Nasze zainteresowania > Sport

Polska a Euro 2012

<< < (9/14) > >>

Zuzolinda:

--- Cytat: Lilianne. w 03 Maj 2012, 13:28:53 ---A widzieliście jaka piosenka wygrała, żeby wspierać drużynę Polski? <hahaha>
TRAGEDIA!

Polska się do wszystkiego pcha i gówno z tego jest potem. -.-

--- Koniec cytatu ---
Dokładnie. Ktoś gdzieś rzucił cenną uwagę - polskiej drużynie być może uda się wygrać jakiś mecz, bo przeciwnicy będą się tarzać ze śmiechu po usłyszeniu hymnu naszej reprezentacji... Koko Euro Spoko, żenada -.-

Nadie.:
My to jak zawsze skazani na jakąś porażkę xD Nie mogę się wręcz doczekać aż nas cudzoziemcy wyśmieją jakie my im Euro stworzyliśmy. Nie dość, że drogi nie są skończone, bo nie chciało im się tego robić wcześniej jak należy, to teraz łeb na szyję będą z tym zapieprzać nocą i dniem, żeby to skończyć. Jestem tym wręcz załamana.

Adrilla:
ale i tak wsómie mamy lepiej niz na Ukrainie ... ale tym hymnem na prawde przegieli

Lilianne.:
Ze mną jest chyba gorzej, bo nawet zaczyna mi się ta piosenka podobać! :D koko, koko euro spoko piłka leci hen wysoko, :)
o boże, tragedia.  :P

Shaverce:

--- Cytat: Lilianne. w 03 Maj 2012, 22:42:22 ---Ze mną jest chyba gorzej, bo nawet zaczyna mi się ta piosenka podobać! :D koko, koko euro spoko piłka leci hen wysoko, :)
o boże, tragedia.  :P

--- Koniec cytatu ---

ja cały czas nucę koko koko euro spoko piłka leci hen wysoko śmiejąc się przy tym jak idiotka xD Głupie, ale wpada w ucho ;P

choć nadal uważam, że wybierając tę piosenkę Polska była chyba naćpana i dlatego smsowała xd

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej