Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Prawo Agaty  (Przeczytany 7388 razy)

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Prawo Agaty
« dnia: 16 Kwiecień 2012, 17:44:50 »

Czasem w życiu dzieje się tak, że poukładana rzeczywistość potrafi runąć jak domek z kart. Podnieść się i spróbować zbudować misterny plan naprawy również nie jest zadaniem łatwym. Z takim wyzwaniem zmierzy się Agata Przybysz. Atrakcyjna prawniczka, główna bohaterka serialu „Prawo Agaty”

Stanąć oko w oko z nową rzeczywistością nie będzie ani łatwe, ani przyjemne. Po opanowaniu pierwszego szoku, Agata decyduje się skorzystać z propozycji przyjaciółki – Doroty (Daria Widawska). Wraz z nią i jej znajomym wynajmują lokal i zaczynają pracować na własną rękę. To zupełnie nowy teren dla Agaty. Sprawy, ludzie i problemy, z którymi się spotka, będą odbiegać od tych dotąd prowadzonych. Okaże się też, że zaniedbane przez Agatę obowiązki sądowe skutkują, delikatnie mówiąc, brakiem profesjonalizmu. Wrodzony urok mecenas Przybysz, zamiłowanie do niestandardowych zachowań, pracowitość i niewątpliwa inteligencja, pozwolą jej jednak szybko nadrobić braki.


W każdym z piętnastu odcinków „Prawa Agaty” poznacie nową, ciekawą, poruszającą, a czasem groteskową sprawę, której podejmie się kancelaria bohaterów serialu. Problemy ich klientów będą się często wiązać z tym, co aktualnie przeżywają prywatnie. A przed nimi m.in. zawirowania małżeńskie Doroty i jej męża Wojtka (Tomasz Karolak) oraz wyjątkowo gorący trójkąt zawodowo-emocjonalny: mecenas Agaty Przybysz, Dębskiego (Leszek Lichota) i jego życiowej partnerki, prokurator Marii Okońskiej (Małgorzata Kożuchowska).


Zapowiedziano już oficjalnie, że powstanie kolejny sezon:)
Uwielbiam to oglądać tak jak przepis na życie:) Moim zdaniem to i przepis to najlepsze seriale realizowane w TVN ever!
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Prawo Agaty
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Kwiecień 2012, 18:32:43 »
Uwielbiam ten serial, ostatnio TVN robi nawet spoko seriale. Na ten wyczekuję cały tydzień... i tak powinno być. Wszystkim, którzy nie oglądali polecam nadrobić online i zacząć oglądać na bieżąco, nie pożałujecie.

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Prawo Agaty
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Kwiecień 2012, 18:46:30 »
Uwielbiam ten serial, ostatnio TVN robi nawet spoko seriale. Na ten wyczekuję cały tydzień... i tak powinno być. Wszystkim, którzy nie oglądali polecam nadrobić online i zacząć oglądać na bieżąco, nie pożałujecie.
Przyznam,że dużym plusem TVNowskich seriali jest obsada, ale tym razem podoba mi się sama fabuła. Wiadomo trochę to naciągane, bo sprawy w sądzie polskim (i  zresztą nie tylko) toczą się latami, ale sympatyczny serialik.
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Bartel

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 770
  • Reputacja: 83
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Kukiczo.com
Odp: Prawo Agaty
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwiecień 2012, 19:01:00 »
Uwielbiam ten serial, ostatnio TVN robi nawet spoko seriale. Na ten wyczekuję cały tydzień... i tak powinno być. Wszystkim, którzy nie oglądali polecam nadrobić online i zacząć oglądać na bieżąco, nie pożałujecie.
Przyznam,że dużym plusem TVNowskich seriali jest obsada, ale tym razem podoba mi się sama fabuła. Wiadomo trochę to naciągane, bo sprawy w sądzie polskim (i  zresztą nie tylko) toczą się latami, ale sympatyczny serialik.

No ja też nie mogę z tego, jak gadają 'sprawa odroczona do jutra'... taaa jasne...

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: Prawo Agaty
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwiecień 2012, 22:33:20 »
fajnie się to ogląda           




kejtlin

  • Gość
Odp: Prawo Agaty
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwiecień 2012, 22:39:16 »
uwielbiam *__*

Karen

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Prawo Agaty
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Kwiecień 2012, 14:29:24 »
nie oglądałam, ani jednego odcinka szczerze mówiąc..
Wszystko siedzi w twojej głowie.

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Prawo Agaty
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Listopad 2012, 13:18:57 »
po zapowiedzi jaka widziałam, szykuje się dzisiaj fajny odcinek! :D
a tu jeszcze streszczenie z Telemagazynu:
Cytuj
Agata spotyka się z Hubertem. Nalega, by został świadkiem koronnym w sprawie Okońskiej. Tłumaczy mu, że to jedyny sposób, by śledztwo zostało umorzone. Tym samym Agata i jej wspólnicy będą bezpieczni. Chojecka, żona byłego klienta Agaty, zjawia się w kancelarii z propozycją założenia sprawy rozwodowej. Chojecki przebywa w więzieniu. Bartek prowadzi sprawę klientki Dębskiego przeciwko właścicielce biura matrymonialnego. Niebawem odkrywa, że pracownicy biura dopuszczali się oszustw.

~ SPOILER ~ wyczytałam na innych portalach, że: W finałowym, 13. odcinku drugiego sezonu “Prawa Agaty", Dorota (Daria Widawska) i Wojtek (Tomasz Karolak) zostaną rodzicami ślicznej córeczki. A Bartek (Michał Mikołajczak) wygra swoją pierwszą sprawę. Dojdzie też do kolejnego pocałunku między Agatą (Agnieszka Dygant) a Markiem (Leszek Lichota).
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Fanka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prawo Agaty
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Styczeń 2013, 10:33:09 »
Oglądałam wszystkie odcinki, reżyserowi film się udał. Podobno od wiosny mają iść dalsze części. Oby. Już nie mogę się doczekać.

Milady

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prawo Agaty
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Luty 2013, 14:27:06 »
Zaczelam oglądać ale jakoś mnie nie wciągło, wolałam Magde M :)

Fanka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Prawo Agaty
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Marzec 2013, 11:33:10 »
Nie... Magda M? - to był raczej serial dla grzecznych dzieci, a w "Prawo Agaty" sie dzieje, z tym,że o dziwo zawsze spada na czetery łapy jak kot . Serial jak dla mnie jest okey.Trochę naciągany, ale fajny.

Mojito

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 2
    • Zobacz profil
    • LMFAO
Odp: Prawo Agaty
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Marzec 2013, 19:24:54 »
Poza naciąganiem niektórych wątków, szczególnie tych z działaniem polskiego wymiaru sprawiedliwości to serial fajny.
Najbardziej jednak wkurzało mnie ostatnio te lokowanie produktu - t-mobile...to było aż żałosne.
  reminds me of you ♥
   Pixie Lott ♥ LMFAO ♥  Nina Dobrev ♥  Gossip Girl ♥ TVD


B△stille

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Odp: Prawo Agaty
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Kwiecień 2014, 21:19:25 »
Wolę jednak Suits  :-\

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Prawo Agaty
« Odpowiedź #12 dnia: 27 Kwiecień 2014, 21:19:25 »