zgodzę się z Invisible, że spodziewałam się czegoś innego :)

Evanowi raczej chodzi o to, że Demi zmieniła styl na bardziej komercyjny, wystarczy spojrzeć na piosenkę typu Who's That Boy. Ja się pod tym jak najbardziej podpisuję. Mamy tu kolejny przykład gwiazdy disneya, która teraz próbuje zmienić swój styl, wchodzi w komercję i co najbardziej razi oczy - próbuje być seksowna na scenie. Wystarczy obejrzeć ostatni koncert lub występ w Good Morning America, gdzie tańczy na krześle, widać jej majtki, potem wije się przed jakimś kolesiem, który klepie ją po tyłku.

Nie twierdzę, że cała płyta jest komercyjna - Lightweight, For A Love Of A Daughter, Skyscraper i Fix A Heart to moje ulubione piosenki i to Demi, jaką pokochałam. Tak dla ścisłości - jestem Lovatic.

Charlotte

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Demi Lovato Polska
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Wrzesień 2011, 17:23:33 »
ta płyta to jest dostępna do kupienia ? bo przeglądałam stronę internetową sklepu i nie ma -,- czy to tylko na itunes na razie ?`

w Europie będzie później  ;D w PL prawdopodobnie 3 października

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Wrzesień 2011, 17:26:40 »
Ja też nie jestem jakoś specjalnie przekonana. Może po kolejnych odsłuchaniach coś się zmieni, ale jak na razie "Unbroken" jest bardzo komercyjne i nieoryginalne. Zdecydowanie wolę "Here We Go Again".


komercyjne to jest wszystko zacznijmy od tego...
chyba ze dasz jej kase zeby nagrala tylko dla ciebie
Nie do końca się z Tobą zgodzę. Np. Beyonce - jej najnowsza płyta wszyscy kupują, ale nie dlatego, że piosenki były pisane dla ludzi. Piosenki były pisane dla Bey, a jej głos zniewala wszystkich, ot co. Z drugą płytą Demi było tak samo, teraz jest gorzej. Zgodzę się z Invisible, że spodziewałam się czegoś innego :)

Evanowi raczej chodzi o to, że Demi zmieniła styl na bardziej komercyjny, wystarczy spojrzeć na piosenkę typu Who's That Boy. Ja się pod tym jak najbardziej podpisuję. Mamy tu kolejny przykład gwiazdy disneya, która teraz próbuje zmienić swój styl, wchodzi w komercję i co najbardziej razi oczy - próbuje być seksowna na scenie. Wystarczy obejrzeć ostatni koncert lub występ w Good Morning America, gdzie tańczy na krześle, widać jej majtki, potem wije się przed jakimś kolesiem, który klepie ją po tyłku.

Nie twierdzę, że cała płyta jest komercyjna - Lightweight, For A Love Of A Daughter, Skyscraper i Fix A Heart to moje ulubione piosenki i to Demi, jaką pokochałam. Tak dla ścisłości - jestem Lovatic.

Lepiej bym tego nie ujęła. Znacznie wolałam delikatną Demi, w prawie niewidocznym makijażu i grzywce. Skyscraper jest świetną piosenką - w teledysku Lovato wygląda cudownie - naturalnie, niewyzywająco. Chcę takiej Demi z powrotem !!!!

Charlotte

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 388
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Demi Lovato Polska
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Wrzesień 2011, 18:19:36 »
Ja też nie jestem jakoś specjalnie przekonana. Może po kolejnych odsłuchaniach coś się zmieni, ale jak na razie "Unbroken" jest bardzo komercyjne i nieoryginalne. Zdecydowanie wolę "Here We Go Again".


komercyjne to jest wszystko zacznijmy od tego...
chyba ze dasz jej kase zeby nagrala tylko dla ciebie
Nie do końca się z Tobą zgodzę. Np. Beyonce - jej najnowsza płyta wszyscy kupują, ale nie dlatego, że piosenki były pisane dla ludzi. Piosenki były pisane dla Bey, a jej głos zniewala wszystkich, ot co. Z drugą płytą Demi było tak samo, teraz jest gorzej. Zgodzę się z Invisible, że spodziewałam się czegoś innego :)

Evanowi raczej chodzi o to, że Demi zmieniła styl na bardziej komercyjny, wystarczy spojrzeć na piosenkę typu Who's That Boy. Ja się pod tym jak najbardziej podpisuję. Mamy tu kolejny przykład gwiazdy disneya, która teraz próbuje zmienić swój styl, wchodzi w komercję i co najbardziej razi oczy - próbuje być seksowna na scenie. Wystarczy obejrzeć ostatni koncert lub występ w Good Morning America, gdzie tańczy na krześle, widać jej majtki, potem wije się przed jakimś kolesiem, który klepie ją po tyłku.

Nie twierdzę, że cała płyta jest komercyjna - Lightweight, For A Love Of A Daughter, Skyscraper i Fix A Heart to moje ulubione piosenki i to Demi, jaką pokochałam. Tak dla ścisłości - jestem Lovatic.

Lepiej bym tego nie ujęła. Znacznie wolałam delikatną Demi, w prawie niewidocznym makijażu i grzywce. Skyscraper jest świetną piosenką - w teledysku Lovato wygląda cudownie - naturalnie, niewyzywająco. Chcę takiej Demi z powrotem !!!!

Nienawidzę jeśli gwiazda, próbuje być seksowna, a wychodzi na odwrót. Aż niesmacznie czasami spojrzeć jak Miley wije się na scenie.

Piosenka "Who's That Boy" to masakra! Możliwe, że za jej nowy "image" odpowiada wytwórnia. W końcu ona ma tylko zarabiać na nich kasę. Szkoda, że tylko niektóre gwiazdy umieją być seksowne, a przy tym niewyzywające.

For The Love of A Daughter to według mnie najlepsza piosenka z płyty. Na drugim miejscu Skyscraper, na trzecim Unbroken. Hold Up, In Real Life i Togheter też są fajne  ;)

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Wrzesień 2011, 18:51:10 »
Co do Miley - zgadzam się, jest wręcz obrzydliwa. Nie chcę, by Demi tak skończyła. Może nie jestem Lovatic, ale lubię ją i nie chcę, by kolejna osoba utwierdzała stereotyp "gwiazdki Disneya", która potem musi dużo odsłaniać, by przełamać image słodkiej i niewinnej. DEMI, my Cię taką lubimy !!!

Candice

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 244
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Twoje polskie źródło o Selenie Gomez!
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Wrzesień 2011, 19:14:27 »
Ja mam mieszance uczucia co do albumu. Zapewne z czasem to się zmieni, ale póki co wolę "Here We Go Again". Jestem Lovatic, ale album nie do końca spełnił moje oczekiwania, spodziewałam się czegoś zupełnie innego, szczególnie po Skyscraper :)

SELENA MARIE GOMEZ

"If you want to make God laugh, tell him about your plans."

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Wrzesień 2011, 22:57:37 »
Ja się podpisuję pod poprzednimi odpowiedziami.Połowa piosenek na tej płycie to czysta komercja, aczkolwiek kilka utworów jest świetnych.Moje ulubione to zdecydowanie For The Love of A Daugther, Lightweight, Fix A Heart i Give Your Heart A Break.Nie jestem fanką Demi, nie żebym ją jakoś szczególnie lubiła, ale zawsze ceniłam ją za jej głos i nadal cenię, ale trzeba przyznać, ze to co teraz wyprawia(mówię o usilnym próbowaniu bycia 'seksowną') nie jest ani trochę fajne.Tęsknie za dawną Demi.

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #24 dnia: 28 Wrzesień 2011, 14:44:10 »
Tęsknie za dawną Demi.
Ja także.

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Październik 2011, 15:01:40 »
Teraz jeszcze doszedł kolczyk w nosie - no druga Miley  :'(

Niulinka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Październik 2011, 16:33:38 »
Teraz jeszcze doszedł kolczyk w nosie - no druga Miley  :'(

Błagam, ilu ludzi ma kolczyk w nosie??
Ta "dawna Demi" miała kolczyk w pępku (w sumie "nowa" też go ma, ale...).
A co do płyty, Here We Go Again i tak nie przebiła, ale cieszę się, że w końcu pojawiła się "For the love...". Ciekawe, czy kiedyś będzie można posłuchać wersji z 2009 roku.

Devonne

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 808
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Grudzień 2011, 17:04:40 »
Ja tam kocham Demi taką jaką jest.
Ale zgadzam się , że wytwórnia pewnie kazała jej zmienić styl.
Teraz Dee jest jeszcze bardziej rockowa -  twierdzę po jej stylu ubierania się

Ellie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #28 dnia: 31 Styczeń 2012, 13:35:31 »
Na tej płycie najbardziej spodobały mi się ballady, najbardziej "Lightweight", ponieważ tańczę taniec towarzyski i wyobrażam sobie od tego piękny układ walca wiedeńskiego. Myślę, że puszczę kilka piosenek mojemu instruktorowi i może będziemy do tego tańczyć:D
Ukochane :
1. Lightweigth
2. Unbroken
3. Skyscraper

Devonne

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 808
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Luty 2012, 10:16:21 »
Moimi ulubionymi są narazie te (ostatnio cały czas mi się zmieniają) :
My Love Like A Star
Hold Up
For The Love of Daugther
Fix A Heart
Skyscraper
Who's That Boy

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Demi Lovato - Unbroken (2011)
« Odpowiedź #29 dnia: 01 Luty 2012, 10:16:21 »