Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów  (Przeczytany 38817 razy)

Bee

  • Gość
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #255 dnia: 11 Maj 2012, 20:03:30 »
ja też nie mogę się pozbierać *.*
najlepszy odcinek!
nie przeżyję do 4 serii -,-
kiedy w ogóle 4 seria? oO

we wrześniu

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #256 dnia: 11 Maj 2012, 20:06:26 »
We wrześniu? To nie jest jeszcze tak źle. Myślałem, że koniec października lub początek listopada. Muszę znaleźć coś nowego co będę oglądał w przerwie oczekując na 4 serię TVD. Polecacie coś?
Do you want more?


V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #257 dnia: 11 Maj 2012, 20:09:47 »
We wrześniu? To nie jest jeszcze tak źle. Myślałem, że koniec października lub początek listopada. Muszę znaleźć coś nowego co będę oglądał w przerwie oczekując na 4 serię TVD. Polecacie coś?

Pretty Little Liars od 5 czerwca :D

Sweetkowa

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 5
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • MileyRayCyrus
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #258 dnia: 12 Maj 2012, 09:12:17 »
ja też nie mogę się pozbierać *.*
najlepszy odcinek!
nie przeżyję do 4 serii -,-
kiedy w ogóle 4 seria? oO

Niestety dopiero gdzieś we wrześniu. Ja płakałam pod koniec odcinka.. ten wypadek został przedstawiony świetnie! Brawa dla aktorów! A te łzy w oczach Stefana jak ją wyciągnął z tej wody :'( Eozmowa Eleny z Damonem przez telefon w samochodzie mnie tak samo wzruszyła.. cieszę się, że wybrała Stefana, bo jestem całym sercem Team Stelena, ale szkoda mi się zrobiło Damona, biedak został sam w chwili, w której Alaric mógł go nawet zabić.

No i ja się pytam, czemu zabraliście mi Klausa!? Klaus w ciele Tylera to już nie to samo. KLAUSOWSKI AKCENT [ * ]
♥ Love does that, it changes us...

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #259 dnia: 12 Maj 2012, 11:12:27 »
A jak myślicie co dzieje się z Tylerem skoro Klaus jest w jego ciele? Bo coś nie mogę uwierzyć w to, że nie żyje.
Do you want more?


Nadie.

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 807
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #260 dnia: 12 Maj 2012, 11:50:50 »
ja też nie mogę się pozbierać *.*
najlepszy odcinek!
nie przeżyję do 4 serii -,-
kiedy w ogóle 4 seria? oO

Niestety dopiero gdzieś we wrześniu. Ja płakałam pod koniec odcinka.. ten wypadek został przedstawiony świetnie! Brawa dla aktorów! A te łzy w oczach Stefana jak ją wyciągnął z tej wody :'( Eozmowa Eleny z Damonem przez telefon w samochodzie mnie tak samo wzruszyła.. cieszę się, że wybrała Stefana, bo jestem całym sercem Team Stelena, ale szkoda mi się zrobiło Damona, biedak został sam w chwili, w której Alaric mógł go nawet zabić.

No i ja się pytam, czemu zabraliście mi Klausa!? Klaus w ciele Tylera to już nie to samo. KLAUSOWSKI AKCENT [ * ]

DOKŁADNIE ♥ Będę tęsknić za Morganem, bardzo dobry aktor.

A jak myślicie co dzieje się z Tylerem skoro Klaus jest w jego ciele? Bo coś nie mogę uwierzyć w to, że nie żyje.

Bonnie by chyba na to nie pozwoliła.. Zraniłaby Caroline w ten sposób.

Bee

  • Gość
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #261 dnia: 12 Maj 2012, 13:14:28 »
A jak myślicie co dzieje się z Tylerem skoro Klaus jest w jego ciele? Bo coś nie mogę uwierzyć w to, że nie żyje.

i tu mi się też nasuwa pytanie co się działo z Rebeką, gdy w jej ciele była Esther? Wgl. ta cała klausowska rodzina jest mega!

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #262 dnia: 12 Maj 2012, 14:20:38 »
Ja tak samo ryczałam przez pół odcinka.Te sceny w wodzie... matko święta, genialne.I nie rozumiem o co chodzi z tym wszystkim co zrobiła Bonnie, dlaczego Klaus jest w ciele Tylera? Co do Eleny wampira.. to jeszcze nie wiadomo czy będzie wampirem przecież.Zależy czy zgodzi się dokończyć przemianę i kogoś zabije, a nie sądzę żeby się na to zgodziła.I cieszę się, że Elena wybrała Stefana.

Alison

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 295
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #263 dnia: 12 Maj 2012, 18:27:51 »
Ja tak samo ryczałam przez pół odcinka.Te sceny w wodzie... matko święta, genialne. I cieszę się, że Elena wybrała Stefana.

I nie rozumiem o co chodzi z tym wszystkim co zrobiła Bonnie, dlaczego Klaus jest w ciele Tylera?

No bo gdyby Klaus umarłby to razem z nim zginęłoby wiele osób jak Stefan, Damon czy Caroline

Blake ♥ Rihanna ♥ Nicki Minaj

Wykonuję zamówienia ;D http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,3028.msg47363/boardseen.html#new

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #264 dnia: 12 Maj 2012, 19:09:14 »
A jak myślicie co dzieje się z Tylerem skoro Klaus jest w jego ciele? Bo coś nie mogę uwierzyć w to, że nie żyje.
i tu mi się też nasuwa pytanie co się działo z Rebeką, gdy w jej ciele była Esther? Wgl. ta cała klausowska rodzina jest mega!
Owszem, pierwotni są mega ;) Skoro Esther była w ciele córki i później Rebekah sobie nadal żyła to w takim razie i Tyler musi gdzieś być zawieszony w przestrzeni i później powróci do swojego ciała. Ale podstępnie to zrobili bo Klaus kocha Caroline i widać że on też nie jest jej obojętny. Dlatego duszę Klausa tchnęli w ciało Tylera którego kocha Caroline i póki co dziewczyna może nie być świadoma tego z kim się spotyka. Wow.
Do you want more?


Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #265 dnia: 14 Maj 2012, 00:11:37 »
jeju szok ten odcinek był mega. szkoda tylko że Elena już nie będzie człowiekiem tylko wampirem ;) ale jestem tak ciekawa 4 sezonu, aż doczekać się nie umiem ;) boże a czemu Taylera już nie ma, przecież Klaus jest taki wredny ;/ ach nie podoba mi się to że Klaus jest w ciele Taylera ;/ choć jak Klaus by zginął to i wszystkie wampiry, to też by było do dupy... ach jestem myślami przy czekaniu na wrzesień i nowe odcinki ;)

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Avery

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 527
  • Reputacja: 18
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #266 dnia: 14 Maj 2012, 21:26:14 »
A jak myślicie co dzieje się z Tylerem skoro Klaus jest w jego ciele? Bo coś nie mogę uwierzyć w to, że nie żyje.
i tu mi się też nasuwa pytanie co się działo z Rebeką, gdy w jej ciele była Esther? Wgl. ta cała klausowska rodzina jest mega!
Owszem, pierwotni są mega ;) Skoro Esther była w ciele córki i później Rebekah sobie nadal żyła to w takim razie i Tyler musi gdzieś być zawieszony w przestrzeni i później powróci do swojego ciała. Ale podstępnie to zrobili bo Klaus kocha Caroline i widać że on też nie jest jej obojętny. Dlatego duszę Klausa tchnęli w ciało Tylera którego kocha Caroline i póki co dziewczyna może nie być świadoma tego z kim się spotyka. Wow.

Tayler będzie żył. Wystarczy sobie przypomnieć to samo zaklęcie na Klausie i Alaricu. :)

Ellie

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 662
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #267 dnia: 14 Maj 2012, 21:36:36 »
Na pewno Elena nie bedzie wampirem, zawsze jest jakiś haczyk :D

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #268 dnia: 15 Maj 2012, 11:18:58 »
Na pewno Elena nie bedzie wampirem, zawsze jest jakiś haczyk :D
wątpie...pamiętasz w Zmierzchu tez tak było i w koncu w 4 czesci Bella została zamieniona w wampira ;)

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Kalleye

  • Gość
Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #269 dnia: 15 Maj 2012, 14:04:18 »
Tyle co mi się tej dennej książki udało przeczytać to tam też autorka zrobiła ją wampajerem

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: The Vampire Diaries - Pamiętniki Wampirów
« Odpowiedź #269 dnia: 15 Maj 2012, 14:04:18 »