Nasze zainteresowania > Sport

Polska a Euro 2012

<< < (10/14) > >>

Lilianne.:
Dokładnie. :D Ale ja też to nucę, nieźle wpada w ucho, haha. :D wszyscy razem zaśpiewajmy, naszym doping dajmy! :)

PA_BLO:

--- Cytat: Nadie. w 03 Maj 2012, 20:39:32 ---My to jak zawsze skazani na jakąś porażkę xD Nie mogę się wręcz doczekać aż nas cudzoziemcy wyśmieją jakie my im Euro stworzyliśmy. Nie dość, że drogi nie są skończone, bo nie chciało im się tego robić wcześniej jak należy, to teraz łeb na szyję będą z tym zapieprzać nocą i dniem, żeby to skończyć. Jestem tym wręcz załamana.

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie

Kalleye:
Koko koko euro spoko, a na stadion Polacy wjadą ciągnikiem - tak by było klimatyczne ;-)

Zuzolinda:

--- Cytat: Kalleye w 05 Maj 2012, 00:33:09 ---Koko koko euro spoko, a na stadion Polacy wjadą ciągnikiem - tak by było klimatyczne ;-)

--- Koniec cytatu ---
I będą orać murawę, żeby wyglądało, jakby taka miała być xD

Kailee:
Poczekajcie, ja już nie ogarniam. Ta piosenka ma być jedynie taką przyśpiewką kibiców, te piosenki będą śpiewane na stadionach wraz z piosenkami które zajęły drugie i trzecie miejsce, a oficjalnym hymnem Euro 2012 wybranym przez UEFA jest piosenka "Endless Summer" wykonywana przez Oceanę. To tą piosenkę już puszczają w radiu, kokokoko euro spoko nie będą puszczać.. Chyba, że już puszczają  ???

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej