Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Wysokość i szerokość newsów WP  (Przeczytany 1194 razy)

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Wysokość i szerokość newsów WP
« dnia: 22 Grudzień 2011, 14:32:11 »
No i znowy potrzebyje pomocy. Jak mogę zakodowac w wp newsy żeby miały określoną wysokość np zeby posowały do białego tła tutaj: http://ninjadiary.com/wp-content/uploads/2011/12/Untitled-1-copy8.png męcze i mecze sie z tym i nie mogę nic dobrego zrobić.

Cytuj
<tr><td style="background: url(zdjęcie) no-repeat; font-family: arial; font-size: 17px; letter-spacing: -1px; color: #ffffff; width: 128px; height: 60px; text-align: center;"><?php the_time('d');?>/<?php the_time('m');?>/<?php the_time('Y');?> <br> <?php comments_popup_link('skomentuj','skomentuj [1]','skomentuj [%]');?></td> <td valign="top" style="width: 424px; padding-top: 20px; padding-left: 10px; background: url(http://ninjadiary.com/wp-content/uploads/2011/11/ttytul.png) no-repeat; font-family: arial; font-size: 17px; letter-spacing: -1px; color: #ffffff;"><font style="font-family: arial; font-size: 17px; letter-spacing: 0px; color: #ffffff; height: 60px;"><?php the_title();?></font><br>
</td></tr></table>

Np co musze zmienić w takim kodzie żeby newsy miały określoną wysokość i kończyły sie w wyznaczonym miejscu?
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Aga

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Wysokość i szerokość newsów WP
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Grudzień 2011, 15:27:36 »
Kurcze ja sama nie wiem jak wymierza się to wszystko na newsy itp. a chciała bym pomóc.

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Wysokość i szerokość newsów WP
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Grudzień 2011, 15:35:14 »
Kurcze ja sama nie wiem jak wymierza się to wszystko na newsy itp. a chciała bym pomóc.

Ja to robie na oko... zawsze woczach mam np. ile to 300px (zazwyczaj robie tekie sygnaturki) i wtedy daje zawsze 300 od lewej strony xD ipd. xD
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Aga

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 497
  • Reputacja: 1
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Wysokość i szerokość newsów WP
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Grudzień 2011, 15:43:11 »
Ja to robie na oko... zawsze woczach mam np. ile to 300px (zazwyczaj robie tekie sygnaturki) i wtedy daje zawsze 300 od lewej strony xD ipd. xD

A nie da się tego jakimś programem wymierzyć?

Stysia

  • Fanatyk
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • VANILLA NINJA FANSITE
Odp: Wysokość i szerokość newsów WP
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Grudzień 2011, 17:08:48 »
Ja to robie na oko... zawsze woczach mam np. ile to 300px (zazwyczaj robie tekie sygnaturki) i wtedy daje zawsze 300 od lewej strony xD ipd. xD

A nie da się tego jakimś programem wymierzyć?
Z tego co wiem i probowałam to robić to paint i photofiltre, ale gługo robi sie to xD jak dla mnie...
wiec wole na oko i wtedy dopasowywać. :)
WWW.VANILLANINJA.NET - POLSKA STRONA FANÓW VANILLA NINJA

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Wysokość i szerokość newsów WP
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Grudzień 2011, 17:08:48 »