Nasze zainteresowania > Sport

NEWS: Wydarzenia sportowe

<< < (2/3) > >>

Skye:

--- Cytat: Lea w 31 Marzec 2013, 12:13:57 ---Mnie wkurza, że w swoich zagranicznych klubach potrafią grać, zdobywać golę, a jak mają reprezentować nasz kraj to w piłkę nie potrafią grać  :(  ale z drugiej strony tak rzadko ze sobą grają polacy, więc jak mają się zgrać ?

--- Koniec cytatu ---
Hmmm. zauważ jak u nas często wygląda gra: pomoc rzuca piłkę (zazwyczaj na oślep;]) do Błaszczykowskiego bądź Lewandowskiego i oni mają sobie sami radzić... I pogadane.
Porównując to np. z meczami Borussi, którą  ogólnie od lat szanuję (nie jestem fanem w  styl BD 100%, ale  lubię na nich popatrzeć;-)) - moim zdaniem tam jest lepsza dynamika gry. U nas w kadrze często ktoś przejmuje piłkę i dosłownie staje w miejscu i zastanawia się co teraz zrobić; może podam do Obraniaka?A nie, oddam piłkę Borucowi, niech wykopie.  WTF. Zawodnicy może są światowi,ale nie zgrani.


Zmieniając temat (na chwilę;)) - jest tu ktoś kto jest fanem tenisa ziemnego ?:>

LiskaLiz:
mecze ekstraklasy oglądam. za reprezentacją jestem całym sercem ale niestety za często nas pogrążają. nigdy nie mieliśmy silnej drużyny ale teraz co odwalają to kpina. jestem fanką - tak - ale niestety coraz częściej oglądając mecze jestem zawiedziona ich grą.

fanką tenisa nie jestem. nawet nie znam tenisistów oprócz Radwańskiej - nie mój sport :)

k9890:
Ja tam jakoś nie lubię piłki kopanej. Wolę za to sporty walki. Z ostatnich wydarzeń wypada wspomnieć o zwycięstwie Artura Szpilki. No i już tylko tydzień pozostał do gali MMA Attack 3

denotaj:
Ale jakie zwycięstwo Szpilki ? Bidenko doznał kontuzji lub po prostu przyjechał na walkę już kontuzjowany. W USA ta walka została by uznana za nieodbytą, ale nie w Polsce.

Szkoda, że nie ma żadnej porządnej federacji w boksie, która mogłaby poskładać ten bałagan.

yrokez44:
Najważniejsze wydarzenie sportowe w ostatnim czasie to oczywiście finał LM.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej