Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: nowa strona o Katy Perry | POMOCY  (Przeczytany 2071 razy)

rebellion

  • Gość
nowa strona o Katy Perry | POMOCY
« dnia: 10 Kwiecień 2013, 22:30:15 »
cześć. juz milion razy składałem formularz tutaj i jak zwykle zadnego odzewu. wiem wiem .. nie mam odpowiedniej grafiki ani strony, ale jak mam ją stworzyć ? kiedys miałem strone ale.. dostałem ją od was.. i nie było żadnych narzekań.. zaczalem studia i troche musialem odpuscic. teraz chce wrocic na stale. to że nie mam wlasnego szablonu tylko darmowy od wordpressa.. to nie znaczy że nie bede mial super strony.. z każdym dniem będę dopracowywał szablony i zmieniał je na coraz doskonalsze, mam juz gotowe wszystkie podstrony. :/ ale brak hosta...  czy ktoś moglby mi pomoc ? naprawdę zależy mi na odpowiedzialym prowadzeniu strony

Pozdrawiam i proszę o jakieś wsparcie w temacie.
Adrian

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: nowa strona o Katy Perry | POMOCY
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwiecień 2013, 11:32:31 »
cześć. juz milion razy składałem formularz tutaj i jak zwykle zadnego odzewu. wiem wiem .. nie mam odpowiedniej grafiki ani strony, ale jak mam ją stworzyć ? kiedys miałem strone ale.. dostałem ją od was.. i nie było żadnych narzekań.. zaczalem studia i troche musialem odpuscic. teraz chce wrocic na stale. to że nie mam wlasnego szablonu tylko darmowy od wordpressa.. to nie znaczy że nie bede mial super strony.. z każdym dniem będę dopracowywał szablony i zmieniał je na coraz doskonalsze, mam juz gotowe wszystkie podstrony. :/ ale brak hosta...  czy ktoś moglby mi pomoc ? naprawdę zależy mi na odpowiedzialym prowadzeniu strony

Pozdrawiam i proszę o jakieś wsparcie w temacie.
Adrian

podstawa jest mieć szablon na www - w dziele zamowienia mozesz zamowić taką ;)
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Lea

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 238
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Christina-Aguilera-Xtina.com
Odp: nowa strona o Katy Perry | POMOCY
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Kwiecień 2013, 15:28:53 »
naprawdę nie wiem co Ci doradzić  :( ja zawsze gdy mam jakiś pomysł na nową stronę to piszę e-maila i otrzymuje odpowiedź raz szybciej, raz dłużej ale zawsze  jest.

Choć wiem, że kiedyś miałam problem z e-maile (na wp.pl) i wiadomości od admina mi nie przychodziły  :o

rebellion

  • Gość
Odp: nowa strona o Katy Perry | POMOCY
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Kwiecień 2013, 17:39:52 »
jak dadzą ten nowy wygląd na f-s itp to sprobuje. ale mimo ze mam ambicje itp .. to nie wiem czemu nigdy nie uzyskuje odpowiedzi

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: nowa strona o Katy Perry | POMOCY
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Kwiecień 2013, 17:39:52 »