Forum portalu Fan-Strefa.pl Forum portalu Fan-Strefa.pl 

Autor Wątek: Kat Graham Polska!  (Przeczytany 1398 razy)

tobik2000

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Kat Graham Polska!
« dnia: 28 Sierpień 2014, 21:14:31 »
Witam!

Chciałbym założyć stronę o Kat Graham, jednakże jestem w tych sprawach całkowicie zielony tzn. jeśli chodzi o zrobienie takiej strony. Szukam kogoś zainteresowanego i obeznanego do prowadzenia i stworzenia takiej strony

Ogarniam Photoshopa, więc w razie problemów mogę pomóc

Jeśli w złym dziale, to przepraszam

PA_BLO

  • Administrator
  • Fan Strefowicz
  • *****
  • Wiadomości: 2529
  • Reputacja: 116
    • Zobacz profil
    • Degrassi Poland
Odp: Kat Graham Polska!
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Sierpień 2014, 22:11:18 »
Jeśli dobrze rozumiem, to chcesz założyć stronę ale nie masz o tym zielonego pojęcia jak się ją prowadzi i chcesz aby ktoś ją prowadził za Ciebie? To troszkę mija się z celem, bo albo zakładasz stronę i wyrażasz chęć nauki w obsłudze WordPressa albo chcesz tylko widnieć jako autor strony a resztę pracy będą wykonywać za Ciebie inne osoby.

Zakładam, że wybierasz pierwszą opcję. Wątpliwe, abyś bez znajomości prowadzenia strony dostał od razu hosting no ale dobrze. Składasz prośbę u Admina FanStrefy http://www.fan-strefa.pl/zglos Jeśli dostaniesz odpowiedź pozytywną, wtedy należy przejść do zarządzenia domeną. Musisz zainstalować odpowiedni skrypt (większość pracuje tu na WordPress) i jeśli chcesz mieć galerię to dochodzi instalacja Coppermine. Następnie jeśli nie czujesz się na siłach - możesz zamówić u kogoś szablon na stronę wraz z kodowaniem. Szablon instalujesz na stronie i już możesz zacząć pisać posty.

Edit: Przypomniało mi się, że Skye kiedyś na swoim blogu opisywała pierwsze kroki na FanStrefie. Tu masz dwa przewodniki http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/topic,5105.0.html sprawdź Strona na Fan Strefie cz.I – jak zacząć? oraz Strona na Fan Strefie cz.II – Softaculous Auto Installer to na sam początek powinno wystarczyć.
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2014, 22:58:51 wysłana przez PA_BLO »
Do you want more?


Katty

  • Moderator Globalny
  • Fanik
  • *****
  • Wiadomości: 216
  • Reputacja: 11
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Kat Graham Polska!
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpień 2014, 22:16:07 »
Wszystko co bym napisała ujął już PA_BLO :).

Z tego co czytam to jest tak, iż znasz się na grafice. Jeśli nie dałbyś rady z tworzeniem szablonu bądź z zakodowaniem go (http://www.forum.fan-strefa.pl/index.php/board,31.0.html) - tutaj znajdziesz osoby, które Ci pomogą.

Na dodatek dodam, że jeśli chcesz otworzyć stronę to musisz na niej się udzielać bo samo założenie strony i szukanie osób, które będą to za Ciebie robić jest bezsensowne :) Ja nie mam nic przeciwko stronie o Kat, więc czekam na efekty pracy :)

PS. Jeśli nie dasz sobie rady z zainstalowaniem skryptów - pisz śmiało na czacie a ktoś pomoże i wytłumaczy (chociażby ja)

Forum portalu Fan-Strefa.pl

Odp: Kat Graham Polska!
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpień 2014, 22:16:07 »