Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Ankieta

Trzeba walczyć z kopiarstwem?

tak
25 (89.3%)
nie
3 (10.7%)

Głosów w sumie: 27

Autor Wątek: Kopiowanie na fan strefie - dyskusja ogólna  (Przeczytany 9145 razy)

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #15 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:13:07 »
Przepraszam pomyliłem się. Już usunełem. Jak ktoś zobaczy ten kod na innych stronach prosimy o napisanie tutaj.


PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:13:11 »
Ja na szczęście, nie miałem takich hardcorowych sytuacji, jak Skye czy teraz Evan. Ale wiedzcie, że to co dzieje się teraz na forum przechodzi ludzkie pojęcie. Co raz więcej jest takich sytuacji "Cześć! Jestem XYZ i umiem zajmuję się kodowaniem i projektowaniem szablonów (blog.onet.pl + gotowce .zip/.rar) i bardzo chętnie komuś wykonam zamówienie". TRAGEDIA!!! Evan, przykro mi, że padłeś ofiarą amatorki.
Do you want more?


claire

  • Gość
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:14:38 »
Przepraszam pomyliłem się.
okej tylko, że widzę iż kod jest podobny ;/
szczerze mówiąc to ja mam kody "zlepki" tzn. że z darmowych themesów
ale teraz sama robię kody.

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:14:54 »
Jednym, prostym zdaniem - forum staje się wylęgarnią kopiarzy i złodziei, nie talentów. Przykre, że to co tworzyliśmy zaczyna obracać się przeciwko nam.


btw... myślałam, że mój tysięczny wpis będzie weselszy.
« Ostatnia zmiana: 27 Sierpień 2012, 23:17:32 wysłana przez Skye »
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:16:15 »
Ja miałem sytuacje z psd. Który praktycznie nie został obrobiony i wlepiony na strone oraz z kodem pod fanlisting który też tutaj udostępniłem naprawde to jest żałosne i to tak się rozmnaża że jp. Nie moge jestem w szoku i sądze że te strony z kodem evana powinny zostać usunięte.


PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:18:13 »
Jednym, prostym zdaniem - forum staje się wylęgarnią kopiarzy i złodziei, nie talentów. Przykre, że to co tworzyliśmy zaczyna obracać się przeciwko nam.
Bo teraz co raz częściej rejestrują się tu tylko po to aby pobrać coś darmowego albo zapytać się i jeszcze najlepiej dostać czcionkę. To jest forum - tu się dyskutuje o webdesignie itp. a nie jesteśmy punktem info. FAN-STREFA to nie CHOMIKUJ.
Do you want more?


claire

  • Gość
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:18:31 »
śmieszne jest to, że wiele osób korzystało z tego kodu tak jak ja.
oczywiście nie zrzynałam od tej laski ale wspierałam się tym kodem.
żałosne : /

Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:19:24 »
Jednym, prostym zdaniem - forum staje się wylęgarnią kopiarzy i złodziei, nie talentów. Przykre, że to co tworzyliśmy zaczyna obracać się przeciwko nam.
Bo teraz co raz częściej rejestrują się tu tylko po to aby pobrać coś darmowego albo zapytać się i jeszcze najlepiej dostać czcionkę. To jest forum - tu się dyskutuje o webdesignie itp. a nie jesteśmy punktem info. FAN-STREFA to nie CHOMIKUJ.
tlumacz pokemonowi to cię osra :]
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #23 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:20:09 »
A ja przepraszam, że się wtrącę, ale robicie tragedie na skalę światową.Rozumiem, zrobiły obydwie źle, skopiowały kod, cudzą prace, jedna się przyznała i przeprosiła, drugą ty Skye zbanowałaś koniec sprawy.Nie ma potrzeby dalej tego ciągnąć bo nic nie wskóracie, a jeśli nie chcecie żeby kopiował ktoś waszą pracę nie wstawiajcie darmowych szablonów czy kodowania bo zawsze znajdzie się ktoś kto to zerżnie od was, tak już jest.

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:22:01 »
Ja na szczęście nie korzystam z kodów innych. Na początku opieram się na kodzie basic + wyszukuje interesujące mnie style w google. Z czasem człowiek już odruchowo pisze kod. Dzięki takiej metodzie chociażby teraz na kolanie napisałbym kod + styl pod WP. Kodowanie galerii od zawsze wywoływało we mnie brak cierpliwości, dlatego zamawiałem tylko u sprawdzonych osób.
Do you want more?


Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:22:10 »
Ciekawe jak byś się poczuła jak ktoś zjechał by ci cały kod ja bym się załamał...


Skye

  • Let's get fired up:)
  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1243
  • Reputacja: 81
    • Zobacz profil
    • Retro Creatives
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:22:22 »
A ja przepraszam, że się wtrącę, ale robicie tragedie na skalę światową.Rozumiem, zrobiły obydwie źle, skopiowały kod, cudzą prace, jedna się przyznała i przeprosiła, drugą ty Skye zbanowałaś koniec sprawy.Nie ma potrzeby dalej tego ciągnąć bo nic nie wskóracie, a jeśli nie chcecie żeby kopiował ktoś waszą pracę nie wstawiajcie darmowych szablonów czy kodowania bo zawsze znajdzie się ktoś kto to zerżnie od was, tak już jest.
życze Ci by tak się Tobie stało:))) Może wtedy zrozumiesz jak to boli.
Wiem też, że mnie cholernie nie lubicie dlatego nie podoba Wam się to co mówię. Ale to jest forum i mam do tego prawo.  Ale macie pecha, bo nie zamierzam się stąd wyprowadzać. 
Btw. Tak robimy problem, bo widać, że na fan strefie to ostatnio kluczowy problem.
I just wanna live fast, party hard,
make money, be a star
♥♥
Retroscream my name[/center]

Camille

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 337
  • Reputacja: 16
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • CreativeDezign.pl
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:23:39 »
Własnie F-S robi się jak chomikuje. Bez jaj dlatego ja nic tutaj nie opublikuje tylko prace otagowane.


Katie

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 380
  • Reputacja: 10
    • Zobacz profil
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:24:43 »
A ja przepraszam, że się wtrącę, ale robicie tragedie na skalę światową.Rozumiem, zrobiły obydwie źle, skopiowały kod, cudzą prace, jedna się przyznała i przeprosiła, drugą ty Skye zbanowałaś koniec sprawy.Nie ma potrzeby dalej tego ciągnąć bo nic nie wskóracie, a jeśli nie chcecie żeby kopiował ktoś waszą pracę nie wstawiajcie darmowych szablonów czy kodowania bo zawsze znajdzie się ktoś kto to zerżnie od was, tak już jest.
życze Ci by tak się Tobie stało:))) Może wtedy zrozumiesz jak to boli.
Wiem też, że mnie cholernie nie lubicie dlatego nie podoba Wam się to co mówię. Ale to jest forum i mam do tego prawo.  Ale macie pecha, bo nie zamierzam się stąd wyprowadzać. 
Btw. Tak robimy problem, bo widać, że na fan strefie to ostatnio kluczowy problem.

Może kodu nikt mi nie skopiował bo kodować nie umiem, ale często się zdarzało, że ktoś kopiował ode mnie elementy grafiki lub całe szablony więc wiem 'jak to boli' okej. Ja szanuje twoje zdanie, tak jak każdego kto się tu wypowiada.A ja powiedziałam swoje bo również mam do tego prawo.Ja uważam to co napisałam i tyle, już się wyłączam z dyskusji bo widać nie można powiedzieć to co sie myśli więc;p

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:24:53 »
A ja przepraszam, że się wtrącę, ale robicie tragedie na skalę światową.Rozumiem, zrobiły obydwie źle, skopiowały kod, cudzą prace, jedna się przyznała i przeprosiła, drugą ty Skye zbanowałaś koniec sprawy.Nie ma potrzeby dalej tego ciągnąć bo nic nie wskóracie, a jeśli nie chcecie żeby kopiował ktoś waszą pracę nie wstawiajcie darmowych szablonów czy kodowania bo zawsze znajdzie się ktoś kto to zerżnie od was, tak już jest.
Wiem też, że mnie cholernie nie lubicie dlatego nie podoba Wam się to co mówię. Ale to jest forum i mam do tego prawo.  Ale macie pecha, bo nie zamierzam się stąd wyprowadzać. 
Ja Cie uwielbiam gurl :)
Do you want more?


Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Amy - grafika
« Odpowiedź #29 dnia: 27 Sierpień 2012, 23:24:53 »