Nasze zainteresowania > Sport

Ćwiczenia z youtube

<< < (2/5) > >>

Spencer:
Ćwiczę z Chodakowską już tydzień. Oczywiście na początku wytrzymywałam 20 minut i koniec haha :') Teraz robię pełny skalpel i na chwilę obecną mi to wystarcza. Co do ćwiczeń to polecam założyć sobie zeszyt, w którym wypisuje się ćwiczenia jakie dało radę się zrobić. Ja posiadam dziennik Ewy ale zbyt skomplikowane te wystawianie ocen, więc to omijam. Co do Mel B to też ciekawe ma ćwiczenia z tym, że jak ktoś ma słabą kondycję (w tym ja) nie wytrzyma długo.

Według mnie trzeba samemu wybrać czy ćwiczy się z jakimś programem czy też podstawa. Na youtube jest masa ćwiczeń, więc każdy znajdzie coś dla siebie, prawda? :')

tomeh:
Motywacja i czas to to czego najwięcej brakuje. Ale jest cała masa różnych kanałów tego typu w sieci. Na pewno łatwiej przychodzi korzystanie z nich kobietom - koć ZPT czy jakoś tak jest dla facetów z siłownią.

Henryk:
Warto mieć na uwadze, że filmiki z Youtube można traktować poglądowo lub jako forma motywacji,natomiast bazując wyłącznie na nich można wyrobić sobie sporo błędnych nawyków i wykonywać po prostu źle ćwiczenia.

Robinek:
Wiecie kto to Wapniak? nagrywał swego czasu komediowe filmiki - podchodził do dziewczyn i się pytał czy umówi się z nim itp. Teraz ma trenera na siłce i nagrywa swoje treningi, to co spożywa w http://restauracja-oliwka.pl/menu-bezglutenowe/  itp, także dla amatorów którzy dopiero zapoznają się z tematyką polecam : )

Spencer:

--- Cytat: Robinek w 29 Kwiecień 2014, 13:05:48 ---Wiecie kto to Wapniak? nagrywał swego czasu komediowe filmiki - podchodził do dziewczyn i się pytał czy umówi się z nim itp. Teraz ma trenera na siłce i nagrywa swoje treningi, to co spożywa itp, także dla amatorów którzy dopiero zapoznają się z tematyką polecam : )

--- Koniec cytatu ---
zaraz sobie go wygogluję :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej