Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Warsaw Shore  (Przeczytany 4735 razy)

Santana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 263
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Warsaw Shore
« dnia: 20 Listopad 2013, 21:14:47 »
Pytaliście nas wiele razy, czy powstanie polska wersja 'Ekipy z New Jersey'. Nareszcie możemy odpowiedzieć Wam: TAK! program nosi tytuł 'Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy' a jego nowe odcinki możecie oglądać na antenie MTV w każdą niedzielę o 23:00!

Warszawa dołącza do grupy miast, które stały się tłem wydarzeń kolejnych programów wzorowanych na 'Ekipie z New Jersey' - Newcastle ('Geordie Shore') czy Cardiff ('The Valleys'). Każda kolejna odsłona reality show o grupie przyjaciół wnosiła coś nowego i spotykała się z ciepłym przyjęciem z Waszej strony. Mamy nadzieję, że tak będzie również z 'Ekipą z Warszawy'! ...


wiecej na temat bohaterów odsylam na -> http://www.mtv.pl/wideo/1728-warsaw-shore-ekipa-z-warszawy/video/55184-warsaw-shore-ekipa-z-warszawy-sezon-1-odcinek-1-101


Sama osobiscie oglądnęłam 1 odcinek z ciekawośći  . Od samego poczatku do ostatniej minuty miałam otwartą jadaczke z wrażenia. Oczywiscie nic pozytywnego, uświadomilam sobie jacy ludzie są beznadziejni   i zrobią wszystko dla pieniędzy. Jestem w szoku do tej chwili,nie mogę - straszne , nie powinni puszczać tego  w TV. Jak dla mnie jest to nieetyczne... co myślicie?
Being part of something special makes you special

Rami

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 9
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Beyonce Polska
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2013, 22:26:18 »
Jak już zobaczyłem plakat na mieście to na samą myśl mi się odechciało. Kolejny serial MTV, który ma za zadanie "odmóżdżać" ludzi... Mam nadzieję, że będzie tego tylko jeden sezon :)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Listopad 2013, 22:42:01 »
Widziałem kilka materiałów wideo jeszcze przed emisją pierwszego odcinka. Cóż, program typowy dla obecnej ramówki MTV, czyli wielki shit. Twarze mało ciekawe. Oceniając po wyglądzie to jako tako trzyma się Paweł (ten Włoch) i ta laska blondynka co siedzi obok niego (ta w czerwonych szpilkach). Nie mam zamiaru oglądać tego typu produkcji bo to tylko strata czasu - dla mnie.

To czy program jest etyczny czy nie toć od razu na pierwszy rzut oka widać. Zwykły burdel i nic więcej. Niby to jest grupa reprezentująca przeciętnego Polaka w ich wieku, gdzie w głowie tylko imprezy. śmiech na sali.
Do you want more?


Zyla77

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Listopad 2013, 09:54:45 »
Jak dla mnie to dramat , jak słucham tych ludzi to ręce opadają. Nie podoba mi się i wcale mi się nie chce tego oglądać. Widać jak człowiek potrafi się poniżyć dla sławy i pieniędzy.

Ntalia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Listopad 2013, 08:55:44 »
Jak dla mnie to dramat , jak słucham tych ludzi to ręce opadają. Nie podoba mi się i wcale mi się nie chce tego oglądać. Widać jak człowiek potrafi się poniżyć dla sławy i pieniędzy.

Dokładnie. Czasem zastanawiam się czy śmiać się z ich głupoty czy załamać ręce i płakać. Ale szkoda mi mojego zdrowia.

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Listopad 2013, 09:40:02 »
to jest k... program k... zajebiści... k... no przecież k.... oni są zajebiści, prawda k...? - mnei jwiecje tak wyglądają dialogi w tym programie. Czyli poziom - dno, a nawej niżej niż dno.
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Santana

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 263
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Listopad 2013, 14:59:00 »
to jest k... program k... zajebiści... k... no przecież k.... oni są zajebiści, prawda k...? - mnei jwiecje tak wyglądają dialogi w tym programie. Czyli poziom - dno, a nawej niżej niż dno.


Dno i 3 metry mułu .
Being part of something special makes you special

Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Listopad 2013, 18:31:51 »
Gdyby jeszcze przekleństwa były spoko to uszedł by ten program. Niestety żyjemy w takim kraju gdzie dupa, wulgaryzmy i nagość się sprzedaje, nie oszukujmy się. Poziom tego czegoś jest tak niski, że brak skali. Nie rozumiem osób, które to oglądają a najbardziej tych co to stworzyli.

Liza

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • ALOHAFROMNOWHERE.COM
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Listopad 2013, 18:52:16 »
Nie wiem jak Wy, ale ja tam lubię się pośmiać z głupoty ludzkiej o 23 w niedzielę, lepsze to niż nauka ;-D
instagram.com | I live a life pretty similar to yours - used to go to school, hang with friends, and play sports.

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Listopad 2013, 20:24:08 »
Nie wiem jak Wy, ale ja tam lubię się pośmiać z głupoty ludzkiej o 23 w niedzielę, lepsze to niż nauka ;-D
Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #10 dnia: 24 Listopad 2013, 17:40:14 »
Nie wiem jak Wy, ale ja tam lubię się pośmiać z głupoty ludzkiej o 23 w niedzielę, lepsze to niż nauka ;-D
ja też, ale przez 2,3 minuty, potem mój mózg już tego nie trawi. Jedyna ekipa jaką ogladam i lubię oglądać to New Castle, choć oni też madrzy nie są, w szczególności Charlotte.
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Krejzii90

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Listopad 2013, 13:16:02 »
Proces odmóżdżania społeczeństwa trwa w najlepsze :( Chciałabym poznać ludzi którzy oglądają ten badziew

Kasorkin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Styczeń 2014, 11:07:26 »
Wytrzymałem przy tym serialu całe dwie minuty. Stwierdzono nudności i zawroty głowy. Pozdrawiam :)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Styczeń 2014, 20:47:02 »
W sumie po kilku ostatnich wyapdach na maisto mam dziwne wrażenie, że co niektórzy ludzie to się inspirują tym programem aż za bardzo...:/
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

xkacprie4U

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Styczeń 2014, 19:51:59 »
Dlaczego ludzie to oglądają, skoro wszyscy wiedzą, że to dno i pięć metrów mułu?

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Warsaw Shore
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Styczeń 2014, 19:51:59 »