Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Madney ART  (Przeczytany 7261 razy)

Przemek

  • Gość
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Marzec 2013, 15:05:00 »
Sorry, mały zawias :) Nie doczytałem już tego :D

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Marzec 2013, 15:26:20 »
No styl mega podobny do Aishy. (Btw. ciekawe tko był z tym poysłem pierwszy, Aisha czy http://justinworld.net/? ;))
Pomijając fakt podobnego stylu, to moim zdaniem wykonanie ładne:)

Jak już tak porównałaś.. To grafika Aishy jest o niebo lepiej wykonana niż na JW.net.

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Marzec 2013, 17:03:43 »
Zgodzę się ja nienawidze jak "Pokemony Forumowe" kradną pomysły. Ktoś wyrobił sobię styl i robi swoje oryginalne prace a wchodzę w temat na forum patrzę i co? Praca prawie identycznie wykonana... Jak dla mnie to świadczy tylko o dobrym grafiku. Jak ktoś wyznacza nowy styl to jest dobrym grafikiem. Ja sądzę że na tym forum brak kreatywności. Czemu nikt nie poszuka superowych skryptów by strona zadziwiała każdy wałkuje to samo.

Jeśli ktoś ździera styl z kogoś dla mnie to nie grafik tylko kopia... Przepraszam ale mam już takie zdanie. To tak jak sobie wymyślisz coś mega ciekawego na przykład tło na fixie a do tego oryginalny przezroczysty flash a ktoś użyje twojego pomysłu potem wychodzi na to że jedna z osób kopiuje... Nie podoba mi się i apeluje po tysięcznym razie bądzcie kreatywni wchodzcie na zagraniczne pracę na deviantarcie inspirujcie się, nie zdzierajcie a to że zrobiliście coś sami da wam satysfakcje. Dzięki! A co do pracy to:

0 oryginalności, słabo wykonana, nie widoczna (na moim ekranie), czarny kolor w nagłówku wydaje się brudzić ten nagłówek...

Ramki mega okrojone od Aishy:
--->


Madney

  • Gość
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Marzec 2013, 18:37:22 »
Po pierwsze to nie jest moja praca ;) Ktoś tu trochę oszalał - to praca mojej kuzynki która ze mną pisze na stronie, a właściwie pisała. Więc ja nie podpisuje się pod tą pracą.

Ale jeśli nawinął się temat - to chyba ramki w takim stylu nie były wytworem wyobraźni Aishy, tylko ktoś je wcześniej zapoczątkował.. wiec nie widzę żadnej zbieżności. Poza tym praca różni się od pracy Aishy - fakt, podobny styl. A przepraszam bardzo czy 90% grafików tu nie wykonuje grafiki "zapoczątkowanej" przez Ally, Sweet? - ale nie taka grafika jest okej, już się przyjęło że może być. A jak ktoś zrobi w stylu podobnego do innego grafika to już zbrodnia? Ludzie, przejrzyjcie na oczy.

I jeszcze raz powtarzam, praca nie mojego autorstwa ;)
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2013, 18:39:12 wysłana przez Madney »

Rami

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 9
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Beyonce Polska
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Marzec 2013, 18:51:29 »
Zgodzę się ja nienawidze jak "Pokemony Forumowe" kradną pomysły. Ktoś wyrobił sobię styl i robi swoje oryginalne prace a wchodzę w temat na forum patrzę i co? Praca prawie identycznie wykonana... Jak dla mnie to świadczy tylko o dobrym grafiku. Jak ktoś wyznacza nowy styl to jest dobrym grafikiem. Ja sądzę że na tym forum brak kreatywności. Czemu nikt nie poszuka superowych skryptów by strona zadziwiała każdy wałkuje to samo.

Jeśli ktoś ździera styl z kogoś dla mnie to nie grafik tylko kopia... Przepraszam ale mam już takie zdanie. To tak jak sobie wymyślisz coś mega ciekawego na przykład tło na fixie a do tego oryginalny przezroczysty flash a ktoś użyje twojego pomysłu potem wychodzi na to że jedna z osób kopiuje... Nie podoba mi się i apeluje po tysięcznym razie bądzcie kreatywni wchodzcie na zagraniczne pracę na deviantarcie inspirujcie się, nie zdzierajcie a to że zrobiliście coś sami da wam satysfakcje. Dzięki!

święta prawda, 90% stron na FS.pl jest takich samych, jakby były jednego artysty...

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Marzec 2013, 20:37:23 »
Aha czyli jak każdy robi to znaczy że to powinno tak być? - Dla mnie dziwne wytłumaczenie że kuzynka robiła jak jesteś pod grafiką podpisana... Poza tym ten szablon i tak jest porażką nic tam nie widać (na moim ekranie).

I tak jest na F-S że ktoś zrobi i ktoś też musi. Jak nie kradną to zżynają pomysły...


Aisha

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 428
  • Reputacja: 4
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • OneDirection.pl
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Marzec 2013, 21:06:29 »
@Skye, akurat tej strony o Justinie nigdy przenigdy nie widziałam wcześniej, od samego początku mówiłam, że raczej inspirowałam się pracami Emki/Twisty, no ale mniejsza z tym :)

Co do ramek to w sumie nie wiem kto je zapoczątkował, trudno jest w tym momencie ocenić. Nawiązując do tego co napisał Camille i co ja sama już kiedyś pisałam tutaj na forum: wszystko sprowadza się do jednego, czyli do kopiarstwa. Większość prac z forum są kopiami szablonów Ally bądź Sweet. Ten styl się przyjął, każdy chce tworzyć tak jak one, bo to przynosi zysk. Tylko po co Wam to? O wiele lepiej spróbować zobić coś samemu. Raz nie wyjdzie, drugi raz nie wyjdzie, ale dzięki temu ćwiczymy i w końcu się uda! (Trochę dziwnie, że piszę to ja, bo często sama się przyznaję, że podglądałam czyjeś prace. Ale przynajmniej się do tego przyznaję, bo po co kłamać? Wszyscy i tak widzą jak jest. Poza tym nie jestem jakimś mistrzem grafiki i długo nim nie będę. Robię to głównie dla siebie i cały czas się uczę, próbuję znaleźć własny styl.) W zasadzie na jaką stronę nie wejdziemy to widzimy to samo: ikona wpisu, śliczny nagłówek i sidebar z takimi samymi stylami. W 99% zanim nie zajrzę w statystyki strony to nie wiem kto robił ten szablon... I to wciąż NIE jest w porządku, ale co mamy zrobić? Jest wiele osób, które rejestrują się na forum tylko po to, żeby pobrać psd od szablonu, czcionki, html i otowrzyć super stronkę, którą po tygodniu i tak zamknie. Pamiętacie co było z psd'sem Bartela? Jak ktoś przerobił sobie szablon i ustawił na onecie, a potem jeszcze twierdził, że sam wszystko robił? Próbowaliśmy z tym walczyć, nie pomogło. Nie można komuś zakazać tworzyć w takim czy innym stylu, chodzi tylko o to czy to sprawia Wam samym satysfakcję. Zerżnięcie czyjegoś pomysłu, zarobienie pieniędzy, zero kreatywności. Chodzi tylko i wyłącznie o to.

To się nie odnosi tylko do Deds czy kogokolwiek innego. To się odnosi do wszystkich, również do mnie. Tyle w tym temacie.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2013, 21:09:42 wysłana przez Aisha »


2nd july 2014 :: 10th june 2015 :: 14th november 2015

one direction + deviantART + twitter

Rami

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 9
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Beyonce Polska
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Marzec 2013, 21:58:46 »
Też prawda, jak patrzę na strony to dosłownie kilka przoduje w pracach, a reszta to "to samo" z innymi kolorami itd. Fajnie jest wejść na stronę i zobaczyć "coś nowego" co się ze sobą łączy i aż miło się wraca. Z kodowanie nigdy mi nie szło, ale dzięki Bartelowi jakoś dopasowuję szablony i credit daję, bo tak powinno być. Fajnie jest, gdy ktoś jak robi szablon to mógłby dodać, że zainspirowany tą i tą stroną. Ostatnio wolę odwiedzać zagraniczne strony, bo jakoś lepiej się na nich czuję...

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Marzec 2013, 15:58:33 »
@Aisha znów wyszłam na złośliwą, sorrka, nie chciałam:( To było takie pytanie od tak;p
Co do Twojej przemowy to się zgadzam:) Ważne by być sobą i nie patrzeć na innych.  Ale wydaje mi się, że jest nadzieja - coraz więcej ludzi chce  na swojej stronie takie szablony jak Twoje czy Evana lub Kamila:)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Madney

  • Gość
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Marzec 2013, 16:17:27 »
Czy tego niebieskiego znaczka - płci to nie widać @Camille? czy co. Praca nie jest wykonana przeze mnie a przez Deds - ktoś po prostu mnie z nią pomylił. Wszystkie prace Deds były w stylu powielanym przez większość tutaj.. teraz postanowiła zrobić coś inaczej podobnego do Aishy.. a niektórzy znów zaczynają to samo.. jak by dane rzeczy były podpisane przez kogoś.. jak jakieś zwierzaki na mięso. I nikt inny już nie może go dotknąć. Trochę paranoja, każdy się rozwija.. próbuje nowych rzeczy czyż nie tak? @Camille przypomnij sobie swoje pierwsze prace.. zanim "ODKRYŁEŚ SWÓJ STYL" - coś śmierdzi z niego Skye + Evanem (stare laye!) .. i daj trochę na wstrzymanie.

Co do koloru czcionek (w sidebarze) itp. To już raczej koder odpowiada.

Co do moich praca - niedługo coś nowego online będzie ;)

POWYŻSZA PRACA NA LEA-MICHELE.PL  NIE JEST MOJEGO AUTORSTWA
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec 2013, 16:47:46 wysłana przez Madney »

Mojito

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
    • LMFAO
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Marzec 2013, 16:42:18 »
Trochę paranoja, każdy się rozwija.. próbuje nowych rzeczy czyż nie tak? @Camille przypomnij sobie swoje pierwsze prace.. zanim "ODKRYŁEŚ SWÓJ STYL" - coś śmierdzi z niego Skye + Evanem (stare laye!) .. i daj trochę na wstrzymanie.
Coś w tym jest:P  Kamil jesteś spoko ,ale zauważ, że Ty zawsze tutaj jakąś burzę wywołujesz a sam święty nie jesteś (bo nikt nie jest haha;-))

Ostatnio wolę odwiedzać zagraniczne strony, bo jakoś lepiej się na nich czuję...
Mi ostatnio bardzo spodobał się styl zagranicznych pt. "minimalistyka", czyli coś co od dawna robi Evan:D


Ja tam rozumiem jak ktoś sobie robi prace takie inspirowane na kimś (tak baaardzo inspirowane), ale np. jak ich nie publikuje jako prace na sprzedaż czy do użycia na stronę to ok. Ale chyba często od tego się zaczyna, że ktoś powiela czyjś styl i za chwile uważa, że to jego własny styl. Nie mówię, że tak jest w przypadku Madney, tylko ogólnie. Dobra nie robię offtopa.

Ogółem praca Madney mi się podoba, tlyko, że ciężko jest stwierdzić czy to praca Madney czy Aishy:)
  reminds me of you ♥
   Pixie Lott ♥ LMFAO ♥  Nina Dobrev ♥  Gossip Girl ♥ TVD


Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Marzec 2013, 17:01:08 »
Pozwolicie sobie,że wypowiem się w powyżej sprawie. Znam obie osoby Deds oraz Madney i muszę przyznać,że mają bardzo podobny styl, ale to nie znaczy,że trzeba od razu osądzać. Co wy chcecie zbawiać świat? Chyba Wam się nie uda, każdy prawie robi takie same prace. Czy zamówię u Sweet czy u wwG to w ich pracach jest bardzo dużo podobnych elementów. Ale zastanawia mnie jedno, czemu nie rzucicie się do nich z pretensjami? Najłatwiej oceniać osoby, które odnoszą sukces w krótkich czasie. z Mandey i Deds mam kontakt przez komunikator GG.  Deds - dziewczyna pochodzi z onetu, ale widać,że ma talent . Madney - chłopakowi naprawdę zależy, przykłada się do każdej pracy, dopracowuje każdy element. I jeśli czegoś potrzebuję mogę do niego śmiało napisać. Nie jak niektórzy piszą w naszym czacie,że potrzebują pomocy, a połowa osób to olewa. To jest moje zdanie w tej sprawie. Nie oceniajcie, bo sami nie jesteście lepsi. Możecie teraz sypać na mnie hejtami.
 
« Ostatnia zmiana: 27 Marzec 2013, 17:04:21 wysłana przez Karen »
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Amy

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • fb.com/DouxDesign
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Marzec 2013, 17:03:42 »
Ogółem praca Madney mi się podoba, tlyko, że ciężko jest stwierdzić czy to praca Madney czy Aishy:)
Przecież on cały czas mówi, że to nie jego praca tylko Deds, a wy w kółko, że to jego... ( XD )




Madney

  • Gość
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Marzec 2013, 17:06:03 »
Ogółem praca Madney mi się podoba, tlyko, że ciężko jest stwierdzić czy to praca Madney czy Aishy:)
Przecież on cały czas mówi, że to nie jego praca tylko Deds, a wy w kółko, że to jego... ( XD )
Aż napisałem czerwonym kolorem bo chyba niezauważalne to jest ;)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Madney ART
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Marzec 2013, 17:10:56 »
Ogółem praca Madney mi się podoba, tlyko, że ciężko jest stwierdzić czy to praca Madney czy Aishy:)
Przecież on cały czas mówi, że to nie jego praca tylko Deds, a wy w kółko, że to jego... ( XD )
Aż napisałem czerwonym kolorem bo chyba niezauważalne to jest ;)
Ja juz powoli nie wiem kto co zrobił i kto co powiedział ,wybaczcie, nie nadążam, haha;-)
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Madney ART
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Marzec 2013, 17:10:56 »