Nasze zainteresowania > Sport

Ćwiczenia z youtube

<< < (3/5) > >>

Szatam:

--- Cytat: Spencer w 01 Maj 2014, 18:25:02 ---
--- Cytat: Robinek w 29 Kwiecień 2014, 13:05:48 ---Wiecie kto to Wapniak? nagrywał swego czasu komediowe filmiki - podchodził do dziewczyn i się pytał czy umówi się z nim itp. Teraz ma trenera na siłce i nagrywa swoje treningi, to co spożywa itp, także dla amatorów którzy dopiero zapoznają się z tematyką polecam : )

--- Koniec cytatu ---
zaraz sobie go wygogluję :)

--- Koniec cytatu ---
Uwierzycie mi lub nie ,ale kiedyś spotkałem tego koleżkę w pizzeri http://prestoursynow.pl ,nie wiem czy teraz po rozpoczęciu "pakowania" trener pozwala mu na tego typu wyskoki ;p Bardzo śmieszny i zarazem interesujący facet. Też powiem szczerze trzeba miec odwagę wrzucac na neta filmiki na których ma się problemy z podniesieniem sztangi bez ciężarków ;p HE HE ogólnie bardzo pozytywnie : )

Waleczny:
Moja przygoda z ćwiczeniami i w ogóle pracą nad motywacją trwa od lat. Zaczynałem od różnego rodzaju filmów z Youtube, ale wyglądało to tak, że 3 razy poćwiczyłem i w związku z brakiem widocznych efektów porzucałem trening. Kumpel namówił mnie na skorzystanie z trenera na siłowni i dopiero wtedy po kilku tygodniach zobaczyłem efekt. Później zrezygnowałem z trenera, bo uznałem że dam sobie rade sam i faktycznie - teraz jak już widzę efekty, ćwiczę sam i daję radę.

morrrrawsky:
Do tego żeby ćwiczyć z filmików trzeba mieć ultra silną motywację - ja nigdy tego nie miałem i kończyło się na kilku podejściach, braku efektów i rezygnacji...

Liza:
Ja również zaczęłam trenować na siłowni oraz jeździć na rowerze. Już od dłuższego czasu biegam, jednak taka pogoda jak teraz mnie po prostu męczy i nie daję rady. W dodatku wróciłam na wakacje do rodzinnego miasta, które nazywane jest "na 9 pagórkach" także wszędzie albo z góry albo z dołu. Polecam, siłownia to naprawdę fajna sprawa nie tylko dla facetów ;-)

Karajami:
Ja szczerze powiedziawszy nie potrafię się zmobilizować do ćwiczenia z filmami instruktażowymi - przez 1-2 tygodnie regularnie, a później coraz rzadziej i rzadziej aż zaprzestaje zupełnie. Podziwiam osoby, które mają tyle zacięcia żeby regularnie ćwiczyć.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej