Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Media Center  (Przeczytany 5987 razy)

szymon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
    • UltraMadonna.com
Media Center
« dnia: 14 Listopad 2010, 16:13:36 »
Na jakim skrypcie najlepiej założyć media center? Phpmotion czy może ClipBucket? Kiedyś próbowałem zarówno na jednym i na drugim, ale przesłane filmiki cały czas były przetwarzane. A może znacie jakieś inne skrypty godne polecenia?

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Media Center
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Listopad 2010, 16:43:06 »
Szczerze mówiąc nigdy nie robiłem mediacenter ale php motion strasznie muli ;( z tego co zauważyłem

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: Media Center
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Listopad 2010, 17:16:58 »
Nie znam ClipBucket, ale my na GaGaMusic mamy php motion i dobrze nam działa :) O matko, klipy z Madonną, bede Twoim stałym gościem, bo lubie taki miejsca i oglądać takie rzeczy.
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Media Center
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Listopad 2010, 14:32:00 »
Na jakim skrypcie najlepiej założyć media center? Phpmotion czy może ClipBucket? Kiedyś próbowałem zarówno na jednym i na drugim, ale przesłane filmiki cały czas były przetwarzane. A może znacie jakieś inne skrypty godne polecenia?

Najbardziej popularne jest php motion ;)

szymon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
    • UltraMadonna.com
Odp: Media Center
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Listopad 2010, 17:28:35 »
A propos PhpMotion; w ostatni weekend zainstalowałem ten skrypt w wersji 5, postępowałem zgodnie z instrukcją, sprawdziłem chmody, skasowałem folder setup po instalacji, niestety, wchodząc na jakąkolwiek podstronę (Videos/Audio/Upload etc.) zamiast jej mamy do czynienia z białym tłem. O co może chodzić?
http://madonna.fan-strefa.pl/visuals/

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: Media Center
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Listopad 2010, 18:54:26 »
No widze, że nie działa, ale szczerze Ci powiem, że nie wiem dlaczego, bo u nas zawsze [na fan-strefie] instalował nam to nasz administrator Arek :D my się tym nie zajmowaliśmy i mamy to chyba na osobnym serwerze czy coś takiego.
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Media Center
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Listopad 2010, 20:03:20 »
Wydaję mi się, że phpmotion musi zawsze być pod subdomeną. Musisz więc w DA założyć subdomenę aby adres wyglądał tak: visuals.madonna.fan-strefa.pl. Pamiętaj też o zmianie adresu w ustawieniach php motion. Powinno zadziałać ;)

szymon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
    • UltraMadonna.com
Odp: Media Center
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Listopad 2010, 20:27:01 »
Ok. Dzięki za radę. Spróbuję. Mam nadzieję, że się uda :)

Edit: Pomogło! Wielkie dzięki! Jesteś wielki ;D
« Ostatnia zmiana: 17 Listopad 2010, 20:46:19 wysłana przez szymon »

szymon

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 3
    • Zobacz profil
    • UltraMadonna.com
Odp: Media Center
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Styczeń 2011, 12:16:04 »
Trochę czasu minęło, a pojawił się nowy problem... Nie mogę wgrywać nowych filmików. Kiedy wejdę w uploader.php zamiast okienek to uzupełniania znaczników pojawia mi się biała pustka. O dziwo, jeżeli chodzi o pliki audio wszystko jest w porządku... Czy ktoś wie, w czym może być problem?

Edit: Nie działa też wyszukiwarka, która zamiast szukać, przerzuca na stronę główną.
« Ostatnia zmiana: 06 Styczeń 2011, 12:25:19 wysłana przez szymon »

M

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1405
  • Reputacja: 70
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Florence
Odp: Media Center
« Odpowiedź #9 dnia: 06 Styczeń 2011, 12:47:08 »
Napisz do Arka, my też takie kiedyś mieliśmy :) On naprawił coś tam dograł.
I'm on Tumblr: 911notinservice.tumblr.com

Admin

  • Administrator
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 250
  • Reputacja: 13
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Fan-Strefa.pl
Odp: Media Center
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Styczeń 2011, 21:00:49 »
Problem rozwiązany. Pamiętajcie aby w ustawieniach php motion nie dodawać "/" na końcu adresu strony tj. w "Site base url".  8)

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Media Center
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Marzec 2013, 18:13:26 »
mam pytanie co powinnam tutaj w miejsca zamazane wpisac, bo jak wpisuje w pierwszej: localhost i reszte swoje dane to nie działa i wyskakuje komunikat ten co pisze wyzej na czerwono!

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Rami

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 9
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Beyonce Polska
Odp: Media Center
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Marzec 2013, 23:09:16 »
mam pytanie co powinnam tutaj w miejsca zamazane wpisac, bo jak wpisuje w pierwszej: localhost i reszte swoje dane to nie działa i wyskakuje komunikat ten co pisze wyzej na czerwono!

Ustaw przez cPanel uprawnienia (permision)/chmody dla użytkownika i bazy danych ;)

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Media Center
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Marzec 2013, 11:41:42 »
mam pytanie co powinnam tutaj w miejsca zamazane wpisac, bo jak wpisuje w pierwszej: localhost i reszte swoje dane to nie działa i wyskakuje komunikat ten co pisze wyzej na czerwono!

Ustaw przez cPanel uprawnienia (permision)/chmody dla użytkownika i bazy danych ;)
a jak moge otworzyc ten cpanel albo skad go pobrac? okej to już zrobiłam i zakonczyłam proces instalacji ale teraz napotkałam kolejny problem. chcac zalogowac sie na strone wystepuje taki napis:
Cytuj
Fatal error: phpSHIELD Loader - script header is broken [10] in /home/rachelmcad/domains/rachel-mcadams.fan-strefa.pl/public_html/media/classes/config.php on line 2
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec 2013, 13:05:16 wysłana przez Channah »

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Rami

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 9
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Beyonce Polska
Odp: Media Center
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Marzec 2013, 14:20:00 »
mam pytanie co powinnam tutaj w miejsca zamazane wpisac, bo jak wpisuje w pierwszej: localhost i reszte swoje dane to nie działa i wyskakuje komunikat ten co pisze wyzej na czerwono!

Ustaw przez cPanel uprawnienia (permision)/chmody dla użytkownika i bazy danych ;)
a jak moge otworzyc ten cpanel albo skad go pobrac? okej to już zrobiłam i zakonczyłam proces instalacji ale teraz napotkałam kolejny problem. chcac zalogowac sie na strone wystepuje taki napis:
Cytuj
Fatal error: phpSHIELD Loader - script header is broken [10] in /home/rachelmcad/domains/rachel-mcadams.fan-strefa.pl/public_html/media/classes/config.php on line 2

Musisz jeszcze raz wrzucić plik config.php, tylko że w opcjach jak będziesz to wrzucać przez ftp musi być to: Binary Mode/ Upload binarny :) Wtedy będzie działać.

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Media Center
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Marzec 2013, 14:20:00 »