Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Przystań / Haven  (Przeczytany 834 razy)

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Przystań / Haven
« dnia: 13 Styczeń 2012, 18:08:09 »

Cytuj
Agentka FBI Audrey Parker (Emily Rose) przybywa do małego miasteczka Haven w stanie Maine, aby schwytać lokalnego przestępcę. Wkrótce jej wrodzona ciekawość zaprowadza ją do epicentrum działań tej niebywałej enklawy - która okazuje się być wieloletnim schronieniem dla osób z niezwykłymi nadprzyrodzonymi zdolnościami. Wśród mieszkańców jest lokalny policjant Nathan Wuornos (Lucas Bryant), który ostatecznie staje się partnerem Audrey, oraz tajemniczy i uroczy Duke Crocker (Eric Balfour).

Serial na podstawie Książki Stephen Kinga - Colorado Kid

Serial jest świetny
jeśli lubicie Supernatural to na pewno się wam spodoba




Kalleye

  • Gość
Odp: Przystań / Haven
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Styczeń 2012, 18:12:35 »
Serial jest świetny! Nie mogę doczekać się kolejnego sezonu, a to jeszcze pół roku. Nienawidzę za to syfy no i oczywiście nienawidzę scenarzystów za to co odwalili w ostatnim odcinku i nie wiem co się stało (bez spojlerów xD)

Muszę książkę przeczytać, ale niestety w bibliotece wypożyczone wszystkie egzemplarze, a trudno mi w empiku zdobyć xD

`kaniejka

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 953
  • Reputacja: 11
    • Zobacz profil
    • She don't believe in shooting stars
Odp: Przystań / Haven
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Styczeń 2012, 18:49:06 »
Muszę książkę przeczytać

książka sama w sobie jest bardzo krótka jak na możliwości King'a i bardziej bym ją zaliczyła do opowiadania




Kalleye

  • Gość
Odp: Przystań / Haven
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Styczeń 2012, 19:41:30 »
Muszę książkę przeczytać

książka sama w sobie jest bardzo krótka jak na możliwości King'a i bardziej bym ją zaliczyła do opowiadania

No to w sam raz dla osoby, która nie ma czasu na życie, czyli dla mnie xD

Kalleye

  • Gość
Odp: Przystań / Haven
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Maj 2012, 23:16:31 »
Buuu przesunięto premierę 3 sezonu na jesień. Dokładnie 21 września, jeśli wierzyć spoilertv. Nie wróżę mu oglądalności sporej, skoro ma w konkurencji Nikitę, Grimma, Fringe......

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Przystań / Haven
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Maj 2012, 23:16:31 »