Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Destiny

Strony: [1]
1
Kodowanie / Problem z komentowaniem
« dnia: 30 Lipiec 2012, 21:19:03 »
Nie wiem czy to dobre meijsce, ale może opisze o co mi chodzi. Otóż od jakiegoś czasu po kliknięciu na post nie wyświetla mi się opcja komentowania, choć kiedyś można było komentować -.- Nic nie zmieniałam, a nie mam w Templates comments.php albo coś takiego. Możecie mi doradzić co zrobić, żeby można było komentować?

2
Sport / Komu kibicujcie?
« dnia: 13 Marzec 2012, 14:47:27 »
Czy macie jakiegoś reprezentanta, drużynę lub dyscyplinę, którą oglądacie i kibicujecie komuś?

3
Przywitaj się / Destiny wita!
« dnia: 13 Marzec 2012, 14:46:08 »
Mam na imię Daria, w tym roku będę miała 16 lat. Jakiś czas udzielałam się na stronie vampirediaries.fan-strefa.pl, a teraz sama prowadzę polskavolleyball.fan-strefa.pl.
Najbardziej kocham oglądać  sporty z polskimi reprezentantami - szczególnie siatkówkę, a także skoki narciarskie i piłkę nożną. Jestem fanką TVD, ale nie tylko.. słucham każdego rodzaju muzyki, który akurat wpadnie mi w ucho. Witajcie ;)

4
Kodowanie / MapMaker32
« dnia: 19 Luty 2012, 10:44:10 »
Hej. Wiem że już był wątek o mapowaniu nagłówka, lecz u mnie nie działają edytory online (nie wiem czemu, jakiś problem z kompem) i szukam MapMaker32. Szukałam w sieci, lecz wszystkie linki wygasły. Może ma ktoś link aktywny, aby móc ściągnąć ten program? Bardzo mi zależy.

Strony: [1]