Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Co lepiej kupić? :)  (Przeczytany 7473 razy)

Matthew

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 383
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Me
Co lepiej kupić? :)
« dnia: 16 Czerwiec 2014, 12:08:19 »
Mam taki mały problem , a mianowicie nie wiem co kupić :/  Nowy telefon czy Lustrzankę ?
Obecnie mam zwykłego Galaxy Ace, troche sie ścina i wgl.. a po wakacjach nowa szkoła więc warto raczej...
Mam również Aparat Cyfrowy NIKON ponad  12Mpix i X4 zoom,  ale niebawem więcej koncertów i różne akredytacje, dziennikarz z cyfrówką  ::)

I to i to jest dla mnie ważne  :-\ Co WY byście wybrali na moim miejscu? Myślę o pracy na wakacje więc może CUDEM kupiłbym to i to...
No ale co jako pierwszy wybór?

Telefon myślę Nokia Lumia 625 , a lustrzanka Nikon 20Mpix :)

Kliknij i przejdź na info o:

RIHANNA  Muzyka (ogólnie)



Matthew

Drew

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 235
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Zac Efron Polska
Odp: Co lepiej kupić? :)
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Czerwiec 2014, 17:46:04 »
Wydaje mi się, że lustrzanka. Bez telefonu idzie żyć, nowy możesz kupić sobie później.

“Everyone looks so much better when they smile.”
~ Jimmy Fallon



// Arrow // The Flash // Grey's Anatomy // Scandal // Agents of S.H.I.E.L.D. // Agent Carter // The Vampire Diaries // Daredevil // Gotham // House of Cards // Chicago P.D. // Once Upon a Time // Bones // New Girl // Baby Daddy // Dark Matter // Killjoys // Scorpion // Mr. Robot // Suits // The Originals // Modern Family //

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Co lepiej kupić? :)
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Czerwiec 2014, 20:46:29 »
Moim zdaniem zależy jaka jest wada Twojego obecnego telefonu. Jeśli zacina się i to często i bywa bardzo uciążliwe - to lepiej zainwestować w nowy. Co Ci z lustrzanki skoro nie będziesz miał  przez co się kontaktować. A jeśli uważasz, że telefon podziała Ci jeszcze kilka miesięcy to inwestuj w aparat bo tel. zdążysz sobie kupić.
Do you want more?


Dianna

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Co lepiej kupić? :)
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Czerwiec 2014, 17:02:33 »
Według mnie lustrzanka ;)
On a Monday, I am waiting - Tuesday, I am fading - And by Wednesday, I can't sleep.

michal89

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Co lepiej kupić? :)
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Sierpień 2014, 11:08:58 »
trudny wybór ze względu na to co w życiu swoim robisz? może telefon z dostępem do neta jest bardziej przydatny? jak np. do tego bys mógł gdziekolwiek jestes się tu wypowiadać ;)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Co lepiej kupić? :)
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Sierpień 2014, 11:08:58 »