Nasze zainteresowania > Sport

Polska a Euro 2012

<< < (11/14) > >>

Mats_Deds:

--- Cytat: Shaverce w 04 Maj 2012, 09:47:07 ---
--- Cytat: Lilianne. w 03 Maj 2012, 22:42:22 ---Ze mną jest chyba gorzej, bo nawet zaczyna mi się ta piosenka podobać! :D koko, koko euro spoko piłka leci hen wysoko, :)
o boże, tragedia.  :P

--- Koniec cytatu ---

ja cały czas nucę koko koko euro spoko piłka leci hen wysoko śmiejąc się przy tym jak idiotka xD Głupie, ale wpada w ucho ;P

choć nadal uważam, że wybierając tę piosenkę Polska była chyba naćpana i dlatego smsowała xd

--- Koniec cytatu ---

Zuzolinda:

--- Cytat: Kailee w 05 Maj 2012, 13:46:58 ---Poczekajcie, ja już nie ogarniam. Ta piosenka ma być jedynie taką przyśpiewką kibiców, te piosenki będą śpiewane na stadionach wraz z piosenkami które zajęły drugie i trzecie miejsce, a oficjalnym hymnem Euro 2012 wybranym przez UEFA jest piosenka "Endless Summer" wykonywana przez Oceanę. To tą piosenkę już puszczają w radiu, kokokoko euro spoko nie będą puszczać.. Chyba, że już puszczają  ???

--- Koniec cytatu ---
Bo to Koko Euro Spoko to ma być chyba hymn naszej reprezentacji, a nie całych mistrzostw. Będzie to ponoć śpiewane przed meczami, w których grać będzie Polska.

Kailee:

--- Cytat: Zuzolinda w 05 Maj 2012, 13:49:55 ---
--- Cytat: Kailee w 05 Maj 2012, 13:46:58 ---Poczekajcie, ja już nie ogarniam. Ta piosenka ma być jedynie taką przyśpiewką kibiców, te piosenki będą śpiewane na stadionach wraz z piosenkami które zajęły drugie i trzecie miejsce, a oficjalnym hymnem Euro 2012 wybranym przez UEFA jest piosenka "Endless Summer" wykonywana przez Oceanę. To tą piosenkę już puszczają w radiu, kokokoko euro spoko nie będą puszczać.. Chyba, że już puszczają  ???

--- Koniec cytatu ---
Bo to Koko Euro Spoko to ma być chyba hymn naszej reprezentacji, a nie całych mistrzostw. Będzie to ponoć śpiewane przed meczami, w których grać będzie Polska.

--- Koniec cytatu ---
No właśnie napisałam, że Koko Euro Spoko będzie śpiewane na stadionach. ;D To jest tak pogmatwane że nie wiadomo co a kibice i tak będą śpiewać to co chcą. Zresztą, ja już na prawdę nic z tego nie rozumiem  ???

Zuzolinda:

--- Cytat: Kailee w 05 Maj 2012, 13:58:43 ---

--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---
No właśnie napisałam, że Koko Euro Spoko będzie śpiewane na stadionach. ;D To jest tak pogmatwane że nie wiadomo co a kibice i tak będą śpiewać to co chcą. Zresztą, ja już na prawdę nic z tego nie rozumiem  ???

--- Koniec cytatu ---
Ale właśnie to Koko nie ma być tylko przyśpiewką, tak mi się wydaje. Ten cały zespół ma chyba to śpiewać przed każdym meczem Polski...

Bartel:

--- Cytat: Zuzolinda w 05 Maj 2012, 14:11:15 ---
--- Cytat: Kailee w 05 Maj 2012, 13:58:43 ---

--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---

--- Koniec cytatu ---
Ale właśnie to Koko nie ma być tylko przyśpiewką, tak mi się wydaje. Ten cały zespół ma chyba to śpiewać przed każdym meczem Polski...

--- Koniec cytatu ---
Dobrze że polska i tak odpadnie szybko xD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej