Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Jen  (Przeczytany 710 razy)

Jen

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
    • Scarlett!
Jen
« dnia: 25 Kwiecień 2012, 13:16:49 »
Jestem tu już jakiś czas, a dotąd jestem jedną wielką enigmą ;) Trzeba to naprawić !

A więc mam na imię Magda, urodziłam się w marcu '94 roku. Uczę się w 2LO na profilu mat-inf, na który w sumie trafiłam przypadkiem. Do dziś żałuje, że jednak nie wybrałam mat-angu. W przyszłości zamierzam studiować amerykanistykę.
Uwielbiam czytać książki. Moje ulubione serie to oczywiście "Harry Potter" i "Igrzyska Śmierci". Z filmów uwielbiam te kostiumowe. Obejrzałam już chyba prawie wszystkie jakie są xD. Mój ulubiony film to "Duma i uprzedzenie". Książka, na podstawie której powstał film, także należy do moich numerów jeden. Wśród znajomych jestem uznaną maniaczką seriali. Oglądam ich mnóstwo, choć tylko kilka z wielkim zapałem (Modern Family, Merlin - polecam każdemu!). Jestem też ogromną fanatyczką seriali "Przyjaciele" i "One Tree Hill". Ulubione aktorki to oczywiście Scarlett Johansson, Emma Stone, Jennifer Aniston, Kirsten Dunst i Keira Knightley. Z aktorów uwielbiam Georgra Clooney'a, Andrew Garfielda, Orlando Blooma oraz Matthew Perry'ego.
Słucham głównie indie, ale we wszystkich jego barwach. Ulubione zespoły to The Kooks, Jimmy Eat World, Travis i NOFX.
Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć o mnie czegoś więcej, proszę śmiało pytać.

Channah

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1278
  • Reputacja: 4
    • Zobacz profil
    • Rachel-McAdams.pl
Odp: Jen
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Kwiecień 2012, 15:54:25 »
witamy na forum ;)

●●  Rachel-McAdams.pl  ●●


Shaverce

  • Gość
Odp: Jen
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Kwiecień 2012, 17:11:03 »
witamy ;)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Jen
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Kwiecień 2012, 17:11:03 »