Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Adele - 21 (Deluxe Edition)  (Przeczytany 5997 razy)

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Adele - 21 (Deluxe Edition)
« dnia: 02 Grudzień 2011, 21:11:58 »
Tracklist :
01. Rolling in the Deep
02. Rumour Has It
03. Turning Tables
04. Don't You Remember
05. Set the Fire to Rain
06. He Won't Go
07. Take It All
08. I'll Be Waiting
09. One and Only
10. Lovesong
11. Someone Like You

Bonus Tracks :
12. I Found a Boy (Itunes Bonus Track)
13. Turning Tables (Live Acoustic)
14. Don't You Remember (Live Acoustic)
15. Someone Like You (Live Acoustic)
16. If It Hadn't Been For Love (Bonus Track)
17. Hiding My Heart (Bonus Track)

DOWNLOAD: http://chomikuj.pl/meren.re/Muza/Adele-21+%28Delux+Edition%29

SpicerLady

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń 2012, 09:22:27 »
polecam pobrać, zakupić płytę. : )

Evan

  • VIP
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 1954
  • Reputacja: 35
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Styczeń 2012, 14:11:08 »
numer 1, 3,5,10 i 11 fajne reszta przecietna XD szerze nie rozumiem tego calego zamieszania ta płyta nie jest az tak dobra zeby sprzedawała się w takich ilościach

Cassie.

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Styczeń 2012, 16:50:56 »
z całej płyty najbardziej lubię Someone Like You. nie ma dnia żebym nie nuciła sobie tej piosenki, jest cudowna! ^^
Set the Fire to Rain i Set the Fire to Rain też są świetne <3 a Don't You Remember wysłała mi kiedyś koleżanka.. teraz zawsze słucham tej piosenki gdy mam zły humor :D
Stelena ♥ Delena ♥

Szafirowa

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Luty 2012, 05:33:46 »
Jestem zakochana w piosenkach, które są na tej płycie. Ubóstwiam samą Adele, ma wspaniały, rzadko spotykany głos. Najbardziej lubię Rolling in the Deep, Someone like you oraz Set the Fire to Rain. ♥

V

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1009
  • Reputacja: 6
    • Zobacz profil
    • little mix polska
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Luty 2012, 15:12:23 »
Jestem zakochana w piosenkach, które są na tej płycie. Ubóstwiam samą Adele, ma wspaniały, rzadko spotykany głos. Najbardziej lubię Rolling in the Deep, Someone like you oraz Set the Fire to Rain. ♥

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Luty 2012, 20:25:09 »
Nie lubię Adele, nie rozumiem jej fenomenu. Zwykła babka z przeciętnym głosem. Przeciętnym, bo jest sporo osób z takim wokalem, wystarczy dobrze opanowany warsztat i technika i nawet Natalia Lesz potrafiłaby tak wyciągnąć. Do tego dochodzi jeszcze ta sprawa z tym, że robi sobie teraz wolne od muzyki. No tak, zgarnęła GRAMMY i teraz znika. Zapewne obawia się czy uda jej się sprostać oczekiwaniom jakie teraz na niej ciążą i do tego czy kolejne single będą takimi hitami jak poprzednie. Nie mam pojęcia co ludzie w niej widzą. Może i ma dobre teksty, ale najlepsze piosenki powstają gdy nikt na nic nie naciska (tak jak u niej). Porównajcie sobie inne gwiazdy, które gonią terminy i nagrywają muzykę jaką nagrywają. Oto moje zdanie o Adele. Możecie po mnie jechać ale nikt nie zmieni mojego podejścia do tej artystki.
Do you want more?


Kendall

  • Fanik
  • **
  • Wiadomości: 284
  • Reputacja: 2
    • Status GG
    • Zobacz profil
    • Twoje polskie źródło informacji o Ninie Dobrev!
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Marzec 2012, 20:52:36 »
Uwielbiam Adele za to, że się nie zmieniła, nie przejmuje się opinią innych. Głos ma naprawdę niesamowity. Moją ulubioną piosenką jest chyba  Set the Fire to Rain :)
Nina Dobrev

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Marzec 2012, 10:09:13 »
Nie lubię Adele, nie rozumiem jej fenomenu. Zwykła babka z przeciętnym głosem. Przeciętnym, bo jest sporo osób z takim wokalem, wystarczy dobrze opanowany warsztat i technika i nawet Natalia Lesz potrafiłaby tak wyciągnąć. Do tego dochodzi jeszcze ta sprawa z tym, że robi sobie teraz wolne od muzyki. No tak, zgarnęła GRAMMY i teraz znika. Zapewne obawia się czy uda jej się sprostać oczekiwaniom jakie teraz na niej ciążą i do tego czy kolejne single będą takimi hitami jak poprzednie. Nie mam pojęcia co ludzie w niej widzą. Może i ma dobre teksty, ale najlepsze piosenki powstają gdy nikt na nic nie naciska (tak jak u niej). Porównajcie sobie inne gwiazdy, które gonią terminy i nagrywają muzykę jaką nagrywają. Oto moje zdanie o Adele. Możecie po mnie jechać ale nikt nie zmieni mojego podejścia do tej artystki.
Podzielam opinię...

Kalleye

  • Gość
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Marzec 2012, 16:54:32 »
Rozumiem i szanuję każdą opinię (NIE CHCĘ SIĘ KŁÓCIĆ), ale proszę, nie próbujcie mi tylko teraz wmówić, że na większą uwagę zasługuje ktoś, to 'osiągną' sukces przez skandale i pokazuje poprzez swoje stroje, zachowanie tudzież wygląd jak bardzo ma nasrane we łbie...

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Marzec 2012, 17:52:51 »
Rozumiem i szanuję każdą opinię (NIE CHCĘ SIĘ KŁÓCIĆ), ale proszę, nie próbujcie mi tylko teraz wmówić, że na większą uwagę zasługuje ktoś, to 'osiągną' sukces przez skandale i pokazuje poprzez swoje stroje, zachowanie tudzież wygląd jak bardzo ma nasrane we łbie...
Ależ oczywiście, że nie ! Mnie chodzi tylko o to, że mimo całego twierdzenia, iż Adele to fenomen, który nie potrzebuje nikogo by się wybić, jest trochę mylny. Z pewnością po sukcesie "21" wytwórnia oraz producenci naciskają, by nagrała coś nowego (i to nie jest jej wina). Ona usuwa się w cień, gdyż podobno chce zrobić sobie przerwę, ale prawda może być nieco inna. Życzę jej szczęścia, ale do grona fanów nie dołączam (choć pierwsze wrażenia zrobiła na mnie dobre).

Imagination

  • Fan
  • ***
  • Wiadomości: 427
  • Reputacja: 5
    • Zobacz profil
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Marzec 2012, 18:21:10 »
podobno chce zrobić sobie przerwę
Adele zdementowała to, powiedziała, że żartowała.
Co do płyty to przesłuchałem. Lubię słuchać jej głosu. Piosenki są fajne, ale mimo to wolę bardziej dynamiczne kawałki. Nie powiem, że jej nie lubię, ale też, nie powiem, że jestem jej fanem. Jest mi obojętna.

Zuzolinda

  • Super Fan
  • *****
  • Wiadomości: 1036
  • Reputacja: 14
    • Zobacz profil
    • Taylor Swift Polska
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Marzec 2012, 18:34:12 »
podobno chce zrobić sobie przerwę
Adele zdementowała to, powiedziała, że żartowała.
Aha, ok :) Nie interesuję się za bardzo i nie wiedziałam ;)

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Marzec 2012, 21:30:28 »
podobno chce zrobić sobie przerwę
Adele zdementowała to, powiedziała, że żartowała.
Co do płyty to przesłuchałem. Lubię słuchać jej głosu. Piosenki są fajne, ale mimo to wolę bardziej dynamiczne kawałki. Nie powiem, że jej nie lubię, ale też, nie powiem, że jestem jej fanem. Jest mi obojętna.
Skoro wyjaśniła tą całą sprawę z "przerwą w pracy" to spoko. Mi również Adele jest obojętna, wolę Madonnę.
Do you want more?


claire

  • Gość
Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Marzec 2012, 16:16:56 »
Uwielbiam Adele za to, że się nie zmieniła, nie przejmuje się opinią innych. Głos ma naprawdę niesamowity. Moją ulubioną piosenką jest chyba  Set the Fire to Rain :)
zgadzam się :) Adele to jedna z tych gwiazd co im nie odbiło po jednym przeboju.
ale z drugiej strony - może ona tylko taką zgrywa? ;)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Adele - 21 (Deluxe Edition)
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Marzec 2012, 16:16:56 »