Nasze zainteresowania > Sport

Polska a Euro 2012

<< < (12/14) > >>

Ellie:
Nie będę wymieniać porażek, ale jest kilka plusów :
- limitowane edycje słodyczy i innych rzeczy, np m&ms,
- nowe "drogi"

I chyba na tym skończę.

Lory:
Kolejny raz kiedy Polska jest totalnie nieprzygotowana i nieświadoma konsekwencji, ale przecież trzeba działać w myśl zasady "zastaw się, a postaw się"... Wszędzie będzie pełno śmieci, centralne miasta już teraz są nieprzejezdne, ale przecież musi być Euro. I jeszcze doprowadzająca mnie do szału mentalność polskich kibiców, którzy dopatrują się w tym symboliki pokroju starożytnych igrzysk, a skończy się tak, że będą wyśpiewywać te swoje pożałowania godne piosenki pod cudzymi oknami.
Polska się zbłaźni totalnie.

Tak swoją drogą z innej paki - wczoraj w komentarzach na justjaredzie pod zdjęciem Orlando, Mirandy i ich synka, wyczytałam, że Europa jest rajem dla pedofilów, ponieważ pozwalamy małym dzieciom chodzić nago po plaży. Wolę nie myśleć o tym, co przeczytam o Polsce po Euro :D

Kailee:
Jeszcze ponad trzy godziny do meczu otwarcia, Polska - Grecja :') Jak myślicie, kto wygra? Ja już się nie mogę doczekać. Jest wspaniała atmosfera, mimo że Warszawa sparaliżowana.

claire:
1:0 dla Polski ; )

Marleejova:

--- Cytat: Zuzolinda w 05 Maj 2012, 14:11:15 ---
--- Cytat: Kailee w 05 Maj 2012, 13:58:43 ---
--- Cytat: Zuzolinda w 05 Maj 2012, 13:49:55 ---
--- Cytat: Kailee w 05 Maj 2012, 13:46:58 ---Poczekajcie, ja już nie ogarniam. Ta piosenka ma być jedynie taką przyśpiewką kibiców, te piosenki będą śpiewane na stadionach wraz z piosenkami które zajęły drugie i trzecie miejsce, a oficjalnym hymnem Euro 2012 wybranym przez UEFA jest piosenka "Endless Summer" wykonywana przez Oceanę. To tą piosenkę już puszczają w radiu, kokokoko euro spoko nie będą puszczać.. Chyba, że już puszczają  ???

--- Koniec cytatu ---
Bo to Koko Euro Spoko to ma być chyba hymn naszej reprezentacji, a nie całych mistrzostw. Będzie to ponoć śpiewane przed meczami, w których grać będzie Polska.

--- Koniec cytatu ---
No właśnie napisałam, że Koko Euro Spoko będzie śpiewane na stadionach. ;D To jest tak pogmatwane że nie wiadomo co a kibice i tak będą śpiewać to co chcą. Zresztą, ja już na prawdę nic z tego nie rozumiem  ???

--- Koniec cytatu ---
Ale właśnie to Koko nie ma być tylko przyśpiewką, tak mi się wydaje. Ten cały zespół ma chyba to śpiewać przed każdym meczem Polski...

--- Koniec cytatu ---

koko nie będzie. ; d oficjalnie piosenka Libera będzie naszym hymnem.. a co do meczów to z Rosją przeje*iemy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej